vaziavome su masina ziemos pabaigoje, is priekio parvaziavo mikriukas aukstintas ir pries musu akis nuo mikriuko stogo pakilo didziulis ledo gabalas per visa mikriuko stoga, ore perluzo per puse, viena dalis nukrito i griovi, o kita...mums ant priekinio stiklo

stiklas atrode lyg butume nutrenke zmogu

puse stiklo sudauzytas i sukes, paskambinau i policija pasiteirauti ar mikriuko vairuotojas atsako uz tai kas mums ivyko, pareigunas atsake: vairuotojas nekaltas, jeigu turite kasko kreipkites i draudima.
tu sioje situacijoje del to akmens tikrai nekaltas
