Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Keliam arkliukus 1.9tdi pd  (Skaityta 4668 kartus)

Neprisijungęs Bonannas

  • Įrašai: 167
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Keliam arkliukus 1.9tdi pd
« Topic Start: 2016 Rugsėjo 19, 17:43:11 »
Jeigu viskas tvarkinga tai jokių ten dūmų nėra. Aš saviškę ką tik pravariau, viskas idealiai. Dėl komponentų keitimo tai nežinau, žinau, kad gali keistis dar ir intercooleris, ir turbinos sensorius, nu žodžiu, tai kas jau išmano daugiau pasakys.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
16 Atsakymai
3991 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 04, 20:55:39
sukūrė diesel_power
3 Atsakymai
1624 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Birželio 29, 01:00:57
sukūrė PSSHHH
13 Atsakymai
3284 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 13, 15:07:21
sukūrė SURE