Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885385 kartus)

Neprisijungęs push_it

  • Įrašai: 408
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3825: 2010 Rugsėjo 16, 23:48:05 »
Nuo ventiliatoriaus varikliuko, čia akumo atjungimas manau sutapimas
elektiko patarimas buvo patrankyti po bardacioku.. trenkiau - pradejo vejas pust.. reziume - akmenukai ar angliukai jau mire ten kazkoki jame

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3826: 2010 Rugsėjo 16, 23:57:17 »
man tas pats buvo, trinkteldavau, paskui vis kazka uzkist turedavau, kol galu gale vasara 30, o pas mane niekas nepucia, reziume, nupirkau ezi uz 30 lt ir pamirsau bedas, bet as jau zinojau,kas pas mane kaltas del to, o tu irgi issiardyk ir paziurek, nes trankymas per bardacioka nepades tikrai :D

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3827: 2010 Rugsėjo 17, 08:24:50 »
Nuo ventiliatoriaus varikliuko, čia akumo atjungimas manau sutapimas
elektiko patarimas buvo patrankyti po bardacioku.. trenkiau - pradejo vejas pust.. reziume - akmenukai ar angliukai jau mire ten kazkoki jame
Jei supranti gai remontuotis, jei ne - keisk varikliuką. Dar pasidomėk kas pigiau tau gaunas

Neprisijungęs waldaz

  • Įrašai: 229
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3828: 2010 Rugsėjo 17, 09:00:19 »
tai angliukus pakeiti ir vualia

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3830: 2010 Rugsėjo 18, 09:33:49 »
Sveiki Kolegos,nu as vel del savo kuro sanaudu,vakar beveik visa diena pravazinejom su pajungtu kompu,zmogus kur dare diagnostika bande surast priezasti bet....reziume ir likom nesuprate daugmaz,zodziu visi parametrai kaip ir normoje dideliu nukrypimu nera.Tik vienas kabliukas buvo kad variklio temperatura kompas rode 72-79 laipsniai iki 85 neuzkildavo,ir padraskem masina niekaip nekilo,bet masinos prietaisu skydelis rode 90 laipsniu.Tai dabar nezinia kuris siuncia bloga parodyma man.Sake variklio temperatura turi but 85-100 laipsniu tada buna gerai,o dabar mato kad dar variklis nepilnoj darbinej temperaturoj ir duoda riebesni misini todel ir kuro ima daugiau.Kaip ir tiek ziniu,koki jusu pamastymai ?

P.S. Jei keisiu termostata A4 2002 1.9 Tdi 74 kw labai sunkus pakeitimas ir priejimas ? Ir kiek mazdaug jis kainuoja ?

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3831: 2010 Rugsėjo 18, 09:41:25 »
Uzsidege geltonas sauktukas su rodykele aplink ji.. Ka jis reiskia?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3832: 2010 Rugsėjo 18, 11:18:27 »
Replay - termostatas nedaug kainuoja, apie 30lt normalus, o pakeitimas irgi palyginus labai nesunkus. ;)


Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3833: 2010 Rugsėjo 18, 11:35:04 »
Nu tada tikrai nebrangus,o mane cia jau kiti nuteike kad labai priejimas sunkus ir panasiai.Siaip nesam tikri kad del to beda kad kuro daug ima,bet nedaug kainuoja tai jei ir ne tas tai nenubiednesiu.Jei rezultatas bus tas pats reiks tikrint lembda zonda ir gal katalizatoriu mest lauk aisku jei ji galima ispjaut nes sake ne visu masinu galima.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3834: 2010 Rugsėjo 18, 11:39:44 »
Uzsidege geltonas sauktukas su rodykele aplink ji.. Ka jis reiskia?

traukos kontrolė greičiausiai

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3835: 2010 Rugsėjo 18, 13:20:23 »
Uzsidege geltonas sauktukas su rodykele aplink ji.. Ka jis reiskia?

traukos kontrolė greičiausiai
Tai cia gal kazkas su ESP?

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3836: 2010 Rugsėjo 18, 13:23:00 »
Sveiki Kolegos,nu as vel del savo kuro sanaudu,vakar beveik visa diena pravazinejom su pajungtu kompu,zmogus kur dare diagnostika bande surast priezasti bet....reziume ir likom nesuprate daugmaz,zodziu visi parametrai kaip ir normoje dideliu nukrypimu nera.Tik vienas kabliukas buvo kad variklio temperatura kompas rode 72-79 laipsniai iki 85 neuzkildavo,ir padraskem masina niekaip nekilo,bet masinos prietaisu skydelis rode 90 laipsniu.Tai dabar nezinia kuris siuncia bloga parodyma man.Sake variklio temperatura turi but 85-100 laipsniu tada buna gerai,o dabar mato kad dar variklis nepilnoj darbinej temperaturoj ir duoda riebesni misini todel ir kuro ima daugiau.Kaip ir tiek ziniu,koki jusu pamastymai ?

P.S. Jei keisiu termostata A4 2002 1.9 Tdi 74 kw labai sunkus pakeitimas ir priejimas ? Ir kiek mazdaug jis kainuoja ?
o is duslios normalus kvapas ar jauciasi didesne smarve nei turi buti?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3837: 2010 Rugsėjo 18, 14:17:21 »

Tai cia gal kazkas su ESP?

taip,su ESP,gali būt gedimas ABSe,irgi degs ESP,nes dirba nuo tų pačių daviklių,dar vairo padėties daviklis tame dalyvauja,vnž reik turbūt diagnostikos kad nustatyt kas kaltas kad dega.

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3838: 2010 Rugsėjo 18, 15:26:00 »

o is duslios normalus kvapas ar jauciasi didesne smarve nei turi buti?


Specialiai neuosciau koks kvapas nes net negirdejau kazko panasaus,bet manau jei butu kazkas neto tai jau buciau uzuodes,o koks turi mazdaug but tas kvapas zinau sunku nupasakot,bet neuznesantis visai i salerkos ?

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3839: 2010 Rugsėjo 18, 16:00:47 »

o is duslios normalus kvapas ar jauciasi didesne smarve nei turi buti?


Specialiai neuosciau koks kvapas nes net negirdejau kazko panasaus,bet manau jei butu kazkas neto tai jau buciau uzuodes,o koks turi mazdaug but tas kvapas zinau sunku nupasakot,bet neuznesantis visai i salerkos ?
na kai buna padidinta smarve,tai jaucias gerokai. cia kai purkstukai eina i pabaiga. del to diagnostika rodo viska normaliai,bet kuro sanaudos buna nesveikos

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3840: 2010 Rugsėjo 18, 16:23:03 »
Jei nebus beda termostatas dar turiu tokia minti kazkur sake kaune tikrina PD purkstukus tai pasitikrint gal ir reiketu

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3841: 2010 Rugsėjo 18, 17:09:37 »
ar tinka feilisftui veidrodeliai nuo seno modelio?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3842: 2010 Rugsėjo 18, 17:42:06 »

Tai cia gal kazkas su ESP?

taip,su ESP,gali būt gedimas ABSe,irgi degs ESP,nes dirba nuo tų pačių daviklių,dar vairo padėties daviklis tame dalyvauja,vnž reik turbūt diagnostikos kad nustatyt kas kaltas kad dega.

Pas mane uzsideginejo tas simbolis, tai su kompu reikejo priristi vairo padeties davikli ir viskas baigesi.

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3843: 2010 Rugsėjo 18, 19:11:33 »

Tai cia gal kazkas su ESP?

taip,su ESP,gali būt gedimas ABSe,irgi degs ESP,nes dirba nuo tų pačių daviklių,dar vairo padėties daviklis tame dalyvauja,vnž reik turbūt diagnostikos kad nustatyt kas kaltas kad dega.

Pas mane uzsideginejo tas simbolis, tai su kompu reikejo priristi vairo padeties davikli ir viskas baigesi.
Pas mane duodi daugiau gazo ir uzsidega. Gal del to kas ESP isjungiu?

 

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3844: 2010 Rugsėjo 18, 23:32:20 »

Tai cia gal kazkas su ESP?

taip,su ESP,gali būt gedimas ABSe,irgi degs ESP,nes dirba nuo tų pačių daviklių,dar vairo padėties daviklis tame dalyvauja,vnž reik turbūt diagnostikos kad nustatyt kas kaltas kad dega.

Pas mane tai tik ant posukiu uzsidegdavo, bet jau ir neuzgesdavo, reikedavo kompa jungtis. Paskui pagal nuoroda pririsau ir viskas.
http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/steeringangle.html

« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugsėjo 19, 20:06:55 sukūrė only AUDI »

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3846: 2010 Rugsėjo 20, 01:13:02 »
gal kas gali pasakyt, kokio dydzio koloneles telpa i a4 avant priekines duris? modelis b5+, jei tam yra kokia reiksme :)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3847: 2010 Rugsėjo 20, 06:46:28 »
gal kas gali pasakyt, kokio dydzio koloneles telpa i a4 avant priekines duris? modelis b5+, jei tam yra kokia reiksme :)
trylikines telpa. didesniu is vidines puses neydesi. siaip trylikines dedasi su perejimo ziedais plastmasiniais. jei sumastyum detis  , tai turiu komplekta kaip tik tu ziedu  (h)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3848: 2010 Rugsėjo 20, 16:48:25 »
ir man ten viskas tada graziai tinka ir uzsidengia? :) O be tu ziedu neimanoma apsieit? :)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #3849: 2010 Rugsėjo 20, 17:37:49 »
ir man ten viskas tada graziai tinka ir uzsidengia? :) O be tu ziedu neimanoma apsieit? :)

nu nezinau ar rasi tokias kolonkes kad ant triju tasku tvirtintusi. nes stock yra trys tvirtinomo taskai ir jos kazku apie 11,5 skrsmuo. nu kazkokios neeilines. tai vat. o jei dedi tuos ziedus tai jie tvirtinasi ant triju tasku o ant ju jau gali deti betkokius 13-inius garsiukus. beje turiu ir garsiusku jei reikia canton pullman. klausimas kodel pats nesidedu? atsakymas todel kad bandau susimest visiskai originalia audi sistema :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817198 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus