Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Užsikimšes kondicionieriaus drenažas  (Skaityta 3365 kartus)

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Užsikimšes kondicionieriaus drenažas
« Topic Start: 2018 Birželio 25, 22:13:18 »
Buvau nusėmes šita dėžute viskas tvarkoje yra šita kempine pas mane  :) šiandien lyja visa diena, is akumuliatoriaus skyriaus vanduo gražiai išbega niekur nesikaupia. Kilima išdžiovinau o vanduo pro ventiliatoriu daugiau kaip ir nebebėga, prieš tris dienas pries begima  buvau ploves masina savitarnos plovykloj gal plaunant pateko y ta filtra nors irgi neysivaizduoju kaip .. kito varianto neturiu  :) beja tam video kur pasidalinau vanduo tipo ten bego del kondiškes užsikimšusio drenažo bet drenažas visai priešingoj pusej ir daug žemiau nei ventiliatorius  o kaip jus rasot vanduo gi nekyla y viršų  ;)
Ties langu yra tokia plastmasė kurioje ir valytuvai, tai ties langu ir plastmase turį būti guminė tarpinė, mano atveju plastmasė buvo sulaužyta ir guma iki galo nesandarino, tai bėgo per ten ant filtro ir per ventiliatorių ir ventiliavimo angas už vairuotojo pusės ties keleivio kojomis :D dar jei yra liukas, tuos drenažus išsivalyk.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
8566 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Liepos 30, 18:35:59
sukūrė Flatronas
12 Atsakymai
2584 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 10, 07:15:11
sukūrė slashas
2 Atsakymai
1673 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 20, 16:04:31
sukūrė igoriokas