Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 10VT MegaSquirt.LPG  (Skaityta 88510 kartus)

Neprisijungęs TomisTomis

  • Įrašai: 293
    • Žiūrėti profilį
Re: 10VT MegaSquirt.LPG
« Atsakymas #125: 2011 Spalio 06, 15:11:52 »
Na kaip darbai? Kaip su benzu gavos susitvarkyti?

neapsiziurejas,padariau pagal kazkokio durniaus bloga brezini http://www.selbst-doku.de/wiki/uploads/Main/einspritzleiste.jpg .reikes magistrale is naujo daryt.kai baigsiu darbus sudesiu foto,nedaug liko
O is ko darei fuel raila? Gal pasidalintum info, nuotraukomis?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1735 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Kovo 31, 10:02:01
sukūrė garazasTDI
3 Atsakymai
2154 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 07, 18:06:23
sukūrė marcedo
6 Atsakymai
1933 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gruodžio 17, 12:13:55
sukūrė TomisTomis