Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885284 kartus)

Neprisijungęs mazas325

  • Įrašai: 140
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2475: 2009 Gruodžio 17, 21:12:41 »
Sveiki,noreciau jusu patarimo koki akumuliatoriu pirkti,pas mane auto A4 2002 1.9 Tdi  74 kw,kiek turetu buti sukimo momentas ir Ah maziausi rekomenduojami,klausiu kad paskui nenusipirkt kates maise,aciu

snd pirkau nauja Exide kalcini 74 ah 680 startine srove su 2 m. garantija uz 210 lt aleksoto turguj, prase 220lt, cerva nusmaugiau :D Siand. garaze ir as savosios neuzburbinau, nors akuma reikejo keisti jau senai. Salciai padejo apsispresti kad butent dabar yra metas ta daryti :D
Kaip tie akumai?esi girdejas apie juos ar is lempos pirkai?snd ir as nepakuriau, mire akumas.Dabar namie parsinesiau. galvoju pirkti ryt, bet nezinau koki...

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2476: 2009 Gruodžio 17, 22:12:47 »
ir man saltukas bedu pridare  :[ zodziu, po nakties uzvedes masina visa ziauriai kratesi, ir is po kapoto garsas garsus ejo, tad atidares, pamaciau kad mano kuro siurblys visas slapias ir is jo varva kuras  ff tai va,, ar pas jus taip nebuvo? ka cia dabar daryt, kodel kuras varvejo....?
Aciu uz pagalba  (h)
man vare kura, per tarpine galvos, tai buvo pekeista ir viskas tvarkoj ;) tik man vasara taip buvo

tarpine galvos? tai cia variklio kaip supratau(atsiprasau, varikli dar pilnai neishstudijavau kur kas kaip vadinas)... tai patikslinkit jei ka :)
tai va, man siaip pradejo leist siandien, kai saltas dar variklis buvo...(gal nuo salcio???) bet kai isylo jau nevarvejo, pradejo viskas dziuti.. anksciau irgi karts nuo karto pastebedavau kad siurblys kazkos tepalotas, bet kad varvetu, o dar kaip siandien  (!?) tai cia pirma karta. tai kaip speju ten kazkokios tarpines yra ir reiktu jas pakeisti?? ar cia siurbliui galas?
+ dar didelis straksejimas is jo ejo kol nesusylo

siurblio galvos tarpine, tarpt siurblio korpuso ir siurblio viršutines dalies, per ja ir vare, ten jos 2 yra, o del didelio tarksejimo tai gali buti kita problema, gal lužo sprandžina ar kažkas kitass, čia jau rimtesne problema,o kaip su darbu variklio kai užkuri, sukt nereik ilgai? ir pts darbas salto ir silto variklio ant laisvu nesiskiria?

Tas tarskejimas siaip tik va pasalus atsirado na didesnis bent...kai padirba 30-45s nutyla... del variklio darbo: dirba tolygiai, kuriasi is puses abaroto, na tik kai pasalo iki -18 tai buna is pirmo karto neuzsiveda(gal todel kad nedroziu ilgai, siek tiek pasuku, nekabina, pakaitinu dar ir tada bandau). va vakar is pirmo karto is puses abaroto uzkuriau po nakties, sian jau tik is trecio...
del salto variklio darbo ir silto ant apsuku laisvu, na kaip ir skirtumo nera, apsukos tokios pat laikos, buna tik va dabar kai po nakties salciu kuri tai visa kratosi kol ishsidirba(cia tikrai ne zvakes kaltos).. tai va, laukiu dar nuomoniu ka daryt ...

šiaip tai yra toks garsas šaltam, siurblys truputi garsiau kala, bet labai trumpam, iki 10 kokiu sekundžiu, bent jau pas mane, kad purtosi užvedus tai purkštukai truputi pasideveje, jei labai kura leidžia užvedus, tai reiktu pasikeisti tarpinele, jei tik vos sunkiasi, tai pasikeisi kai bus šiltesni orai, jei jau kuras sunkiasi tai tikrai matysi užvedes tarpineles abi kainuoja 25lt, plius ant diagnostikos pasistatyt reik,, jei turi adapteri pasidarytum pats ,siaip tai manau nuo 50 iki 100lt kainuos pakeitimas tarpineliu , i jei kas rimčiau tai matysi nuemes siurblio galva :)
pora foto pvz kaip tai atrodo :)




Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2477: 2009 Gruodžio 17, 22:36:27 »
ir man saltukas bedu pridare  :[ zodziu, po nakties uzvedes masina visa ziauriai kratesi, ir is po kapoto garsas garsus ejo, tad atidares, pamaciau kad mano kuro siurblys visas slapias ir is jo varva kuras  ff tai va,, ar pas jus taip nebuvo? ka cia dabar daryt, kodel kuras varvejo....?
Aciu uz pagalba  (h)
Snd ir man toks pat variantas nutiko, uzsikurus balto dumo nemazai ismete ir negraziai dirbo motoras kokia 10 sekundziu. tada nuwaziuojant patebejau dyzelio iswarwejusio ant zemes deme. tai jauciu tas pats. o dar gal kam yra buwe kad uzkurus ir pradejus vaziuot pradetu pakaitinimo indikatorius mirgset?

o kaip siurblis veike? garsiai? ar tyliai kaip silta vasaros diena?  :D nes man cia idomu ar mano siubliui galas, ar cia yra normalu, kai pasala kad jis garsiau paveikia??

beje, kad isitykint kad beda tokia pati, nuimk apsauga virsutine motoro, ir po nakties bandyk uzvest, tada lek prie siurblio ir stebek visas puses, jei is ten varva, patykek - pastebesi  ff
kaip suprantu viskas tas pats, uzkuriu apsukos duodasi aukstyn zemyn wisas motoras purtosi, bet po 10 sek norm wiskas. tiesa uzkurus baltu dumu isspjauna, na tokiu kaip lyg kuro per daug butu ir kuriasi neiskart, prie salciu kabina kabina ir tik tada. o siltesniu oru jokiu problemu kaip dzvanas. tiesa, negaliu nei ryte nei wakare paziuret, nes darbo laikas neleidzia po swiesai apziurineti. dar, zwakes tikrinau cia anksciau tai viena teko pakeist, nebent per tas dwi saw dar kokia zwake nusprogo ir del to cia taip, bet velgi prie ko cia tas siurblys slampa? nebesuprantu...

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2478: 2009 Gruodžio 17, 23:22:48 »
ir man saltukas bedu pridare  :[ zodziu, po nakties uzvedes masina visa ziauriai kratesi, ir is po kapoto garsas garsus ejo, tad atidares, pamaciau kad mano kuro siurblys visas slapias ir is jo varva kuras  ff tai va,, ar pas jus taip nebuvo? ka cia dabar daryt, kodel kuras varvejo....?
Aciu uz pagalba  (h)
man vare kura, per tarpine galvos, tai buvo pekeista ir viskas tvarkoj ;) tik man vasara taip buvo

tarpine galvos? tai cia variklio kaip supratau(atsiprasau, varikli dar pilnai neishstudijavau kur kas kaip vadinas)... tai patikslinkit jei ka :)
tai va, man siaip pradejo leist siandien, kai saltas dar variklis buvo...(gal nuo salcio???) bet kai isylo jau nevarvejo, pradejo viskas dziuti.. anksciau irgi karts nuo karto pastebedavau kad siurblys kazkos tepalotas, bet kad varvetu, o dar kaip siandien  (!?) tai cia pirma karta. tai kaip speju ten kazkokios tarpines yra ir reiktu jas pakeisti?? ar cia siurbliui galas?
+ dar didelis straksejimas is jo ejo kol nesusylo

siurblio galvos tarpine, tarpt siurblio korpuso ir siurblio viršutines dalies, per ja ir vare, ten jos 2 yra, o del didelio tarksejimo tai gali buti kita problema, gal lužo sprandžina ar kažkas kitass, čia jau rimtesne problema,o kaip su darbu variklio kai užkuri, sukt nereik ilgai? ir pts darbas salto ir silto variklio ant laisvu nesiskiria?

Tas tarskejimas siaip tik va pasalus atsirado na didesnis bent...kai padirba 30-45s nutyla... del variklio darbo: dirba tolygiai, kuriasi is puses abaroto, na tik kai pasalo iki -18 tai buna is pirmo karto neuzsiveda(gal todel kad nedroziu ilgai, siek tiek pasuku, nekabina, pakaitinu dar ir tada bandau). va vakar is pirmo karto is puses abaroto uzkuriau po nakties, sian jau tik is trecio...
del salto variklio darbo ir silto ant apsuku laisvu, na kaip ir skirtumo nera, apsukos tokios pat laikos, buna tik va dabar kai po nakties salciu kuri tai visa kratosi kol ishsidirba(cia tikrai ne zvakes kaltos).. tai va, laukiu dar nuomoniu ka daryt ...

šiaip tai yra toks garsas šaltam, siurblys truputi garsiau kala, bet labai trumpam, iki 10 kokiu sekundžiu, bent jau pas mane, kad purtosi užvedus tai purkštukai truputi pasideveje, jei labai kura leidžia užvedus, tai reiktu pasikeisti tarpinele, jei tik vos sunkiasi, tai pasikeisi kai bus šiltesni orai, jei jau kuras sunkiasi tai tikrai matysi užvedes tarpineles abi kainuoja 25lt, plius ant diagnostikos pasistatyt reik,, jei turi adapteri pasidarytum pats ,siaip tai manau nuo 50 iki 100lt kainuos pakeitimas tarpineliu , i jei kas rimčiau tai matysi nuemes siurblio galva :)
pora foto pvz kaip tai atrodo :)

tai jo, gal ir 10s ten jis kala, gal siek tiek daugiau... tai gal kaip sakai cia ir nieko baisaus..
o del purtimosi, jei butu purkstukai pasideveje ar nebutu taip kad ir silta diena purtitusi? ar cia tik tas saltu metu laiku pasirodo? nes buna kad uzkuriu esant salciui ir nesipurto... cia kaip kokia diena pastebejau  :-]
na kuras sunkiasi kai tik salta uzvedus, kai isyla kaip ir akim nepamatysi kad ten ji leidzia.. tai gal kaip manai iki pavasario pratemps? siurbliui nieko neatsityks jei taip pavazinesiu(vazineti tenka daug...)??

siaip cia Justo posta skaiciau, tai kaip matau tai ten paciam sunkokai eis pasikeist? nes ta galva reik kazkaip stumdyt?? o kompu tai tik siek tiek eina sureguliuoti .

Aciu Turbini uz pagalba!!!  :)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2479: 2009 Gruodžio 18, 09:00:12 »
Pasikeist nera sunku, sunkiau kuro norma nustatyt. Svarbiausia pries ardant tiksliai pasizymet kaip galva stovi. Man pavyko nustatyt "is akies" (netycia zinoma). Va cia Ramzio duotas paveiksliukas, kad zinotum i kuria puse siurblio galva stumdyt

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2480: 2009 Gruodžio 18, 09:11:13 »
sweiki, nu va vakar gryzes po darbo 22h uzsikuriau masina, o siandien ryte 8 val, neuzsikuriau, tai nesuprantu vel akumas ryte puliuoja ar kazkas kitkas gali buti?

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2481: 2009 Gruodžio 18, 09:14:30 »
Suka bent starteris?

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2482: 2009 Gruodžio 18, 10:30:09 »
nu toks kaip kabinimas minimalus yra ..

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2483: 2009 Gruodžio 18, 16:59:19 »
nu toks kaip kabinimas minimalus yra ..

akumas tikriausiai bus. o kada keistas akumas?

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2484: 2009 Gruodžio 18, 17:01:31 »
Pasikeist nera sunku, sunkiau kuro norma nustatyt. Svarbiausia pries ardant tiksliai pasizymet kaip galva stovi. Man pavyko nustatyt "is akies" (netycia zinoma). Va cia Ramzio duotas paveiksliukas, kad zinotum i kuria puse siurblio galva stumdyt


Aciu Justai uz piesinuka, tikrai manau pagelbes  :) beje, o tame siurblyje tik po galva tarpines yra ar dar kur?
Galvoju, gal visas bandyt pasikeist, nes kur leidzia tai tiksliai negaliu nustatyti, nes viskas slapia ten.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 18, 19:48:16 sukūrė ExiS »

Neprisijungęs ricardo

  • Įrašai: 832
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kėdainiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2485: 2009 Gruodžio 18, 19:25:07 »
Pasikeist nera sunku, sunkiau kuro norma nustatyt. Svarbiausia pries ardant tiksliai pasizymet kaip galva stovi. Man pavyko nustatyt "is akies" (netycia zinoma). Va cia Ramzio duotas paveiksliukas, kad zinotum i kuria puse siurblio galva stumdyt


Aciu Justai uz piesinuka, tikrai manau pagelbes  :) beje, o tame siurblyje tik po galva tarpines yra ar dar kur?
Galvoju, gal visas bandyt pasikeist, nes kur leidzia tai tiksliai negaliu nustatyti, nes viskas slapia ten.
nusiplauk visa su stabdziu disku plovikliu,nupusk su oru arba palauk kol pats nudzius ir tada kasnors tegul kuria o tu ziurek pro kur bega

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2486: 2009 Gruodžio 18, 19:53:07 »
o siaip, kiek ten tarpiniu jame yra? ;] is smalsumo  :)

aciu ricardo uz pataryma  ;)

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2487: 2009 Gruodžio 18, 21:59:31 »
o siaip, kiek ten tarpiniu jame yra? ;] is smalsumo  :)

aciu ricardo uz pataryma  ;)


2 tarpineles yra, siurblio galvos dangtelio ir tarpt siurblio korpuso ir galvos, ikeliau kelias foto prieš tai esančiame mano poste, o užvesti tai reik iki galo dastumti i radijatoriaus puse ir užsikuria, truputi ilgiau tik pasukti reikia ;)po to jau reguliuojiesi kuro norma kalinedamas po truputi :)

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2488: 2009 Gruodžio 18, 22:57:27 »
nu toks kaip kabinimas minimalus yra ..

akumas tikriausiai bus. o kada keistas akumas?

nu akumas nepirktas pirkau ja pries 4 beveik menesius tai ji tik parvaryta is vokieciu... draugelis sake,kad gali kazkas su generatorium, arba angliukas arba kakzokai guma dar parejus buti..

Neprisijungęs watermelon

  • Įrašai: 199
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2489: 2009 Gruodžio 18, 23:14:21 »
Ot tik paspaude minusas tai vieni kitus tampo, bedu prisigalvoja visokiu. Keiskit laiku kuro filtra, pasitikrinkit zvakes, nepylkit salerkos su varlem ir nebus jokiu problemu. Va siandien skodos baka teko valyt. Vasarine salerka po 2.5 velnias zino iskur, uzsalo. siurblys traukia ora o kuro nepaduoda. isardzius baka, isvalius ledus, uzpylus ziemines salerkos is kaloneles,pakeitus kuro filtra, vaziuoja kuo puikiausiai.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 18, 23:15:52 sukūrė watermelon »

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2490: 2009 Gruodžio 19, 18:33:29 »
sweiki :) ziurekit kokia akuma pirkti patartumet i 1,8 motora 92kw? 74ah? ir be laeksoto gal turite kokiu nors geru pasiulymu iki 200lt akuma, gera?

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2491: 2009 Gruodžio 19, 19:07:32 »
visi žinom kad pigaus ir gero nebuna, siulyčiau  dadeti 70lt ir pirkti geresni , tarkim http://www.sigmena.lt/S5007.html, bet jei nera galimybes, ir ieškai pigaus, imk bet koki pigiausia tik žiurek kad garantija butu kuo ilgesne, 1-1,5 o gal ir 2 metams , garantinis pasibaigs ir išmesi, o jei numirs ankščiau tai pakeis i kita, senukuose buna akcijuniu papigiai  :D

Neprisijungęs watermelon

  • Įrašai: 199
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2492: 2009 Gruodžio 19, 20:02:39 »
Nuvaziuok priesais politechnikuma i tirtoves aleja. akumuliatoriu centra. nusipirksi akumapagalkataloga kokio reikia butent tavo modeliui su 2 metu garantija. tiesa ir kaina nustebins.

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2493: 2009 Gruodžio 19, 22:25:06 »
o siaip, kiek ten tarpiniu jame yra? ;] is smalsumo  :)

aciu ricardo uz pataryma  ;)


2 tarpineles yra, siurblio galvos dangtelio ir tarpt siurblio korpuso ir galvos, ikeliau kelias foto prieš tai esančiame mano poste, o užvesti tai reik iki galo dastumti i radijatoriaus puse ir užsikuria, truputi ilgiau tik pasukti reikia ;)po to jau reguliuojiesi kuro norma kalinedamas po truputi :)

ok, aciu uz patarymus  :)

beje, ten anksciau sakei kad masina is karto gali kratytis kai salta del purkstuku? tai cia rimtai taip gali but?

Neprisijungęs Kawronn

  • Įrašai: 71
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2494: 2009 Gruodžio 20, 10:55:08 »
Vienas draugelis daro toki rytini rituala:  prisipila pusle verdancio vandens ir uzdeda ant akumuliatoriaus,apsiprausia,atsigeria kavos ir uzsikuria svo tranzita dyzeliuka be problemu.O pernai nuo manes su krokodilais tik uzkurdavo wat.

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2495: 2009 Gruodžio 20, 13:59:16 »
Nuvaziuok priesais politechnikuma i tirtoves aleja. akumuliatoriu centra. nusipirksi akumapagalkataloga kokio reikia butent tavo modeliui su 2 metu garantija. tiesa ir kaina nustebins.

Dėkui ;)   bet problema manau kita, nes draugelis paziurejo pamatavo akumas geras, bet tik gal silpnokas 45ah tik, sake gali but ipurskimas ir dar plius, kad komutatorius klijuotas, zvakes keistos pries 3 menesius tai pajuode biski padege buvo, tai pasveitem, pavalem.. reik dianostika, arba kazkas sakau su kompu netvarkoi..

o kiek galetu tvarkymas ipurskimo, kad pvz, kokiu slangeliu, arba seip kokiu smulkaus suduko pakietimas?

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2496: 2009 Gruodžio 20, 14:04:02 »
o siaip, kiek ten tarpiniu jame yra? ;] is smalsumo  :)

aciu ricardo uz pataryma  ;)


2 tarpineles yra, siurblio galvos dangtelio ir tarpt siurblio korpuso ir galvos, ikeliau kelias foto prieš tai esančiame mano poste, o užvesti tai reik iki galo dastumti i radijatoriaus puse ir užsikuria, truputi ilgiau tik pasukti reikia ;)po to jau reguliuojiesi kuro norma kalinedamas po truputi :)

ok, aciu uz patarymus  :)

beje, ten anksciau sakei kad masina is karto gali kratytis kai salta del purkstuku? tai cia rimtai taip gali but?

ne gali, bet taip ir yra, šaltu oru dizelis sunkiau dega, jeigu purštukas yra išsidevejes, ne purškia bet varo kura čiurkšle i cilindra,tai toki kuro pasiskirstyma yra sunkiau uždegti negu kai buna ipurkšta dulkemis, todet atsiranda netolygus variklio darbas, bet kai užsikuria tas kuras tada dega kad ir purštukas yra išsidevejes, vasara kai šilta nesijaučia to netolygumo :) dar viena iš priežastis gali buti pašildymo žvakes, taip pat jei kuri nedirba tame cilindre veliau užsidega kuras  :)

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2497: 2009 Gruodžio 20, 14:07:29 »
Nuvaziuok priesais politechnikuma i tirtoves aleja. akumuliatoriu centra. nusipirksi akumapagalkataloga kokio reikia butent tavo modeliui su 2 metu garantija. tiesa ir kaina nustebins.

Dėkui ;)   bet problema manau kita, nes draugelis paziurejo pamatavo akumas geras, bet tik gal silpnokas 45ah tik, sake gali but ipurskimas ir dar plius, kad komutatorius klijuotas, zvakes keistos pries 3 menesius tai pajuode biski padege buvo, tai pasveitem, pavalem.. reik dianostika, arba kazkas sakau su kompu netvarkoi..

o kiek galetu tvarkymas ipurskimo, kad pvz, kokiu slangeliu, arba seip kokiu smulkaus suduko pakietimas?

pirma diagnostika pasidaryk,nereiks spelioti, matysi kas netvarkoje, slangeliu ar suduko pakeitimas nebus brangus, brangiau gali detale kainuoti ,jei reiktu keisti  :G

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2498: 2009 Gruodžio 21, 12:51:31 »
Nuvaziuok priesais politechnikuma i tirtoves aleja. akumuliatoriu centra. nusipirksi akumapagalkataloga kokio reikia butent tavo modeliui su 2 metu garantija. tiesa ir kaina nustebins.

Dėkui ;)   bet problema manau kita, nes draugelis paziurejo pamatavo akumas geras, bet tik gal silpnokas 45ah tik, sake gali but ipurskimas ir dar plius, kad komutatorius klijuotas, zvakes keistos pries 3 menesius tai pajuode biski padege buvo, tai pasveitem, pavalem.. reik dianostika, arba kazkas sakau su kompu netvarkoi..

o kiek galetu tvarkymas ipurskimo, kad pvz, kokiu slangeliu, arba seip kokiu smulkaus suduko pakietimas?

pirma diagnostika pasidaryk,nereiks spelioti, matysi kas netvarkoje, slangeliu ar suduko pakeitimas nebus brangus, brangiau gali detale kainuoti ,jei reiktu keisti  :G

gal kas zinot kur pramonei degnostika daro?

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #2499: 2009 Gruodžio 21, 17:04:27 »
96m 1.9 tdi
keli klausimukai, gal kas turi saugikliu isdestymo schema ir gali pasakyt :)
kurie saugikliai sildomom sedynem ir ar eina 1 abiem ar abi sedynes po saugikli turi, nes keleivio kazko pradejo nesildyt :)
Dar klausimas, ar numerio apsvietimas turi saugikli, ar ziuret ten kur bagazines dangtis jungiasi su kebulu, girdejau bedos buna.
Ir dar klausimas, kai uzvedi salta, tai turi nors 1 ventiliatorius suktis, ar pradeda suktis tik kai uzsyla iki 90 laipsniu :V


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817164 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus