Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Salono šildimas  (Skaityta 2123 kartus)

Neprisijungęs Mintis

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Salono šildimas
« Topic Start: 2018 Vasario 10, 15:56:41 »
Sveiki visi. Audi a4 1,9tdi 81kw 1998metu. Važiuojant pučia ganetinai karšta ora, tačiau tik sustojus prie sankrižos (kai variklis dirba laisva eiga) pradeda pusti visiškai šalta ora, po to sunkiai kol vel pradeda pusti karšta (ipač mieste, nervina, nes praktiškai visalaika duoda šalta ora i vidu), kartais iš po paneles girdisi su burbuliavimas labai trumpas. Termostatas keistas :) Tiesa, buvau supyles praplovejo ir pakeiciau antifryza, dabar pučia karštesni ora, tačiau, pristoju, iškart pučia šalta. Gal kas galetu ka patarti? Ar šitas modelis turi vadinamuosius "kiaušius"? o gal pečiukui kažkas blogai, ir del to darosi tokios nesamones? AČIŪ visiem, kurie pasidalinsit savo nuomonemis, nelabai man norisi iškarto kelti panele, nesužinojus ar tikrai pades :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salono šildimas
« Atsakymas #1: 2018 Vasario 10, 18:10:35 »

Panelės pakėlimas tikrai nieko neduos, o štai burbuliavimas nieko gero nežada, geriausiu atveju dar nenusiorinusi sistema, blogiausiu prapūsta galvos tarpinė.

Neprisijungęs Mintis

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salono šildimas
« Atsakymas #2: 2018 Vasario 11, 23:46:40 »
Dabar dar tokia problema, šiandien jau du termostatus pakeitem, ir su abiejais kaista automobilis, radiatorius šaltas, apatine šlanga taip, pavažiuoji kokius 8-10km ir pradeda lipt daugiau 90 laipsniu. Iš pradžiu dejom už vidutine kaina, kita pirkom brangiausia, vokiška, o rezultatas tas pats. Pasivažinejom ir be išsipletimo bakelio dangčio, ir su, kai važiavom su dankteliu, tai išvare visa bakeli per išsipletimo vamzdeli. Speliones, kad perkaito daugiau ir 90 ir išlipo viskas laukan, ar slegi sukelia galvos tarpine? O gal iš vis vandesn pompa nusibaige ir necirkuliuoja sistema, o kai buvo senas termostatas tai bendra sistema žiema nesugebedavo užkaisti? Gal kas susidures, ar apskritai turi daugiau žiniu ir galetu pakomentuoti :) Nes dabar galvojam apie vandens pompa ir galva-tarpine, nes ar negali taip but, kad per galva-tarpine susidaro slegis ir nesugeba atsidaryt termostatas ? O šiaip laukiu pasiulymu, reikia greičiau pakelt ant koju :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salono šildimas
« Atsakymas #3: 2018 Vasario 11, 23:49:05 »
Tarpinė , sistemoje atsiranda oras, dingsta cirkuliacija, perkaista ir išvaro per bakelį.

Neprisijungęs Mintis

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salono šildimas
« Atsakymas #4: 2018 Vasario 18, 14:06:07 »
Nuemem galva, tarpine gera, galva taip pat. Kokie kiti patarimai butu ?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Salono šildimas
« Atsakymas #5: 2018 Vasario 18, 14:11:02 »
Nuemem galva, tarpine gera, galva taip pat. Kokie kiti patarimai butu ?

O galvą vežėt tikrinti ar tik vizualiai? Beje tarpinės įtrukimą jeigu tai pradžia vizualiai irgi sunkiai pastebima.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
14 Atsakymai
3534 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Kovo 11, 12:25:31
sukūrė karifanas
Salono Skyrius

Pradėjo Gabriel « 1 2 ... 19 20 » Audi C4

485 Atsakymai
131378 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Spalio 12, 09:06:13
sukūrė RACKUS
4 Atsakymai
937 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 16, 23:36:42
sukūrė y4m4d4