Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: AutoCad 2011  (Skaityta 2849 kartus)

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: AutoCad 2011
« Topic Start: 2010 Lapkričio 18, 07:42:02 »
Pakalbėjau su juo, deja niekuo negaliu padėti, pasirodo jis naudoja 2010 metų.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
14 Atsakymai
3225 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Sausio 23, 17:55:36
sukūrė Grishman
0 Atsakymai
1517 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Balandžio 23, 15:02:27
sukūrė Norvegas
2 Atsakymai
1831 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 08, 09:15:25
sukūrė Gedis