Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Padekite su centrinio užrakto vakumo siurbliu.  (Skaityta 3948 kartus)

Neprisijungęs Bosavikas

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, turiu tokia pacia problema savo 1999m. B5. Viskas buvo ok su signalizacija, vasara isidejau su langu uzdarymu. Viena diena pastebejau, kad masina neuzsirakina, nors pati signalizacija ir veikia (atidarius duris staugia, langai uzsidaro), taciau durys neuzsirakina. Be to atrakinus, mazdaug 30 sekundziu idomiai birzgia bako dangtelio uzraktas. Dabar uzrakineju raktu :D visa tai reiskia kad ne kas kitas kaltas, o vakuumo pompa?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
19 Atsakymai
3883 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 04, 17:23:00
sukūrė minas
7 Atsakymai
2353 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Gegužės 16, 22:45:05
sukūrė mindaugasv
11 Atsakymai
1949 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 13, 15:31:04
sukūrė gytis5255