Pinigus kiši tik į lempas jei tikrai xenonus būsiu apsisprendęs dėti. Taip dėl priešrūkinių visi saugikliai eina atskirai, bet nesuprantu kam jis buvo ištrauktas? Jei būčiau įkišęs ir neveiktu priešrūkinė tada kompas mestu klaida, ir aplamai visi saugikliai ištraukioti kas susyja su priekinėmis lempomis ir pačios lempos tikriausia bus keistos. Beje galit padėti išsiaiškinti šio saugiklio reikšmę: Towing asembly 27? ir Automatic Transmission? Jei tai susyja su greičių dėžę ji puikiai funkcionuoja.