Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi 90 v8  (Skaityta 140107 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: audi 90 v8
« Atsakymas #25: 2009 Kovo 09, 10:14:45 »
Blogai nebus, nes nesvers tavo masina 2 tonu, nebus automato, tad skridimo uzteks (+) be to tolygus NM torkas yra geris :H (lyginant su turbininiais)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
2364 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Balandžio 12, 14:11:33
sukūrė Liutazbn
16 Atsakymai
4489 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 22:36:42
sukūrė minas
7 Atsakymai
3232 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 30, 01:17:47
sukūrė voisniz