Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: B6 Salono skyrius  (Skaityta 68794 kartus)

Neprisijungęs Nesako

  • Įrašai: 206
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #425: 2016 Kovo 10, 08:52:09 »
Galbut tai galioja tik spalvotam bc?
Tai pas mane toks.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #426: 2016 Kovo 10, 10:25:31 »
Hm, nieko nerandu apie komandas googleje :/

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #427: 2016 Kovo 16, 06:38:25 »
Pastebejau keista dalyka, tik nesuprantu, ar tai b6 liga ar kas. Peciui puciant silta ora, vairuotojo puseja jis siltas, o keleivio gerokai saltesnis, nors abiejuose padaryta tapati temp. Ar cia valdymo blokui amen ir jis blogai reguliuoja, ar jau galiu ruostis lupti lauk panele ir tvarkyti peciuko sklendes?

Neprisijungęs DoK008

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #428: 2016 Kovo 16, 10:52:17 »
Pastebejau keista dalyka, tik nesuprantu, ar tai b6 liga ar kas. Peciui puciant silta ora, vairuotojo puseja jis siltas, o keleivio gerokai saltesnis, nors abiejuose padaryta tapati temp. Ar cia valdymo blokui amen ir jis blogai reguliuoja, ar jau galiu ruostis lupti lauk panele ir tvarkyti peciuko sklendes?

Greičiausiai pas tavė sugedo temperatūros valdymo sklendes varikliukas/ potenciometras. Nuėmus bardačioką jis bus kairėj arčiausiai tavęs, pas mane buvo sugedęs jis ir dar tas tolimesnis "defrost flap". Aiškino čia forumiečiai kad išardyt galima ir sutept piūrėt ar veikia motoriukas pajungus +12V, pakišt gumelę po dangteliu kad prispaustų geriau motoriuką ir neprasisuktų dantračiai arba pirkt kitą jei potenciometras. Man tai keisčiausia kad buvau jį išėmęs, viską patikrinęs ir nieko neradęs atgal sudėjau - neveikė, klaidas ištryniau - neveikė, adaptacija darant nejudėjo visai, bet jį atjungus ir pavažinėjus kelias sav kažkodėl vėl jį pajungus atsigavo :D džiu imk jį lauk ir krapštyk gal rasi ką, bet vcds adapatacija - basic settings jiem padaryt reiktų dar tik nepapasakosiu jau kur eit neatsimenu.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #429: 2016 Kovo 16, 11:02:14 »
Reiks nuraut is ko naudbuka su vcds, nes maniskio batarke nusprende, kad be pakrovejo nebeveiks. Savaitgali apsiimsiu ardyt.

Neprisijungęs mantuxster

  • Įrašai: 364
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #430: 2016 Kovo 16, 12:38:51 »
dar man rodos per outpest test eina ji pajudint, pas mane irgi si beda yra, buvau kazkada issiardes, idejau kazka kad prispaustu tuos dantracius, bet dabar ziuriu ir vel jau skirias puciamo oro temperatura ff

Neprisijungęs DoK008

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #431: 2016 Kovo 16, 13:08:34 »
O gal kas keites ir žino: pas mane keleivio pusės langas streikuoja anksčiau strigo poto iš vis nebepasikelė į viršų, teko rankom užkelt ir laikosi pokolkas, tai įtariu reikės keist pakelėją visą, turbūt trosai sušerpėjo, tai klausimas būtų ar nuo anglo (vairuotoja pusės) tiks man į keleivio pusę visas pakelėjas ? ar reikia europinės ardomos a4 ieškot ?

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #432: 2016 Kovo 16, 14:24:20 »
O gal kas keites ir žino: pas mane keleivio pusės langas streikuoja anksčiau strigo poto iš vis nebepasikelė į viršų, teko rankom užkelt ir laikosi pokolkas, tai įtariu reikės keist pakelėją visą, turbūt trosai sušerpėjo, tai klausimas būtų ar nuo anglo (vairuotoja pusės) tiks man į keleivio pusę visas pakelėjas ? ar reikia europinės ardomos a4 ieškot ?
O naujas kiek kainuoja LT? UK Ebay matau pilna po £10.

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #433: 2016 Kovo 16, 14:31:42 »
Greičiausiai pas tavė sugedo temperatūros valdymo sklendes varikliukas/ potenciometras. Nuėmus bardačioką jis bus kairėj arčiausiai tavęs, pas mane buvo sugedęs jis ir dar tas tolimesnis "defrost flap". Aiškino čia forumiečiai kad išardyt galima ir sutept piūrėt ar veikia motoriukas pajungus +12V, pakišt gumelę po dangteliu kad prispaustų geriau motoriuką ir neprasisuktų dantračiai arba pirkt kitą jei potenciometras. Man tai keisčiausia kad buvau jį išėmęs, viską patikrinęs ir nieko neradęs atgal sudėjau - neveikė, klaidas ištryniau - neveikė, adaptacija darant nejudėjo visai, bet jį atjungus ir pavažinėjus kelias sav kažkodėl vėl jį pajungus atsigavo :D džiu imk jį lauk ir krapštyk gal rasi ką, bet vcds adapatacija - basic settings jiem padaryt reiktų dar tik nepapasakosiu jau kur eit neatsimenu.

Mane tai jau uzkniso tos sklendes, veikia kaip nori ir kada nori. Kai islupu lauk varikliukus, jie veikia kuo puikiausiai. Reiks bandyt issivalyt kaip cia aprasyta http://www.audiforum.ca/a4-b5-b6-b7-b8-65/diy-hvac-flap-motor-potentiometer-cleaning-72039/

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #434: 2016 Kovo 16, 15:05:54 »
O ka pasakytumet del galinio lango, vairuotojo puses? Nesidarineja ir apsauga nuo vaiku ,,atsoka" visad, po kazkiek laiko, nebuna ilindus i vidu pastoviai, o langas nei nuo vairuotojo nei nuo keleivio nesidarineja. Bandziau mygtukus ziuret, galiniam viskas ok, vairuotojo puses nusipirkau nauja isvis jungikli, bet gal kas zino kokia istiesu beda gali but? Valdymo blokas? Varikliukas?

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #435: 2016 Kovo 16, 15:10:55 »
O naujas kiek kainuoja LT? UK Ebay matau pilna po £10.

As mokejau ~45€ uz visa mechanizma (trosas su visu metaliniu remu prie kurio sukas langas.), vien troso LT neradau pirkt. Buvau is ebay nusipirkes tik trosa su rite, nors tipo ir b6-tai, bet buvo kazkoks per trumpas, truko gal 1cm kad normaliai trosas prasivedziotu, tai galiausiai vistiek reikejo dar kart pirkt, kaip su anglu nezinau  :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Kovo 16, 15:12:42 sukūrė Diwasas »

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #436: 2016 Kovo 16, 15:49:46 »
As mokejau ~45€ uz visa mechanizma (trosas su visu metaliniu remu prie kurio sukas langas.), vien troso LT neradau pirkt. Buvau is ebay nusipirkes tik trosa su rite, nors tipo ir b6-tai, bet buvo kazkoks per trumpas, truko gal 1cm kad normaliai trosas prasivedziotu, tai galiausiai vistiek reikejo dar kart pirkt, kaip su anglu nezinau  :think:

As tokius randu http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-B6-B7-WINDOW-REGULATOR-REPAIR-KIT-FRONT-RIGHT-/121478391587?fits=Car+Make%3AAudi&hash=item1c48ad2723:g:RjIAAOSw1XdUWGia

tu kiek suprantu toki pirkai http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-S4-B6-B7-8E-COMPLETE-ELECTRIC-WINDOW-REGULATOR-FRONT-RIGHT-NEW-00-08/151675614377?_trksid=p2047675.c100009.m1982&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20140328180637%26meid%3D2d4df82cdbf84041add2e4d8e23523bf%26pid%3D100009%26rk%3D3%26rkt%3D10%26mehot%3Dlo%26sd%3D121478391587


Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Kovo 16, 17:00:09 sukūrė Diwasas »

Neprisijungęs DoK008

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #438: 2016 Kovo 16, 20:13:35 »
O aciu gal reikes pasinaudot tuo linku kur uz 10 svaru, signedoj maciau 37e, srote bus kokiu 20-30 ir velgi loterija kiek laikys senas jis. Tik beda kad nebuvau dar issiardes , turesiu proga tik per velykas ir reiktu pasikeist per diena ar dvi, tai nemacius uzsakinet irgi loterija :D

Neprisijungęs orzo

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #439: 2016 Kovo 17, 11:40:03 »
nepamirsk klipsu duru panelei nusipirkt, nes jie ten kaip vienkartiniai padaryti.

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #440: 2016 Kovo 17, 11:42:34 »
A kur ju pirkt? Lt cj bus labai brangus, gal kas is ebejaus ar aliex esa pirke? Pas man puse nuluzineja.

Neprisijungęs slyder

  • Įrašai: 238
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #441: 2016 Kovo 17, 11:44:28 »
tanagroje uz kapeikas pries kazkur 3men pirkau koki 10. pora - trejeta eur sumokejau:)

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #442: 2016 Kovo 18, 10:03:59 »
Pas mane bene dazna B6 daiktadezes beda: neveikia vidine sviesele ir amortizatorius. Atsidaro laisvai, vyriai sveiki. Imanoma susitvarkyti amortizatoriu, kad normaliai veiktu?

Neprisijungęs Ober

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #443: 2016 Kovo 18, 10:41:30 »
Pas mane bene dazna B6 daiktadezes beda: neveikia vidine sviesele ir amortizatorius. Atsidaro laisvai, vyriai sveiki. Imanoma susitvarkyti amortizatoriu, kad normaliai veiktu?
Aš sutepiau jį tai padėjo kuriam laikui.. :think:

Neprisijungęs Snukerius

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #444: 2016 Gegužės 07, 21:37:53 »
Pas mane bene dazna B6 daiktadezes beda: neveikia vidine sviesele ir amortizatorius. Atsidaro laisvai, vyriai sveiki. Imanoma susitvarkyti amortizatoriu, kad normaliai veiktu?

Pas mane buvo atjungta sviesele kartu su amortizatorium. Darinejosi laisvu kritimu  :)  Ten svieseles kontaktai su amortizatorium suristi. Kadangi amortizatorius nepraleido oro, turbut susidevejo ar sukietejo kas nereikia, tai vokietis atjunge amortizatoriu ir kartu apsvietima.
Issiardziau, sutepiau ji ir kad geriau leistu ora, atsidarytu, isgreziau skylute tam amortike is galo. Pajungiau lempike ir veikia amortizatorius ir pasvietimas.

o man gal kas pasakys kaip vadinasi lietuviskai ar angliskai ta panele kur tarp sedyniu. Kur galine pelenine stovi.  reikia visa ta gala kur pelenine, bet panasiai per viduri   ja laiko kazkur. Noriu nauja neoriginalu poranki pastatyti. Bet isimt saibos i kurios vieta guls kelmo ausele negaliu. Truksta vieno cm. jauciu,kad sulauzysiu ta panele dar centimetra  keldamas. Zinodamas jos pavadinima pasiguglinciau :) o gal zinote tvirtinimo vietas?

Neprisijungęs Daren

  • Įrašai: 179
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #445: 2016 Gegužės 08, 08:54:23 »
Pas mane buvo atjungta sviesele kartu su amortizatorium. Darinejosi laisvu kritimu  :)  Ten svieseles kontaktai su amortizatorium suristi. Kadangi amortizatorius nepraleido oro, turbut susidevejo ar sukietejo kas nereikia, tai vokietis atjunge amortizatoriu ir kartu apsvietima.
Issiardziau, sutepiau ji ir kad geriau leistu ora, atsidarytu, isgreziau skylute tam amortike is galo. Pajungiau lempike ir veikia amortizatorius ir pasvietimas.

o man gal kas pasakys kaip vadinasi lietuviskai ar angliskai ta panele kur tarp sedyniu. Kur galine pelenine stovi.  reikia visa ta gala kur pelenine, bet panasiai per viduri   ja laiko kazkur. Noriu nauja neoriginalu poranki pastatyti. Bet isimt saibos i kurios vieta guls kelmo ausele negaliu. Truksta vieno cm. jauciu,kad sulauzysiu ta panele dar centimetra  keldamas. Zinodamas jos pavadinima pasiguglinciau :) o gal zinote tvirtinimo vietas?
Angliškai vadinasi "center console"
http://www.pelicanparts.com/techarticles/Audi_B6_A4/81-INTERIOR-Removing_Your_Center_Console/81-INTERIOR-Removing_Your_Center_Console.htm

Neprisijungęs vytuxx

  • Įrašai: 113
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #446: 2016 Gegužės 15, 21:00:18 »
Sveiki,reikia patarimu gal kas zino ar uzsiimat patys ,reiketu perdaryt priekiniu duru apmusimus is anglisku i europa

Neprisijungęs Bonannas

  • Įrašai: 167
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #447: 2016 Gegužės 15, 21:36:57 »
Sveiki,reikia patarimu gal kas zino ar uzsiimat patys ,reiketu perdaryt priekiniu duru apmusimus is anglisku i europa

Mane irgi domintu :)

Neprisijungęs Ober

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #448: 2016 Gegužės 16, 14:24:31 »
Kaune buvau radęs vieną kontorą, bet užsiprašė panašiai kiek šrote angliškas salonas tuo metu kainavo (prieš 2 metus čia)..

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: B6 Salono skyrius
« Atsakymas #449: 2016 Gegužės 23, 19:08:13 »
Pagalvojau, kad visai norėčiau persidažyt kai kurias salono plastikines detales (bardačiokas, plastmasės aplink vairą, po kojom), nes labai jau susibraižusios.

1. Ar pagal nuorodoje pateiktus kodus (4QC, 26Z arba ETKA kodą) parduotuvės suprastu kokios spalvos dažų reikia, ar ten reikia kažkokių specifinių kodu (asmeniškai nesu užsakinėjęs dažų)?
http://www.vwgroup-paintandbody.co.uk/elsaWin/LLF_General/en-GB/12_Clever-Repair/12_03_Innenraum/12_03_02_Farbschluessel.htm

2. Ar apsimoka gamintis į aerozolinį balionėlį ar geriau grynų dažų ir tada perdažyt, nes aerozoliniai bus š...?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gegužės 23, 19:12:24 sukūrė Diwasas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Salono Skyrius

Pradėjo Gabriel « 1 2 ... 19 20 » Audi C4

485 Atsakymai
131297 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Spalio 12, 09:06:13
sukūrė RACKUS
B5 Salono skyrius

Pradėjo orzo « 1 2 ... 27 28 » B5

688 Atsakymai
88718 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Balandžio 18, 15:08:24
sukūrė Sneaker
Salono Skyrius

Pradėjo Norvegas « 1 2 ... 9 10 » Audi C5

244 Atsakymai
103102 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2021 Birželio 03, 16:36:46
sukūrė Vitalijus vil