Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: klausimas del odiniu sedyniu audi a4 b6  (Skaityta 1828 kartus)

Neprisijungęs valdovas

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
sveiki visi tai gi noreciau sulaukti jusu patarimu o ne arogantisku nuomoniu  ;)
tai gi radau nuo angliskos audines odines sedynes bet netinka priekines "apsifkes" girdejau kad jas kazkaip kazkas perdaro ir tada tinka tai gal kas zino apie tai ir pasidalintu tu zmoniu kontaktais ar pns is anksto dekuj :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
2094 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 13, 18:09:45
sukūrė Ramaskinas
7 Atsakymai
7533 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Gegužės 16, 14:35:46
sukūrė Vilius c
17 Atsakymai
4081 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Vasario 15, 18:59:52
sukūrė j