Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del auto piloto A4 (B6)  (Skaityta 41844 kartus)

Neprisijungęs FaTaLiTy

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Del auto piloto A4 (B6)
« Topic Start: 2011 Sausio 08, 15:57:01 »
Sveiki,

Nesenai nusipirkau A4 (B6) ir nesuprantu, ar neveikia pats autopilotas ar as nemoku juo naudotis. Paziurejau knygele lyg ir taip viska darau, bet vistiek negaliu greicio uzfiksuoti. Gal kas galit pasidalinti trumpa info kaip juo reikia naudotis. Jeigu gerai zinau tai patrauki svirtele i save (ON) ir spaudi SET ?

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #1: 2011 Sausio 08, 16:01:33 »
Sveiki,

Nesenai nusipirkau A4 (B6) ir nesuprantu, ar neveikia pats autopilotas ar as nemoku juo naudotis. Paziurejau knygele lyg ir taip viska darau, bet vistiek negaliu greicio uzfiksuoti. Gal kas galit pasidalinti trumpa info kaip juo reikia naudotis. Jeigu gerai zinau tai patrauki svirtele i save (ON) ir spaudi SET ?
Teisingai darai. Jai neveikia, kazkas negerai.

Neprisijungęs FaTaLiTy

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #2: 2011 Sausio 08, 16:02:43 »
Tai kas galetu buti? Gal saugiklis ? ar rimciau ?

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #3: 2011 Sausio 08, 16:05:13 »
Tai kas galetu buti? Gal saugiklis ? ar rimciau ?
Manau pirmiausia reikia prie kompo jungti ir ziureti.

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #4: 2011 Sausio 08, 16:32:46 »
Pas mane tai kaip autopiloto rankenėle patrauki į save tai ten atmintis yra kokiu tu greičiu autopilotą prieš tai buvau užstatęs, o taip važiuojant užtenka tik kur šone mygtuką į viršu paspausti ir viskas ir užsidega ant skydelio cruise.

Neprisijungęs FaTaLiTy

  • Įrašai: 5
    • Žiūrėti profilį
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #5: 2011 Sausio 08, 16:38:24 »
O pas tave automatas ar mechanine deze ? Nes pas mane mechanine tai gali skirtis.

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #6: 2011 Sausio 08, 16:39:52 »
O pas tave automatas ar mechanine deze ? Nes pas mane mechanine tai gali skirtis.

pas mane automatas tai tik kur tos šone rankenėlės dvi knopkės set užtenka tą paspausti ir viskas, kaip autopilota išjungi paspaudi į save rankenėlę ir automatiškai atmintis atsistato į tą greiti prieš tai kur važiavai.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #7: 2011 Sausio 08, 16:45:41 »
jei mėgsti pats pasikrapštyt gali pamėgint sankabos pedalo daviklį atitraukt,kad kai pedalas atleistas jį siektų tik vos vos,gana dažnas gedimas,mato pilotas kad nuspausta sankaba ir neveikia,nors pedalas ir atleistas...

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #8: 2011 Sausio 09, 00:01:46 »
jei mėgsti pats pasikrapštyt gali pamėgint sankabos pedalo daviklį atitraukt,kad kai pedalas atleistas jį siektų tik vos vos,gana dažnas gedimas,mato pilotas kad nuspausta sankaba ir neveikia,nors pedalas ir atleistas...
Pas b6 greiciausiai bus elektroninis gazas  8:8

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #9: 2011 Sausio 09, 00:15:33 »
o prie ko gazas jei rašau apie sankabą? 8:8

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #10: 2011 Sausio 09, 00:17:53 »
o prie ko gazas jei rašau apie sankabą? 8:8

o prie to, kad ne tik sankabos pedalo daviklyje gali but beda  ;)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #11: 2011 Sausio 09, 09:02:57 »
o prie ko gazas jei rašau apie sankabą? 8:8

o prie to, kad ne tik sankabos pedalo daviklyje gali but beda  ;)
pvz stabdziu varlese, nes jos dvi yra.

Neprisijungęs donis7772

  • Įrašai: 62
    • Žiūrėti profilį
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #12: 2011 Sausio 11, 12:05:42 »
o daug reikalu ta auto pilota susimontuot jai jo nera. noriu uz lt pavaziuot tad reikalingas.interneta pardavineja maciau.ar patikima.nebuna taip kad sumontuoja ir neveikia

Neprisijungęs valdovas

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #13: 2011 Sausio 11, 14:34:09 »
joa ir pas mane buvo sankabos daviklis nuejes ir neveikia pilotas :D

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #14: 2011 Sausio 11, 17:10:24 »
o daug reikalu ta auto pilota susimontuot jai jo nera. noriu uz lt pavaziuot tad reikalingas.interneta pardavineja maciau.ar patikima.nebuna taip kad sumontuoja ir neveikia
reikalai tokie, kad reikia vaira nuimt ir rankeneles reikia, forume domejausi, ne vienas atlieka tokias paslaugas, kainu jau nepamenu, bet jie deda savo rankeneles, tai ieskot nereiks, pats kazin ar pasidarysui, nes reikia adaptuot paskui su kompu, nors mano tevuko bendradarbis i 4 golfa dejosi, tai tik rankenele sudejo, viska atgal i savo vietas sudejo ir nieko nereikejo jam adaptuot su kompu, viskas veike :)

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #15: 2011 Sausio 11, 18:03:06 »
Jeigu jau reikia dėti į a4 b6 tai pradžioj dar reikia pasidomėt ar nereiks keist visą bloką po vairu į kurį rankenėlės statosi, jie ne visi palaiko autopiloto funkciją.

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #16: 2011 Sausio 12, 12:34:54 »
o b6 vairas lengvai nusiėma paskui nuėmus ir uždėjus airbag lemputė neužsidega, esp durniuot nepradeda nes vaire kažkos sensorius yra esp?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #17: 2011 Sausio 12, 12:45:07 »
o b6 vairas lengvai nusiėma paskui nuėmus ir uždėjus airbag lemputė neužsidega, esp durniuot nepradeda nes vaire kažkos sensorius yra esp?

Jeigu degimo nejungsi neuzsidegs. Svarbu nuemes vaira nesukinet tokio plastmasinio rato, kur sleifas susuktas, jis turi likti savo vietoje.

Neprisijungęs donis7772

  • Įrašai: 62
    • Žiūrėti profilį
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #18: 2011 Sausio 12, 15:24:34 »
o b6 vairas lengvai nusiėma paskui nuėmus ir uždėjus airbag lemputė neužsidega, esp durniuot nepradeda nes vaire kažkos sensorius yra esp?
nuimk geriau klema nuo akumo del airbag lemputes.o esp uzsidegs.bet poto vaziuosi prabuksuosi ir uzges :)

Neprisijungęs Sky

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #19: 2011 Sausio 13, 13:37:39 »
o daug reikalu ta auto pilota susimontuot jai jo nera. noriu uz lt pavaziuot tad reikalingas.interneta pardavineja maciau.ar patikima.nebuna taip kad sumontuoja ir neveikia

Man idejo sio forumo dalyvis: rimvydasj
Viska tvarkingai padare jau naudoju beveik metus jokiu problemu rankenas viska jis pats surado, naudojo tik originalias detales jokiu laideliu jokios "chemijos"

Neprisijungęs Jurka4

  • Įrašai: 747
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #20: 2011 Sausio 13, 14:04:10 »
o daug reikalu ta auto pilota susimontuot jai jo nera. noriu uz lt pavaziuot tad reikalingas.interneta pardavineja maciau.ar patikima.nebuna taip kad sumontuoja ir neveikia

Man idejo sio forumo dalyvis: rimvydasj
Viska tvarkingai padare jau naudoju beveik metus jokiu problemu rankenas viska jis pats surado, naudojo tik originalias detales jokiu laideliu jokios "chemijos"


tai tik rankeneles reik?ar dar kokiu plasmasiu kur po vairu?

Neprisijungęs Sky

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #21: 2011 Sausio 13, 14:10:51 »
o daug reikalu ta auto pilota susimontuot jai jo nera. noriu uz lt pavaziuot tad reikalingas.interneta pardavineja maciau.ar patikima.nebuna taip kad sumontuoja ir neveikia

Man idejo sio forumo dalyvis: rimvydasj
Viska tvarkingai padare jau naudoju beveik metus jokiu problemu rankenas viska jis pats surado, naudojo tik originalias detales jokiu laideliu jokios "chemijos"


tai tik rankeneles reik?ar dar kokiu plasmasiu kur po vairu?

rankenele + priklausomai nuo esamos komplektacijos gali reiketi keisti moduli po vairu + plastmase galima pirkti arba kaip man padare tiesiog graziai ispjove.

Neprisijungęs Jurka4

  • Įrašai: 747
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #22: 2011 Sausio 13, 14:14:15 »
o daug reikalu ta auto pilota susimontuot jai jo nera. noriu uz lt pavaziuot tad reikalingas.interneta pardavineja maciau.ar patikima.nebuna taip kad sumontuoja ir neveikia

Man idejo sio forumo dalyvis: rimvydasj
Viska tvarkingai padare jau naudoju beveik metus jokiu problemu rankenas viska jis pats surado, naudojo tik originalias detales jokiu laideliu jokios "chemijos"


tai tik rankeneles reik?ar dar kokiu plasmasiu kur po vairu?

rankenele + priklausomai nuo esamos komplektacijos gali reiketi keisti moduli po vairu + plastmase galima pirkti arba kaip man padare tiesiog graziai ispjove.

O kokia turi buti komplektacija? pas mane standartine

Neprisijungęs Sky

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #23: 2011 Sausio 13, 14:18:02 »
o daug reikalu ta auto pilota susimontuot jai jo nera. noriu uz lt pavaziuot tad reikalingas.interneta pardavineja maciau.ar patikima.nebuna taip kad sumontuoja ir neveikia

Man idejo sio forumo dalyvis: rimvydasj
Viska tvarkingai padare jau naudoju beveik metus jokiu problemu rankenas viska jis pats surado, naudojo tik originalias detales jokiu laideliu jokios "chemijos"


tai tik rankeneles reik?ar dar kokiu plasmasiu kur po vairu?

rankenele + priklausomai nuo esamos komplektacijos gali reiketi keisti moduli po vairu + plastmase galima pirkti arba kaip man padare tiesiog graziai ispjove.

O kokia turi buti komplektacija? pas mane standartine

komplektacija jau reikia tikrinti pagal vieta arba per vag-com ten priklausomai nuo komplektacijos skirtingi po vairu moduliai buna reikia to modulio po vairu koda gauti.

Paskambink rimvydasj jis is kauno o tu is kur?

Neprisijungęs Jurka4

  • Įrašai: 747
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del auto piloto A4 (B6)
« Atsakymas #24: 2011 Sausio 13, 14:48:38 »
Vilnius  (h)
aciu

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
27 Atsakymai
4696 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Liepos 02, 08:46:12
sukūrė arcimas
9 Atsakymai
1950 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugsėjo 03, 20:58:46
sukūrė Veil
2 Atsakymai
1043 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 06, 21:34:33
sukūrė evantas