Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Rudys ant priekiniu sparnu  (Skaityta 3098 kartus)

Neprisijungęs manonline

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Rudys ant priekiniu sparnu
« Topic Start: 2019 Gegužės 06, 08:17:40 »
Sveiki. Kaip reikalai pas jus rudimis ant priekiniu sparnu? Pasidalinkit patirtimis. Gyvenu Novegijoje, cia dairausi sio modelio. Buvau apziureti 5 skirtingus variantus, visos turi rudziu ant priekiniu sparnu tose vietose, kur sparno krastelis uzsilenkia i arka. Susidariau nuomone, kad cia ju liga. Buvau apsistojes ties sio modelio pirkimu, bet dabar pradejau galvoti, ar nebus amzinas karas, kurio nelaimesiu  :think: :-/

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #1: 2019 Gegužės 06, 15:31:56 »
Sveiki. Kaip reikalai pas jus rudimis ant priekiniu sparnu? Pasidalinkit patirtimis. Gyvenu Novegijoje, cia dairausi sio modelio. Buvau apziureti 5 skirtingus variantus, visos turi rudziu ant priekiniu sparnu tose vietose, kur sparno krastelis uzsilenkia i arka. Susidariau nuomone, kad cia ju liga. Buvau apsistojes ties sio modelio pirkimu, bet dabar pradejau galvoti, ar nebus amzinas karas, kurio nelaimesiu  :think: :-/
Rudys ir VAG grupe Norvegijoje nedraugauja. Kaip man vienas pasakė - nenori rūdžių žiūrėk Volvo ar net Ford ,bet ne VAG grupę. Kas tiesa tas tiesa , VAG grupe kenčia čia nuo rūdžių. Kolega turi a6c6- surudijus visur ,kitas turi lietuvišką phaetona-surudijes ,Audi A4 B6 norvegiška-surudijus. Patarimas - imi VAG ,vazineji su rūdžių užpulta mašina ir nekreipi dėmesio arba dairaisi į kitą markę. Nors pvz namo šeimininkas turi a6c6- ne rudeles ,sakė darytas antikorozinis ,o ir žiemą mažai važiuoja.

Neprisijungęs manonline

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #2: 2019 Gegužės 06, 20:46:12 »
Rudys ir VAG grupe Norvegijoje nedraugauja. Kaip man vienas pasakė - nenori rūdžių žiūrėk Volvo ar net Ford ,bet ne VAG grupę. Kas tiesa tas tiesa , VAG grupe kenčia čia nuo rūdžių. Kolega turi a6c6- surudijus visur ,kitas turi lietuvišką phaetona-surudijes ,Audi A4 B6 norvegiška-surudijus. Patarimas - imi VAG ,vazineji su rūdžių užpulta mašina ir nekreipi dėmesio arba dairaisi į kitą markę. Nors pvz namo šeimininkas turi a6c6- ne rudeles ,sakė darytas antikorozinis ,o ir žiemą mažai važiuoja.

Gal antikorozinis padengimas pagelbetu ar nera vaistu?

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #3: 2019 Gegužės 06, 23:23:07 »
Gal antikorozinis padengimas pagelbetu ar nera vaistu?
Jei jau yra rūdžių -nemanau ,kad padės. Manau vaziuok su tomis rudimis,nėra jau tokios brangios tos mašinos,kad važinėti su viena visą gyvenimą,ypač kai galima kažką dar uždirbti

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #4: 2019 Gegužės 07, 08:12:28 »
Jei jau yra rūdžių -nemanau ,kad padės. Manau vaziuok su tomis rudimis,nėra jau tokios brangios tos mašinos,kad važinėti su viena visą gyvenimą,ypač kai galima kažką dar uždirbti

Įdomus požiūris :think: Kitam pvz nepriimtina taip važinėti. Kol rūdžių nėra, nusiimi posparnius, viską išplauni, dedi antikorozinio, kad ten viskas plauktų ir visi reikalai. Tas pats, jei jau yra rūdžių, tik pirma sparnus persidažai.

Neprisijungęs manonline

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #5: 2019 Gegužės 07, 09:53:21 »
Įdomus požiūris :think: Kitam pvz nepriimtina taip važinėti. Kol rūdžių nėra, nusiimi posparnius, viską išplauni, dedi antikorozinio, kad ten viskas plauktų ir visi reikalai. Tas pats, jei jau yra rūdžių, tik pirma sparnus persidažai.

Pritariu. Man nepriimtina vazinet su rudimis aplipusia masina. Idomu kiek tas antikorozinis laikytu? Nes tik perdazymas apie du metus ir vel ant sparnu islenda. Taip savininkas pasakojo, kuris turi dvi tokias A4.

Neprisijungęs manonline

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #6: 2019 Gegužės 07, 09:55:01 »
Pritariu. Man nepriimtina vazinet su rudimis aplipusia masina. Idomu kiek tas antikorozinis laikytu? Nes tik perdazymas apie du metus ir vel ant sparnu islenda. Taip savininkas pasakojo, kuris turi dvi tokias A4.

Koki antikorozini naudoti? Geriau varyt i servisa ar paciam daryt, jei nesi dares?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #7: 2019 Gegužės 07, 10:23:49 »
Nereikia ten jokių servisų. Nusiimi posparnius, išplauni, išdžiovini ir viską paskandini belekokiame antikoroziniame. Net visokie pamixuoti oldskūliniai marmalai tinka labai puikiai. Svarbiausias yra vidinis kantas sparno, nuo kur visa tai prasideda.

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #8: 2019 Gegužės 07, 10:25:50 »
Kiekvienam savo. Jei neturi gerų dažytojų arba pats nemoki -paskui su "zebru" važinėti - baisiau nei su pūslėmis ant vidinių sparno "Kantu". Savo asmeninę nuomonę issakiau- aš vazineciau taip kaip yra ir nesiparinciau. Temos autoriui - Audi A6 C6 antikorozinis vakarų Norvegijoje kainavo 10k.

Neprisijungęs manonline

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #9: 2019 Gegužės 07, 12:18:51 »
Nereikia ten jokių servisų. Nusiimi posparnius, išplauni, išdžiovini ir viską paskandini belekokiame antikoroziniame. Net visokie pamixuoti oldskūliniai marmalai tinka labai puikiai. Svarbiausias yra vidinis kantas sparno, nuo kur visa tai prasideda.

Pasitikslinu ar teisingai suprantu, posparni skandinti antikoroziniame? O sprarno vidini kanta kaip graziai padengti, kad nesimatytu?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Rudys ant priekiniu sparnu
« Atsakymas #10: 2019 Gegužės 07, 12:51:15 »
Pasitikslinu ar teisingai suprantu, posparni skandinti antikoroziniame? O sprarno vidini kanta kaip graziai padengti, kad nesimatytu?

Visą sparno vidų pūsk su kažkuo riebiu ir gausiai, o kantui naudoti galima pvz dinitrol ml ar pan. Jis vos spalvą pakeičia, ant kanto tikrai nesimato, o į išorę tau lipti neriekia tikrai.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
1285 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gegužės 03, 11:54:36
sukūrė Dan Brown
2 Atsakymai
875 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 23, 18:18:37
sukūrė Vitalis
4 Atsakymai
1577 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 31, 14:02:12
sukūrė edasson