Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Akmuo i stikla :/  (Skaityta 16048 kartus)

Neprisijungęs VooDoo

  • Įrašai: 3802
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Akmuo i stikla :/
« Topic Start: 2011 Liepos 13, 11:41:31 »
vaziavome su masina ziemos pabaigoje, is priekio parvaziavo mikriukas aukstintas ir pries musu akis nuo mikriuko stogo pakilo didziulis ledo gabalas per visa mikriuko stoga, ore perluzo per puse, viena dalis nukrito i griovi, o kita...mums ant priekinio stiklo :D  stiklas atrode lyg butume nutrenke zmogu :D puse stiklo sudauzytas i sukes, paskambinau i policija pasiteirauti ar mikriuko vairuotojas atsako uz tai kas mums ivyko, pareigunas atsake: vairuotojas nekaltas, jeigu turite kasko kreipkites i draudima.   
tu sioje situacijoje del to akmens tikrai nekaltas :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
1871 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugpjūčio 12, 13:37:11
sukūrė RR
10 Atsakymai
2027 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 04, 14:43:41
sukūrė Žastys