Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Gal galite parekomenduoti kokybiškų automatinių dėžių autoservisų?  (Skaityta 10900 kartus)

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Sveiki,

Vairuoju audi a4 b7 automatą TIPTRONIC pavarų dėže. Nors audi Centras ir teigia, kad tepalų keisti nereikia (tol kol nesuges dėžė ir neprireiks išleisti 1000 eur. jos remontui?), aš vis dėl to norėčiau pakeisti tepalus. Nuvažiavau, kad patikrintų tepalus, jie praktiškai juodos spalvos. Bijau kad jei ilgiau važinėsiu toliau pažeisiu dėžę, atsiras metalo drožlių ir t.t.

Galbūt žinote kas apsiimtų Tiptronic tipo dėžei pakeisti tepalus? Ir dirba profesionaliai, kad paskui netektų vežtis ant tralo ? Kaip suprantu procesas itin sudėtingas, priklausomai nuo temperatūros, karterio nuėmimas ir t.t.?

Gal galite patarti, apšviesti, parekomenduoti ?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nenoriu pasirodyti chaltūrčikas, bet išleidi tepalą, supili kitą, pamėtai pavaras, ant užkurtos dapili, ir būna gerai.
gal ne teisingiausias būdas, bet servisiniai taip daro, tiesa ne "automatščikai", apie juos nežinau

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nieko cia sudetingo, bet kuris servisas gali atlikti sita procedura ir visai nesudetinga kaip domas sako

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Esmė, kad tai Tiptronic tipo automatinė dėžė. Daug kas teigia, kad mažai kas nori apsiimti tokiu dalyku nes po tepalų keitimo mėgsta pareit greičių dėžės šių audinių ir tada vietoj pakeisto tepalo keičiama ir visa greičio dėžė.

Audi Centrai apksritai deklaruoja, kad nekeisti tepalo. Nuomonių daug, noriu kad tikrai gerai atliktų darbą, pašalintų visą tepalą, filtrą pakeistų ir tinkamoj temperatūroj visas darbas turi būti atliekamas kaip supratau + atnaujinti softą kad pavaros nestreikuotų ir panašiai.

Rimtas ir brangus dalykas :(

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
audi centro idėja galioja pirmus 100'000km, toliau jiems pofig.
Taip, jei dėžė jau ubyta, senas tirštas tepalas dar leis jai važiuoti, kai su nauju bus viskas.

Neprisijungęs Darijus-spb

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
man keitė prieš mėnesį tiptronic 6HP28, kaina 150 eur už tepalus ir filtrą su pakeitimu. Kitą kartą keisiu pats - nieko ten ypatingo su pakeitimu. Softų nenaujina niekas, jei dirbo iki tol automatas gerai. Per 1000 km susiadaptuoja pati. Sakė, kad pirmas keitimas turėtų būti 100-120 t. km, po to kas 80 t. km. Jei mašina jau įraičius 300 t. km ir tu pirmą kartą keiti tepalus - tai laimės dalykas, kaip ji dirbs.

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Rida 340k. Ispyle apie 6ltr. Kazkur tiek ir ipyle, plius pakeite filtra, rezultate nieko geresnio nepajauciau, gal kazkiek net grubiau dabar jungia begius kartais. Bet ko noret is tiptroniko 340k. Idomu koks ju resursas KM ?

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Nusprendžiau vežti mašiną pas "Aukščiausią pavarą" autoservisą Kaune. Tepalo filtrą užsisakiau pats už 30 eurų. Brangiai prašosi jie, bet kaip supratau keitimas bus kokybiškas, išleis visą tepalą pilnai, pakeis gamintojo nurodomais tepalais, atitinkamoje temperatūroje, softą updeitins ir t.t.

Už šitą gėrį sakė 200+- jevrų turėsiu paklot, bet geriau nei Alytuje pas tokius kur paviršutiniškai daro darbą (nors ir 100 eurų pigiau).

Maniškė mašina pasirodo tik 2015 m atkeliavo į Lietuvą iš Amerikos. Kas turėjo Lietuvoj, ačiū Dievui ilgai nepralakstė, tai ir sudrožt gal nespėjo :)

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Rida 340k. Ispyle apie 6ltr. Kazkur tiek ir ipyle, plius pakeite filtra, rezultate nieko geresnio nepajauciau, gal kazkiek net grubiau dabar jungia begius kartais. Bet ko noret is tiptroniko 340k. Idomu koks ju resursas KM ?
Mano ~450k km vis dar vaziuoja.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nusprendžiau vežti mašiną pas "Aukščiausią pavarą" autoservisą Kaune. Tepalo filtrą užsisakiau pats už 30 eurų. Brangiai prašosi jie, bet kaip supratau keitimas bus kokybiškas, išleis visą tepalą pilnai, pakeis gamintojo nurodomais tepalais, atitinkamoje temperatūroje, softą updeitins ir t.t.

Už šitą gėrį sakė 200+- jevrų turėsiu paklot, bet geriau nei Alytuje pas tokius kur paviršutiniškai daro darbą (nors ir 100 eurų pigiau).

Maniškė mašina pasirodo tik 2015 m atkeliavo į Lietuvą iš Amerikos. Kas turėjo Lietuvoj, ačiū Dievui ilgai nepralakstė, tai ir sudrožt gal nespėjo :)
O kokia tikra rida Audi ? Nes kiek ziurejau video, nepataria iskart pilnai issiurbt alyvos jai rida virs 300k, 2-3 kartus kiek iseis, o paskui su laiku galima ir pilnai issiurbt.

Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Dar prie litu keiciau kazkada turetai C5 triptronic dezes tepalus, keite servise prie mano akiu, pagal visas temperaturas ir pilant tepalus kokius rekomenduoja gamintojas. Rida buvo originali 300 tuks ir po tepalu keitimo nuvaziavus 350km buvo chana dezei. Po to seke du dezes remontai, o jau trecia karta nusprogus dezei, specilizuotas automatiniu deziu servisas ITODA grazino pinigus ka buvau sumokejes uz dezes remonta ir dovanu atidave visa pazerta deze bagazineje :-] Ir taip automatas tapo mechanika :-]
Tik va idomu, kaip temos autoriaus automobilio dezei pakeis PILNAI tepalus? :think: Kokiu budu juos iskrapstys is pusles? :think:

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
O kokia tikra rida Audi ? Nes kiek ziurejau video, nepataria iskart pilnai issiurbt alyvos jai rida virs 300k, 2-3 kartus kiek iseis, o paskui su laiku galima ir pilnai issiurbt.


208000+ km. Sakai nereikia kad pilnai visą tepalą pakeistų ?

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Dar prie litu keiciau kazkada turetai C5 triptronic dezes tepalus, keite servise prie mano akiu, pagal visas temperaturas ir pilant tepalus kokius rekomenduoja gamintojas. Rida buvo originali 300 tuks ir po tepalu keitimo nuvaziavus 350km buvo chana dezei. Po to seke du dezes remontai, o jau trecia karta nusprogus dezei, specilizuotas automatiniu deziu servisas ITODA grazino pinigus ka buvau sumokejes uz dezes remonta ir dovanu atidave visa pazerta deze bagazineje :-] Ir taip automatas tapo mechanika :-]
Tik va idomu, kaip temos autoriaus automobilio dezei pakeis PILNAI tepalus? :think: Kokiu budu juos iskrapstys is pusles? :think:


Na tavo šitas teiginys ir gąsdina mane. Man irgi sakė kad čia laimės reikalas, vieni važinėja paskui 3-4 metus be problemų, kitus po poros tukst km išveža ant tralo. Todėl taip ir bijau. Bet negi geriau važinėt su tais pačiais pasenusiais pajuodusiais tepalais kol dėžė užsilenks ? Ar čia tik TipTronicai tokie problematiški ?

Būčiau žinojęs apie šitą bėdą, dar būčiau gerai pagalvojęs ar pirkti tokiu atveju :)

Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena

Na tavo šitas teiginys ir gąsdina mane. Man irgi sakė kad čia laimės reikalas, vieni važinėja paskui 3-4 metus be problemų, kitus po poros tukst km išveža ant tralo. Todėl taip ir bijau. Bet negi geriau važinėt su tais pačiais pasenusiais pajuodusiais tepalais kol dėžė užsilenks ? Ar čia tik TipTronicai tokie problematiški ?

Būčiau žinojęs apie šitą bėdą, dar būčiau gerai pagalvojęs ar pirkti tokiu atveju :)

Pasileisi tepalus, pabires deze po kazkiek laiko, tai nepradek jos remontuoti, o dek mechanika ir bus ramu ;)

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

208000+ km. Sakai nereikia kad pilnai visą tepalą pakeistų ?
Tavo vietoje pilnai nesiurbciau tepalu, o isleisciau kiek isbegs ir iki normos pripilt.
Mano deze jau virs 2000km pravaziauvus po tepalu keitimo ir nieko blogo.
O kad tomcikas sako kad nelysk ten, tai cia tau sprest su kokiais tepalais vazineti. Jai bijai su juodais vazineti, pasikeisk.

Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Tavo vietoje pilnai nesiurbciau tepalu, o isleisciau kiek isbegs ir iki normos pripilt.
Mano deze jau virs 2000km pravaziauvus po tepalu keitimo ir nieko blogo.
O kad tomcikas sako kad nelysk ten, tai cia tau sprest su kokiais tepalais vazineti. Jai bijai su juodais vazineti, pasikeisk.

As nesakau kad nelysti ten, nes keiciau tiek turetai C5, tiek pasikeites dabartinei C6 su rida virs 400 tuks. Su C5 nepaejo, o su C6 kol kas jokiu bedu, neskaitant to, kad jau pasikeiciau pusle.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Dar prie litu keiciau kazkada turetai C5 triptronic dezes tepalus, keite servise prie mano akiu, pagal visas temperaturas ir pilant tepalus kokius rekomenduoja gamintojas. Rida buvo originali 300 tuks ir po tepalu keitimo nuvaziavus 350km buvo chana dezei. Po to seke du dezes remontai, o jau trecia karta nusprogus dezei, specilizuotas automatiniu deziu servisas ITODA grazino pinigus ka buvau sumokejes uz dezes remonta ir dovanu atidave visa pazerta deze bagazineje :-] Ir taip automatas tapo mechanika :-]
Tik va idomu, kaip temos autoriaus automobilio dezei pakeis PILNAI tepalus? :think: Kokiu budu juos iskrapstys is pusles? :think:

Normaliai keičiant visada supilama naujas tepalas, prasukama viskas, vėl leidžiama lauk ir tik tada vyksta karterio nuėmimas. Keičiau gal 10kartų - visada tik geriau palieka, nei buvo.

Neprisijungęs tomcikas

  • Įrašai: 1368
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Normaliai keičiant visada supilama naujas tepalas, prasukama viskas, vėl leidžiama lauk ir tik tada vyksta karterio nuėmimas. Keičiau gal 10kartų - visada tik geriau palieka, nei buvo.

Po dezes tvarkymo bet kokiu atveju naujas tepalas buna dezeje ;) Tai kad arba servisas buvo su siknarankiais ar dar kazkas, nes po pirmo remonto tik 150km nuvaziavau ir vel tepalai pasipyle is dezes.

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Paskaičiau atsiliepimus apie "aukščiausią pavarą" Skundai.lt tinklalapyje. Greitai atbaidė.. Reikia vėl rinktis centrą kur nechalturintojai dirba, o užtikrintai, nusimanantys.

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Jeigu dar kam įdomu, tai nuvažiavau pakeisti tepalus Kaune į Islandijos 179a esantį autoservisą. Viso tepalo neišpylė, nuėmę karterį pašalino 5 litrus tepalo, pakeitė gamintojo skirtu tepalu. Greičių dėžė negliučina, viskas ok. Kaina irgi gan prieinama buvo -

11 eur. 1l tepalo (įpylė 5l)
33 eur. tarpinė (keičiasi kartu)
12 eur. tepalo filtras
40 eur. už darbą.

Pasekoje gavosi 148 eurai.

Neprisijungęs kiesa

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
Kokiai mašinai pas tave keitė?

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Kokiai mašinai pas tave keitė?

Audi a4, B7 2007 TipTronic automatui

Neprisijungęs kiesa

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
Man tokiai pačiai keitė,tai tepalo viso pilasi beveik 8 litrai(supylė 6)karterio nuimti nereikia, nes nesikeicia filtras šitose dėžėse.Jei nenuimi karterio tai nereikia ir tarpinės keisti.

Neprisijungęs Frostelis

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Kaip jiems pavyko pakeisti tiek tepalo nenuėmus karterio ? Galvojau filtrai  po kažkiek laiko vistiek užsiteršia ir reikia juos keisti, kuo šie skiriasi kad nepriklauso jų keisti?

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o nebande ipilt tepalo kokio kito,  prasukt deze kad tepala is pusles isvaryt sena ir tada tik nauja ipilt?  ar su kompresoriu isvaryt tepala is pusles?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
12 Atsakymai
1385 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Spalio 31, 21:43:07
sukūrė Evaldas
0 Atsakymai
723 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 28, 19:05:51
sukūrė Zhaibai
17 Atsakymai
2006 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Balandžio 01, 22:25:26
sukūrė Crimson