Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885352 kartus)

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4350: 2010 Gruodžio 23, 15:25:54 »
Dabar abiem tinka?  :)
(y) daug geriau, reikia ir man ta medi naikint

Man tai asmeniškai tas ale aliuminis gražiausiai atrodo, o medį tai tikrai reikėtų naikint...  :D
man irgi tas aliuminis patinka, bet is foto carbon'as graziau atrodo, beto pas mane tamsus odinis salonas. Uzsisakiau viena carbono lapa, paziuresim kaip realybej atrodo :)

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4351: 2010 Gruodžio 23, 18:17:54 »
Dabar abiem tinka?  :)
(y) daug geriau, reikia ir man ta medi naikint

Man tai asmeniškai tas ale aliuminis gražiausiai atrodo, o medį tai tikrai reikėtų naikint...  :D
man irgi tas aliuminis patinka, bet is foto carbon'as graziau atrodo, beto pas mane tamsus odinis salonas. Uzsisakiau viena carbono lapa, paziuresim kaip realybej atrodo :)
per ebay emej? kiek baksu isejo, ir kokie matmenys? jei darysi ant medzio padaryk toturiala, manau daug kam praverstu :)
p.s o foto su naujesniu salono neturit? su tokiu salonu as irgi buvau rades, o tuom naujesniu neradau , kur eina nuo 99.

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4352: 2010 Gruodžio 23, 19:00:22 »
Dabar abiem tinka?  :)
(y) daug geriau, reikia ir man ta medi naikint

Man tai asmeniškai tas ale aliuminis gražiausiai atrodo, o medį tai tikrai reikėtų naikint...  :D
man irgi tas aliuminis patinka, bet is foto carbon'as graziau atrodo, beto pas mane tamsus odinis salonas. Uzsisakiau viena carbono lapa, paziuresim kaip realybej atrodo :)
per ebay emej? kiek baksu isejo, ir kokie matmenys? jei darysi ant medzio padaryk toturiala, manau daug kam praverstu :)
p.s o foto su naujesniu salono neturit? su tokiu salonu as irgi buvau rades, o tuom naujesniu neradau , kur eina nuo 99.
emiau A4 lapo dydzio uz 2 svarus su parsiuntimu is ebay. Tiesiog noriu pasiziuret kaip realybej tas carbon'as atrodo ir ar verta terliotis su juo

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4353: 2010 Gruodžio 23, 19:16:15 »
Dabar abiem tinka?  :)
(y) daug geriau, reikia ir man ta medi naikint

Man tai asmeniškai tas ale aliuminis gražiausiai atrodo, o medį tai tikrai reikėtų naikint...  :D

man irgi tas aliuminis patinka, bet is foto carbon'as graziau atrodo, beto pas mane tamsus odinis salonas. Uzsisakiau viena carbono lapa, paziuresim kaip realybej atrodo :)
per ebay emej? kiek baksu isejo, ir kokie matmenys? jei darysi ant medzio padaryk toturiala, manau daug kam praverstu :)
p.s o foto su naujesniu salono neturit? su tokiu salonu as irgi buvau rades, o tuom naujesniu neradau , kur eina nuo 99.
emiau A4 lapo dydzio uz 2 svarus su parsiuntimu is ebay. Tiesiog noriu pasiziuret kaip realybej tas carbon'as atrodo ir ar verta terliotis su juo
numesk linka kuri emej jei nesunku .

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4355: 2010 Gruodžio 23, 22:21:42 »
Kaip nusiėma B6 galinė sėdynė?

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4357: 2010 Gruodžio 23, 23:38:04 »
Kaip nusiėma B6 galinė sėdynė?

Paiimi uz priekio ir staigiu judesiu lupi i virsu

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4358: 2010 Gruodžio 23, 23:59:02 »
Kaip nusiėma B6 galinė sėdynė?

Paiimi uz priekio ir staigiu judesiu lupi i virsu

Tai ten kažkokie fiksatoriai yra, baisu juos išlaužti? Paskutinis klausimas, ijungus šilumą ant maximumo turi pusti iš vidurinės konsolės, ar tik iš šoninių skeldnžių?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4359: 2010 Gruodžio 24, 00:40:07 »
Kaip nusiėma B6 galinė sėdynė?

Paiimi uz priekio ir staigiu judesiu lupi i virsu

Tai ten kažkokie fiksatoriai yra, baisu juos išlaužti? Paskutinis klausimas, ijungus šilumą ant maximumo turi pusti iš vidurinės konsolės, ar tik iš šoninių skeldnžių?

Imi ir trauki ,ten stovi fiksatoriai ir jie gan stipriai laiko. Pucia ten kur nustatai peciuka, jeigu nustatei, kad pustu i prieki tai per visas angas ir pucia, nebent pats esi jas uzdares.

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4360: 2010 Gruodžio 24, 01:10:12 »
Na pas mane nustatai ant maximumo iš šonu, į langus, po kojom pučia, bet per viduri kažkodėl nepučia. Kažkame bėdos vėl?

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4361: 2010 Gruodžio 24, 01:20:35 »
pas tave masinoj kasnors yra gerai isvis?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4362: 2010 Gruodžio 24, 09:55:19 »
pas tave masinoj kasnors yra gerai isvis?

 :-] Kam taip ziauriai

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4363: 2010 Gruodžio 24, 11:55:56 »
pas tave masinoj kasnors yra gerai isvis?

 :-] Kam taip ziauriai
Man tik idomu, nes kasdien po nauja gedima

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4364: 2010 Gruodžio 24, 11:59:41 »
pas tave masinoj kasnors yra gerai isvis?

 :-] Kam taip ziauriai
Man tik idomu, nes kasdien po nauja gedima

:DDD nusuktas buvo todėl neputė dabar viskas ok

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4365: 2010 Gruodžio 24, 14:08:34 »
pas tave masinoj kasnors yra gerai isvis?

 :-] Kam taip ziauriai
Man tik idomu, nes kasdien po nauja gedima

:DDD nusuktas buvo todėl neputė dabar viskas ok

 :-]

Neprisijungęs Bacardis

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4366: 2010 Gruodžio 24, 23:44:11 »
sveiki. Siandien gavau niuksa i vairuotojo puse pazeidimai: Abi gatavos dureles, abu sparnai, stoike duru suejo gerokai i vidu taip pat ir slenkstis... Ka patartumet daryti? Ar sakyti, kad draudimas remontuotu ar skaiciuotu ismoka? Audi a4 1997 1.9 TDI

Neprisijungęs push_it

  • Įrašai: 408
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4367: 2010 Gruodžio 25, 00:42:06 »
as imciau pinigus.. visada susitvarkysi uz ta suma kuria gausi is draudimo ir dar liks..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4368: 2010 Gruodžio 25, 11:26:37 »
sveiki. Siandien gavau niuksa i vairuotojo puse pazeidimai: Abi gatavos dureles, abu sparnai, stoike duru suejo gerokai i vidu taip pat ir slenkstis... Ka patartumet daryti? Ar sakyti, kad draudimas remontuotu ar skaiciuotu ismoka? Audi a4 1997 1.9 TDI

Paejusi stoike, slenkstis, pazeista geometrija, neskaitant kitu detaliu, gali reikalauti ismoketi visa suma ir auto palikti draudimui. Bent jau pinigu remontui tai daug turetum islupti.Neduok jokiu budu remontuoti draudimo servisui, tada sakyk varai i savo servisa, o jie apmoka saskaita.Vienu zodziu vargo turesi daug, bet jei busi uzsispyres normaliai uzdirbsi.

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4369: 2010 Gruodžio 25, 13:35:26 »
sveiki. Siandien gavau niuksa i vairuotojo puse pazeidimai: Abi gatavos dureles, abu sparnai, stoike duru suejo gerokai i vidu taip pat ir slenkstis... Ka patartumet daryti? Ar sakyti, kad draudimas remontuotu ar skaiciuotu ismoka? Audi a4 1997 1.9 TDI

Paejusi stoike, slenkstis, pazeista geometrija, neskaitant kitu detaliu, gali reikalauti ismoketi visa suma ir auto palikti draudimui. Bent jau pinigu remontui tai daug turetum islupti.Neduok jokiu budu remontuoti draudimo servisui, tada sakyk varai i savo servisa, o jie apmoka saskaita.Vienu zodziu vargo turesi daug, bet jei busi uzsispyres normaliai uzdirbsi.

automobilio draudimui nepaliksi - nes draudimas nesutiks.
Draudimas pasiulys tau arba pas juos taisytis arba pats. Na darbo tai tikrai nemazai bus..
Bet jei turesi kantrybes, ir noresi sutvarkyt masina, tai imanomas dalykas. Na o uzsidirbt, tai tikrai nieko is sito reikalo neuzsidirbsi, jei masina normaliai tvarkysi  ;) ir sjp draudimas ne kvailas  :)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4370: 2010 Gruodžio 25, 13:37:11 »
sveiki. Siandien gavau niuksa i vairuotojo puse pazeidimai: Abi gatavos dureles, abu sparnai, stoike duru suejo gerokai i vidu taip pat ir slenkstis... Ka patartumet daryti? Ar sakyti, kad draudimas remontuotu ar skaiciuotu ismoka? Audi a4 1997 1.9 TDI

beje, butu idomu ishgirsti kokios buvo avarijos aplinkybes .. ir koks draudimas

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4371: 2010 Gruodžio 25, 16:24:48 »
Su draudimu tariesi ,gali ir jiems palikti , gali ir pasiimti auto, bet maziau pinigu gauni. Uzdirbti gali net labai lengvai, tai ne siaip sparnas sulankstytas, bet pazeistos automobilio kebulo stabiluma laikancios konstrukcijos, uzsienyje tokia auto jau neremontuojama, bet pas mus pervirini slenksti su stoike, arba atitampai atgal ir toliau sau vazineji.

Neprisijungęs Bacardis

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4372: 2010 Gruodžio 25, 17:02:21 »
aplinkybes buvo tokios: nepraleido manes per mirksinti zalia... As vaziavau tiesiai, o kitas vairuotojas jau suko i kaire ir neaisku apie ka jis ten svajojo... :) o draudimas ERGO.

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4373: 2010 Gruodžio 25, 19:27:48 »
Su draudimu tariesi ,gali ir jiems palikti , gali ir pasiimti auto, bet maziau pinigu gauni. Uzdirbti gali net labai lengvai, tai ne siaip sparnas sulankstytas, bet pazeistos automobilio kebulo stabiluma laikancios konstrukcijos, uzsienyje tokia auto jau neremontuojama, bet pas mus pervirini slenksti su stoike, arba atitampai atgal ir toliau sau vazineji.

pasakyk tu man, ka tu uzdirbsi is ivykio jeigu normaliai masina remontuosi???

Neprisijungęs Bacardis

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #4374: 2010 Gruodžio 25, 19:31:38 »
varysiu pas pazystamus i servisa, o jie isstatys saksaita draudimui... NENORIU AS UZDIRBTI GI NUO JOS  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus