Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: gamyklinis audi subwooferis  (Skaityta 2880 kartus)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
gamyklinis audi subwooferis
« Topic Start: 2010 Rugsėjo 14, 06:47:01 »
turiu si bosiuka nusipirkes, bet dabar galvoju kur jis turi buti a4 sedane? mielai isideciau si bosiuka ir ismesciau savo tiuninguota suba su stipreku stipreku kurie tik vieta uzsima. bet nelabai zinau kur ji padeti? gal kas turi nuotrauka ar is elsos ar kt. ka nors imest?

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #1: 2010 Rugsėjo 14, 11:47:34 »
avante bent jau bagazinej kairej pusej po apdailom kisasi. Speju ir sedane taip pat bus.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #2: 2010 Rugsėjo 14, 17:19:29 »
avante bent jau bagazinej kairej pusej po apdailom kisasi. Speju ir sedane taip pat bus.
turi galvoje po apdailom, ativerus skyriu. ar tiesiog, atsuki pamusima bagazines ier ten palepi bosiuka? kazkaip itartinai atrodo, nes nieko jis tada nevalins, plius kad yra labai maziukas, pliuas kad bus po apdailom ir plius kad bus bagazinej uz sedyne :) gal sedane ji turi buti palangej? nejau pas nieka nera jo?

Neprisijungęs kunigelis

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #3: 2010 Rugsėjo 14, 18:12:31 »
bagazines sone po plasmasem turi jis buti.. :)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #4: 2010 Rugsėjo 14, 20:14:41 »
kaip del b5, tai tikrai nezinau, bet jei ziuresim i b6 modeli, tai jis stovi ten jau palangej, o kalbant apie universala, tai kairej pusej apdailoje, kazkas is forumo cia dejesi yra ir maciau nuotraukas tikrai, tik neatsimenu pas ka, bet ten kiek pamenu, tai reikia pjaut skyle toj apdailoj ir montuot suba :)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #5: 2010 Rugsėjo 14, 22:09:57 »
tai dar karta paprasysiu, jei kas turi toki daikta sedane, tai labai laukciau foto bent.

Neprisijungęs kunigelis

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #6: 2010 Rugsėjo 15, 12:01:20 »
bagazines sone po plasmasem turi jis buti.. :)
as apie avanta kalbejau..pas mane b6 avant tai atsidaro sone desiniam stalcius ir ten stovi subas... o a3 kai turejau tai kaireje puseje atidarius plasmase stovedavo bagazinej

Neprisijungęs mrm

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #7: 2010 Rugsėjo 15, 14:06:59 »
Arba kažką manuale pražiopsojau arba sedane tik i palange kaažkas montuojasi. Tik prie avanto radau parodyta, kad bagažineje, kaireje puseje yra "BASS SPEAKER", o sedane apie toki daigta nieko neradau.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #8: 2010 Rugsėjo 15, 17:18:49 »
o gal sedane jo visai nebuvo?
kad neatsiranda zinanciu..

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #9: 2010 Rugsėjo 15, 17:20:44 »
avante bent jau bagazinej kairej pusej po apdailom kisasi. Speju ir sedane taip pat bus.
turi galvoje po apdailom, ativerus skyriu. ar tiesiog, atsuki pamusima bagazines ier ten palepi bosiuka? kazkaip itartinai atrodo, nes nieko jis tada nevalins, plius kad yra labai maziukas, pliuas kad bus po apdailom ir plius kad bus bagazinej uz sedyne :) gal sedane ji turi buti palangej? nejau pas nieka nera jo?
valins jam matai org. subas... ziurek tik kad langai neisbyretu bevalinant  tau :-] :-] :-] :-]

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #10: 2010 Rugsėjo 15, 17:23:17 »
avante bent jau bagazinej kairej pusej po apdailom kisasi. Speju ir sedane taip pat bus.
turi galvoje po apdailom, ativerus skyriu. ar tiesiog, atsuki pamusima bagazines ier ten palepi bosiuka? kazkaip itartinai atrodo, nes nieko jis tada nevalins, plius kad yra labai maziukas, pliuas kad bus po apdailom ir plius kad bus bagazinej uz sedyne :) gal sedane ji turi buti palangej? nejau pas nieka nera jo?
valins jam matai org. subas... ziurek tik kad langai neisbyretu bevalinant  tau :-] :-] :-] :-]
tai nesuksiu ant  viso gazo ir tikiuosi neisbalados (be)

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #11: 2010 Rugsėjo 15, 17:28:32 »
turiu si bosiuka nusipirkes, bet dabar galvoju kur jis turi buti a4 sedane? mielai isideciau si bosiuka ir ismesciau savo tiuninguota suba su stipreku stipreku kurie tik vieta uzsima. bet nelabai zinau kur ji padeti? gal kas turi nuotrauka ar is elsos ar kt. ka nors imest?
patinka man tokie zmones...  pradzioi nusiperka, o paskui galvot pradeda kur nusipirkta daikta det :D  (y)
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugsėjo 15, 17:35:29 sukūrė romas »

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #12: 2010 Rugsėjo 15, 17:35:23 »
turiu si bosiuka nusipirkes, bet dabar galvoju kur jis turi buti a4 sedane? mielai isideciau si bosiuka ir ismesciau savo tiuninguota suba su stipreku stipreku kurie tik vieta uzsima. bet nelabai zinau kur ji padeti? gal kas turi nuotrauka ar is elsos ar kt. ka nors imest?
patinka man tokie zmones...  pradzioi nusiperka, o paskui galvot pradeda kur nusipirkta daikta det :D
zmogeli 10 litu tekainavi, jei netiks tau tau uz 50 parduosiu ir dar uzdirbsiu ;)

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #13: 2010 Rugsėjo 15, 17:38:27 »
nei uz 5 lt nepirkciau.... nes stovi pas mane bagazinej atjungtas, nenaudojamas...  maza labai jau naudos is jo.... zinoma kiekvienam pagal poreikius cia jau  :V

Neprisijungęs reeenis

  • Įrašai: 49
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #14: 2010 Lapkričio 29, 20:34:38 »
pas mane jis avante kairej pusej po apsyfke, bet negroja :D kaip pajungt dahuje laidu ten :D nors viskas fiskese savo vietose... kaip prie mago kazin jungt ji? kaip suprantu yra ir stipras, nes kai ijungi org maga is galo sudirba kazkas  bet negroja bosas.

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #15: 2010 Lapkričio 29, 20:57:30 »
gal ne taip kas sujungta

Neprisijungęs reeenis

  • Įrašai: 49
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #16: 2010 Lapkričio 30, 18:39:31 »
tai turbut, bet nzn kaip ten ka perjungt viskas savo vietose atrodo :D

Neprisijungęs wadux

  • Įrašai: 171
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #17: 2010 Lapkričio 30, 23:44:16 »
pas mane b6 sedanas galineje palangeje yra itaisytas, o ka tu nori pamatyti toje nuotraukoje? nes ten nieko doro nematyti tik apsaugine guma man atrodo kad jo nesuvarytum su kokiu daiktu  :)

Neprisijungęs -Auris-

  • Įrašai: 1245
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #18: 2010 Gruodžio 02, 00:29:41 »
Kodel dauguma raso kad Avante kaireje puseje? Pas mane kaireje stovi GPS deze, o subas desinej ?!?

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #19: 2010 Gruodžio 02, 00:31:21 »
gal b6 kitaip, pas mane taip pat stovi kaireje, o taip pat yra ir kronsteinas kaireje puseje cd dezei ir gps :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: gamyklinis audi subwooferis
« Atsakymas #20: 2010 Gruodžio 02, 07:08:32 »
Kodel dauguma raso kad Avante kaireje puseje? Pas mane kaireje stovi GPS deze, o subas desinej ?!?

Pas mane irgi visoms stovėjo ir dabar stovi dešinėje pusėje :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
29 Atsakymai
13007 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Spalio 28, 11:17:30
sukūrė audrius22
13 Atsakymai
2441 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Birželio 04, 10:14:58
sukūrė Evka
1 Atsakymai
3509 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Liepos 08, 22:10:44
sukūrė only AUDI