Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Noriu susidėti Xenonus, bet.....  (Skaityta 10330 kartus)

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Noriu susidėti Xenonus, bet.....
« Topic Start: 2010 Lapkričio 26, 19:38:33 »
Pinigus kiši tik į lempas jei tikrai xenonus būsiu apsisprendęs dėti. Taip dėl priešrūkinių visi saugikliai eina atskirai, bet nesuprantu kam jis buvo ištrauktas? Jei būčiau įkišęs ir neveiktu priešrūkinė tada kompas mestu klaida, ir aplamai visi saugikliai ištraukioti kas susyja su priekinėmis lempomis ir pačios lempos tikriausia bus keistos. Beje galit padėti išsiaiškinti šio saugiklio reikšmę: Towing asembly 27? ir Automatic Transmission? Jei tai susyja su greičių dėžę ji puikiai funkcionuoja.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
2206 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Kovo 20, 09:15:13
sukūrė Bajoras
7 Atsakymai
1682 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 08, 12:24:04
sukūrė Evka
16 Atsakymai
2819 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 02, 11:45:41
sukūrė slashas