Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Parktronikai  (Skaityta 13446 kartus)

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #75: 2017 Lapkričio 05, 18:21:35 »
Jau radau tik galiniu parku bloka. Priekiniu bloka pasiliksiu, po byski susikomplektuosiu ir priekinius. Vis del to patogiau tureti visus parkus :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Parktronikai
« Atsakymas #76: 2017 Gruodžio 04, 13:32:17 »
tai ar visgi yra pasijungusiu galine kamera? :) turiu parkus prieki ir gale, pagal koda palaiko ir galine kamera :think:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Parktronikai
« Atsakymas #77: 2017 Gruodžio 04, 18:16:06 »
tai ar visgi yra pasijungusiu galine kamera? :) turiu parkus prieki ir gale, pagal koda palaiko ir galine kamera :think:

Tai kame klausimas? Kamera tikrai ne pas vieną yra.

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #78: 2018 Sausio 09, 08:57:35 »
labas rytas (h) Kaip perdažyti parktronikus kita spalva? Jei su švytriniu nuimti senus dažus ir perdažyti - ar veiks jie kaip priklauso? Ar ant senų dažų užpurkšti naujus? Turi įtakos jų jautrumui dažų sluoksnis?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Parktronikai
« Atsakymas #79: 2018 Sausio 09, 09:22:59 »
labas rytas (h) Kaip perdažyti parktronikus kita spalva? Jei su švytriniu nuimti senus dažus ir perdažyti - ar veiks jie kaip priklauso? Ar ant senų dažų užpurkšti naujus? Turi įtakos jų jautrumui dažų sluoksnis?

Pasišiauši ir nudažai. Pilnai nuimti senų dažų tikrai nereikia.

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #80: 2018 Sausio 09, 09:27:10 »
Ok. ačiū už info  (y)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Parktronikai
« Atsakymas #81: 2018 Sausio 09, 16:02:36 »
Pasišiauši ir nudažai. Pilnai nuimti senų dažų tikrai nereikia.

Sumažėja jautrumas, gal tik susitaikė taip, bet taip tik pašiaušus nudažiau (buvo ir lakuoti), tai visiškas nesamones pradėjo rodyti, tai dabar su škurke normaliai nuimu, kol kas blogiau nerodė.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Parktronikai
« Atsakymas #82: 2018 Sausio 09, 16:05:53 »
Sumažėja jautrumas, gal tik susitaikė taip, bet taip tik pašiaušus nudažiau (buvo ir lakuoti), tai visiškas nesamones pradėjo rodyti, tai dabar su škurke normaliai nuimu, kol kas blogiau nerodė.

Teko ne po kartą ir ne du pūsti po 2-3 sluoksnius ir viskas ok. Gal tiesiog taip pasitaikė. Būna juk, kad ir nedažytas po pajudinimo pradeda klaidingai per jautriai reaguoti :think:

Neprisijungęs Andzej

  • Įrašai: 260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #83: 2018 Sausio 09, 16:06:18 »
Su teptuku normaliai nusidažo?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Parktronikai
« Atsakymas #84: 2018 Sausio 09, 16:11:57 »
Neteko taip chaltūrinti dar, tai neatsakysiu...

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Parktronikai
« Atsakymas #85: 2018 Kovo 01, 15:11:24 »
Mano kodas 8k0 919 475 B matau kad grafikos nepalaiko, bet nesuprantu kam skirta vidurinė tuščia jungtis? Beroc ruda


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #86: 2018 Kovo 01, 16:37:23 »
aš turėjau su B raide, palaikė grafiką.  Bet galimai buvo ardytas/lituotas. Vidurinė jungtis yra priekiniams parktronikams. Bet jei įkiši priekinius parkus į bloką, kuris nepalaiko jų- tai nieko ir nerodys

Neprisijungęs Egiss

  • Įrašai: 405
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Parktronikai
« Atsakymas #87: 2018 Kovo 01, 18:59:15 »
Vidurinė jungtis yra priekiniams parktronikams. Bet jei įkiši priekinius parkus į bloką, kuris nepalaiko jų- tai nieko ir nerodys
bet vidurinei yra kontaktai priekiniams parkingams...

Neprisijungęs magaizeris

  • Įrašai: 420
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Parktronikai
« Atsakymas #88: 2018 Kovo 01, 22:10:52 »
Jo supratau, šiaip B pagal google rasta informacija palaiko tik 4 galinius ir be grafikos, bet yra jungtis ir priekiniams kurių nepalaiko :D či geras, na supratau ko gero gamino visus taip ir tiek žinių su trimis jungtimis, o tarkim jei norėčiau susidėti priekinius ar grafiką reikia kito modulio, bet tas modulis be problemų pakeičiamas į kitą ir viskas veikia? ar jei B iš gamyklos išėjo ir fsio kito nepajungsiu į savo automobilį :think:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Parktronikai
« Atsakymas #89: 2018 Kovo 02, 00:54:28 »
Blokeliai visi su trim jungtim, vidurinė turi kontaktus, bet priklauso nuo blokelio galimybių ar jie aktyvus. Pakeisti viena kitu be jokių problemų, pririšimo nereikia.

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #90: 2018 Kovo 02, 09:35:10 »
Labas rytas  (h) Jei kam įdomu neseniai susidėjau priekinius+galinius parkus (ne FL modelis). Truputį info su kainom tiems, kas norėtų įsidėti, kad orientuotis - visko šrote neieškojau kartu, nes manau būtų sunku rasti, todėl neskubant ieškojau ebay už logišką kainą. Gavosi 279 EUR (bet galėjo būti ir ~230 EUR).
1. Galinių parkų pravodkė ir patys parkai - 50 EUR 8K0971104 (pirkau šrote Lietuvoje, kartu pirkau ir bamperį, jei atskirai parkai, gali būti brangiau). Tinka nuo daugelio VW/Skoda modelių.
2. Priekinių parkų pravodkė ir patys parkai - 62 EUR 8K0971095A (ebay UK). šiaip galima imti ir galinių parkų pravodkę, tik fyškę perdaryti).
3. Bloko laidas iš PDC modulio į CAN H L - 28,64 EUR (ebay, aftermarket naujas iš Lenkijos. Reikia pravesti pravodkę nuo dešinės galinės bakavinos iki bardacioko).
4. Buzzeris-beeperis (2 vnt.) - 5,12 EUR/vnt. (ebay iš Kinijos naujas, arba GTV group 8 EUR/vnt.). Galinis slepiasi po galiniu dešinės pusės saugos diržu, priekinis už klimos iš vairuotojo pusės.
5. PDC modulis (part number šioje temoje ankčiau aprašyti) - kaina gali svyruoti visaip nuo 30 EUR iki 100. Aš ebay UK aukcione nukoviau priekinių+galinių už 32 EUR. Dedasi galinėje bakavinoje dešinėje pusėje. Jei pagal VAG fengšui reikėtų blokelio laikiklio 8K0907297- neradau pirkti naudoto, reiks paieškoti.
6. PDC mygtukas 8K0959673G (mano forma be MMI) - 18,5 EUR (Ebay iš Vokietijos).
7. Laidas tarp priekinių parkų pravodkės ir PDC modulio - radau Kaune aftermarket (jie ebay parduoda visą set'ą priekinių+galinių parkų už 530 EUR) - už laidą ir 2 laikiklius sumokėjau 70 EUR. Yra Kufatec pirkti 39EUR+18 siuntimas - bet kufatec kitokios fyškės, jei pas juos pirkti- reikia pirkti ir priekinių parkų pravodkę. Jei daryčiausi dar kartą - nusipirkčiau šrote fyškes 3 vnt. po 3 EUR ir laidų iš senukų. Būtų pigiau.
8. Laikikliai - VW centras parduoda po 9 EUR (čia berods nuo Tuarego) - part numberiai 7P6919491A, 1Z0 919 485 E GRU, 3C5919491M- kažkuris iš šitų turėtų tikt. jie būna jau su dvipuse lipnia juosta, kuri tiesa pasakius nelabai laiko, tai reikia papildomai hermetiko.
9. Ne FL modelyje priekiniai parkai dedasi 2 bamperyje ir 2 grotelėse per laikiklius. iš esmės galima gręžti 4 skyles bamperyje. Bet jeigu ką laikiklių part number paprastom grotelėm: 8K0919267A1QP, 8K0919268A1QP. S4 grotelėm kitokie yra. Kainos audi centre nežinau (Ebay apie 12-14 EUR). Pirkau s4 groteles su parkų laikikliais už 100 EUR, Tai laikikliai buvo nemokamas bonusas, prie bendros sumos neskaičiavau.


Pridedu schemutę rusų kalba. taip pat instrukcijas su foto, kuriomis vadovavausi, kaip susidėti:
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/733517-DIY-Front-Parking-Sensor-Retrofit-Instructions
https://www.drive2.ru/l/6257027
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Kovo 02, 09:40:46 sukūrė Darijus-spb »

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #91: 2018 Kovo 02, 09:37:55 »
na ir rezultatas  :-)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Parktronikai
« Atsakymas #92: 2018 Kovo 02, 10:06:41 »
Geri darbai (y)
P.S. Kur tokį gaiviklį pirkai?

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #93: 2018 Kovo 02, 10:16:26 »
Geri darbai (y)
P.S. Kur tokį gaiviklį pirkai?
ačiū. mano 3 mėn projektas buvo (z):)
autoaibėje. labai geras, pora mėnesių kvapas laikosi. Odos kvapas berods. kainavo apie 1,5-2 EUR, tiksliai nepamenu.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Parktronikai
« Atsakymas #94: 2018 Kovo 02, 10:19:08 »
Geras geras, dėl to ir klausiu. Kažkada pirkau auto iš prancūzo, buvo labai panašus, tai kokį pusmetį aš jo kvapą jaučiau

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Parktronikai
« Atsakymas #95: 2018 Kovo 02, 11:58:26 »
Labas rytas  (h) Jei kam įdomu neseniai susidėjau priekinius+galinius parkus (ne FL modelis). Truputį info su kainom tiems, kas norėtų įsidėti, kad orientuotis - visko šrote neieškojau kartu, nes manau būtų sunku rasti, todėl neskubant ieškojau ebay už logišką kainą. Gavosi 279 EUR (bet galėjo būti ir ~230 EUR).


Paskui patikrinsiu pagal schemą , bet kiek prisimenu į gataway vesti laidų nereikia, juos paimi nuo rankinio stabdžio bloko. Kad būtų originaliai į priekinę knopkę ir zumerį laidai vedami per vidurinę šachtą, taip ir patogiau. Pirkti laidų (neskaitant pačių daviklių pajungimo ant buferio) visai neapsimoka, už kelis eurus nusiperki naujas fiškes ir kaip buvo rašyta Darijaus pirkti tik laidą instaliacinį ir pačiam pravesti.Atkreipti dėmesį į priekinę knopkę, ji keičiasi kartu su ESP, sena netinka.

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #96: 2018 Kovo 02, 12:10:31 »
Paskui patikrinsiu pagal schemą , bet kiek prisimenu į gataway vesti laidų nereikia, juos paimi nuo rankinio stabdžio bloko. Kad būtų originaliai į priekinę knopkę ir zumerį laidai vedami per vidurinę šachtą, taip ir patogiau. Pirkti laidų (neskaitant pačių daviklių pajungimo ant buferio) visai neapsimoka, už kelis eurus nusiperki naujas fiškes ir kaip buvo rašyta Darijaus pirkti tik laidą instaliacinį ir pačiam pravesti.Atkreipti dėmesį į priekinę knopkę, ji keičiasi kartu su ESP, sena netinka.
kai pirkau laidą, tai instrukcijoj buvo parašyta, kad vietoj pajungti galima- bet pamaniau, kad čia FL modeliui tiktai (buvau pamiršęs, kad FL neturi PDC bloko), todėl vedžiau iki gataway prie bardačioko. Ir apskritai viską vedžiau palei dešinę pusę, kad mažiau ardyti, net laidus į priekinius parkus vedžiau pro dešinę po arką (originaliai berods po kairę).
Taip dėl knopkės nepaminėjau, kad perkasi knopkės ESP/PDC arba ESP/PDC/štorkės (VW/Skoda PDC knopkė atskirai- jiems užtenka vien tik knopkės PDC).

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Parktronikai
« Atsakymas #97: 2018 Kovo 05, 12:38:01 »
super (+) o kodel nenorejau kartu ir galines vaizdo kameros isidiegt? man kazkaip dar vilioja si ideja (pas mane oem priekis+galas parkai)

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Parktronikai
« Atsakymas #98: 2018 Kovo 05, 13:29:46 »
super (+) o kodel nenorejau kartu ir galines vaizdo kameros isidiegt? man kazkaip dar vilioja si ideja (pas mane oem priekis+galas parkai)
pas mane nėra MMI (-) o ir turint MMI - galinę kamerą įsidėti tikriausiai 200-300 EUR kainuotų :think: Geriau už tuos pinigus kokį side assist įsimesti, kas tikrai labai patogu būtų.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Parktronikai
« Atsakymas #99: 2018 Kovo 05, 15:33:51 »
pas mane nėra MMI (-) o ir turint MMI - galinę kamerą įsidėti tikriausiai 200-300 EUR kainuotų :think: Geriau už tuos pinigus kokį side assist įsimesti, kas tikrai labai patogu būtų.

Dar reikia gauti už tokią kainą ir ne visi MMI blokai palaiko ją.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1735 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Lapkričio 12, 15:35:18
sukūrė Evaldas
18 Atsakymai
4377 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 11, 14:20:10
sukūrė BeFree
37 Atsakymai
6989 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Kovo 07, 19:01:48
sukūrė laimisirko