Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Atvežtinis kuras  (Skaityta 8101 kartus)

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Atvežtinis kuras
« Topic Start: 2010 Birželio 10, 20:59:35 »
jei is normalios degalines ir benzas koks sako yra,tada galit drasiai pilt. o jei imat is kazko ir dar geltonas benzas tai zinokit kad pila koki 76 arba 82 skiesta su 92. bent jau taip daro spikuliantai. kai sau isipildavau is degalines 92 tai vaziuodavo gerai,gal net geriau negu lt 95(cia i golfa su mono) i audi(s4\c4) kai ipildavau baltarusisko 95,tai budavo skirtumas kad apsukos durniuot pradedavo ant xalastu,o vaziavimas toks pat.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
39 Atsakymai
10738 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Gruodžio 06, 17:38:47
sukūrė Dieselburner
3 Atsakymai
1381 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Sausio 26, 22:23:27
sukūrė FonZero
6 Atsakymai
2184 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Birželio 08, 16:40:33
sukūrė only AUDI