Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: a4 b8 i a4b8 FL  (Skaityta 2302 kartus)

Neprisijungęs Zalgirietis

  • Įrašai: 56
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Plungė
a4 b8 i a4b8 FL
« Topic Start: 2019 Vasario 17, 19:18:55 »
Sveiki,nedaznas priimineja tokius sprendimus, bet as pabandysiu :) Turiu a4 b8 sedana 2009 metu ir noriu susidet ir prieki ir gala FL SLINE. Atsakant i klausima kuri manau uzduotumet kodel uzkart nepirkau FL sline arba nors FL,tiesiog tuo metu neturejau tiek lesu tam daryt ir visada yra smagiau matyt pries ir po :) ,Visko per vienerius metus neplanuoju padaryt ,tiesiog siais metais noriu susikraut gala, o kitais metais prieki(siais metais priekyje uzteks s4 grotu(nes sline negrazios man) ir slenksciu,slenkstuku,na ir galas. Taigi klausimai i kuriuos tikiuosi kuo issamesnio atsakymo :)
Keiciant gala,reikia ko? FL bamperio,galinio dangcio,ir faktas faru LED(kuriu ir noriu) p.s ne led zibintai pas mane. Ko reikia apart kebulo daliu siu kurias ivardinau dar? Kaip pajungt galines lempas,padavus jas elektrikui ir pasakius sudekit man lempas ir viska padaryt kas priklauso iveiks si dalyka ar ne? Laikikliai bamperio  ant kebulo plug&play tiks tieisog nuimt sena ir uzdet kita? Vidine absifke galinio dangcio tokia pat kaip ir nefacelifto?

Priekis? sparnai,kapotas,bamperis,priekines grotos,zibintai viskas? Ar reikia kito teliko ir dar konors norint viska tvarkingai sudet? Pas mane bixenon idejus kitas lempas jau FL burt nieko neriekia apart VCDS?

Labai dekingas uz issamius atsakymus,grazaus vakaro ;) p.s zinau kad pinigine stipriai ta paplonins nes dar + dazyt reiks,mazai sansu kad rasiu palei spalva(juoda)
« Paskutinį kartą keitė: 2019 Vasario 17, 19:22:29 sukūrė Zalgirietis »

Neprisijungęs ponulis1

  • Įrašai: 967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: a4 b8 i a4b8 FL
« Atsakymas #1: 2019 Kovo 03, 20:18:24 »
3.5k euru tavo noras mazdaug kainuos.
Zibintam ekstra laido reikia i isore. Teisingai darant ir po kelis. Daug kodavimo labai tada. Blokas netiks, nes ne ledai. Tada bloko CP nueimas ir jo kodavimas prie tavo komplektacijos. Apmusimas ir visa kita tinka. Gal bamperio laikikliai tinka. Prieko TV tinka, bet reikia sparnu laikikiu, faru laikikliu ir kito sh, kuris audi centre nera brangus. Faros priekines koduojasi per 2 min ir fyskes tinka, perdarineti nereikia.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: a4 b8 i a4b8 FL
« Atsakymas #2: 2019 Kovo 04, 08:29:43 »
Blokas 50/50. Tikrai nėra taip, kad tikrai jį reiks keisti, dažniausiai tik pas bazinius variantus jis pats paprasčiausias stovi.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
423 Atsakymai
72940 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Liepos 04, 21:10:42
sukūrė T-Spark
28 Atsakymai
3922 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 19, 20:07:40
sukūrė magaizeris
6 Atsakymai
2796 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Sausio 18, 15:03:08
sukūrė arciuzz