Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885869 kartus)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1950: 2009 Spalio 12, 18:37:49 »
 :D

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1951: 2009 Spalio 12, 19:05:53 »
 
Sveiki, neseniai nusipirkau A4, taigi istojau ir i jusu gretas (su kuo save ir sveikinu :) ). Jei pri reikalo, tai turiu du klausymus:
1. Ant priekiniu groteliu yra uzrasas S4, tai cia tik plasmases gabaliukas ar jis kazka daugiau reiskia?  :) tiesa vaizdo tai prideda :-]
2. Rasoja priekinio lango vairuotojo puses apatinis kampas, kaip taisyti toki "gedima"? :)

pas tawe gal klimatronikas? jei taip, tai gali buti sklende nepilnai atsiwerus ir maziau uzpucia nei priesingoj puse. cia klimos beda, o jei mechanine tai nznau ko cia taip :D  (aa)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1952: 2009 Spalio 12, 19:13:41 »
 
Sveiki, neseniai nusipirkau A4, taigi istojau ir i jusu gretas (su kuo save ir sveikinu :) ). Jei pri reikalo, tai turiu du klausymus:
1. Ant priekiniu groteliu yra uzrasas S4, tai cia tik plasmases gabaliukas ar jis kazka daugiau reiskia?  :) tiesa vaizdo tai prideda :-]
2. Rasoja priekinio lango vairuotojo puses apatinis kampas, kaip taisyti toki "gedima"? :)

pas tawe gal klimatronikas? jei taip, tai gali buti sklende nepilnai atsiwerus ir maziau uzpucia nei priesingoj puse. cia klimos beda, o jei mechanine tai nznau ko cia taip :D  (aa)

arba stiklas purvinas  :D kai sake Kambas, nusivalyk  :D
baika  :D :D :D :D :D

AudiDI

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1953: 2009 Spalio 12, 21:03:13 »
snd   atsitiko  toks keistas  dalykas  vaziavau  lygiu  keliu ir neitema  pradejo  vandens dazikas pypseti ir mirkseti   po  to nustojo  ir po keliu minuciu  vel  tas pats  bet sustojau islipau  viskas ok  nei  kur leidzia nieko  po  to snd  visa  vakara prasivazinejau  ir  tiap nebeatsitiko  :)  kodel   cia  tiap galejo  buti  ? :D ir antifrizo  normalus kiekis pripiltas netruksta :) 

Vacas

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1954: 2009 Spalio 12, 21:49:20 »
snd   atsitiko  toks keistas  dalykas  vaziavau  lygiu  keliu ir neitema  pradejo  vandens dazikas pypseti ir mirkseti   po  to nustojo  ir po keliu minuciu  vel  tas pats  bet sustojau islipau  viskas ok  nei  kur leidzia nieko  po  to snd  visa  vakara prasivazinejau  ir  tiap nebeatsitiko  :)  kodel   cia  tiap galejo  buti  ? :D ir antifrizo  normalus kiekis pripiltas netruksta :) 
gali buti vandens pompa

AudiDI

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1955: 2009 Spalio 12, 22:03:40 »
snd   atsitiko  toks keistas  dalykas  vaziavau  lygiu  keliu ir neitema  pradejo  vandens dazikas pypseti ir mirkseti   po  to nustojo  ir po keliu minuciu  vel  tas pats  bet sustojau islipau  viskas ok  nei  kur leidzia nieko  po  to snd  visa  vakara prasivazinejau  ir  tiap nebeatsitiko  :)  kodel   cia  tiap galejo  buti  ? :D ir antifrizo  normalus kiekis pripiltas netruksta :) 
gali buti vandens pompa
 tada  kiek  sitas malonumas kainuotu  tvarkyti  ?  o  is kur  tu zinai  ? kodel  man  dabar  nebeismeta  ant  daciko  kad gedimas  .
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Spalio 13, 17:12:01 sukūrė AudiDI »

Vacas

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1956: 2009 Spalio 12, 22:23:11 »
snd   atsitiko  toks keistas  dalykas  vaziavau  lygiu  keliu ir neitema  pradejo  vandens dazikas pypseti ir mirkseti   po  to nustojo  ir po keliu minuciu  vel  tas pats  bet sustojau islipau  viskas ok  nei  kur leidzia nieko  po  to snd  visa  vakara prasivazinejau  ir  tiap nebeatsitiko  :)  kodel   cia  tiap galejo  buti  ? :D ir antifrizo  normalus kiekis pripiltas netruksta :) 
gali buti vandens pompa
tada  kiek  sitas malonumas kainuotu  tvarkyti  ?  o  is kur  tu zinai  ? kodel  man  dabar  nebeismeta  ant  daciko  kad gedimas  .
na man panasiai buvo, karts nuo karto uzsidegdavo lempute, bet man  ausinimo skyscio tekdavo vis papildyt, tai buvo vandens pompa parejus...
Bet negaliu garantuot kad butent taip pas tave ir yra.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Spalio 13, 17:13:20 sukūrė orzo »

AudiDI

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1957: 2009 Spalio 13, 14:23:15 »
snd   atsitiko  toks keistas  dalykas  vaziavau  lygiu  keliu ir neitema  pradejo  vandens dazikas pypseti ir mirkseti   po  to nustojo  ir po keliu minuciu  vel  tas pats  bet sustojau islipau  viskas ok  nei  kur leidzia nieko  po  to snd  visa  vakara prasivazinejau  ir  tiap nebeatsitiko  :)  kodel   cia  tiap galejo  buti  ? :D ir antifrizo  normalus kiekis pripiltas netruksta :) 
gali buti vandens pompa
tada  kiek  sitas malonumas kainuotu  tvarkyti  ?  o  is kur  tu zinai  ? kodel  man  dabar  nebeismeta  ant  daciko  kad gedimas  .
na man panasiai buvo, karts nuo karto uzsidegdavo lempute, bet man  ausinimo skyscio tekdavo vis papildyt, tai buvo vandens pompa parejus...
Bet negaliu garantuot kad butent taip pas tave ir yra.
tai jauciu  kad ne  tas  nes  su  skysciu ausinimu  viskas  tvarkoj  yra  tiek  kiek  reikai  kad  butu   ir  siandiena  visa  diena vazinejuosi  ir nedega  gal taip  kas  subludijo  :)
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Spalio 13, 17:13:37 sukūrė orzo »

AudiDI

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1958: 2009 Spalio 13, 17:05:26 »
snd   atsitiko  toks keistas  dalykas  vaziavau  lygiu  keliu ir neitema  pradejo  vandens dazikas pypseti ir mirkseti   po  to nustojo  ir po keliu minuciu  vel  tas pats  bet sustojau islipau  viskas ok  nei  kur leidzia nieko  po  to snd  visa  vakara prasivazinejau  ir  tiap nebeatsitiko  :)  kodel   cia  tiap galejo  buti  ? :D ir antifrizo  normalus kiekis pripiltas netruksta :) 
gali buti vandens pompa
tada  kiek  sitas malonumas kainuotu  tvarkyti  ?  o  is kur  tu zinai  ? kodel  man  dabar  nebeismeta  ant  daciko  kad gedimas  .
man  vel  buvo  pradejes tas  vandens  dacikas pypseti  :D bet  nesuprantui  kodel  isvisa  , ausinimo bakelyje skystis yra normos viduryje viskas  gerai  bet nesuoprantu kodel  jis man pypsi.  negali  buti  kas nors  del klimatroniko ? o  tau kai pypsejo  tai  vis  leisdavo  ausinimo  skysti ?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Spalio 13, 17:14:50 sukūrė orzo »

Vacas

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1959: 2009 Spalio 13, 17:57:43 »
snd   atsitiko  toks keistas  dalykas  vaziavau  lygiu  keliu ir neitema  pradejo  vandens dazikas pypseti ir mirkseti   po  to nustojo  ir po keliu minuciu  vel  tas pats  bet sustojau islipau  viskas ok  nei  kur leidzia nieko  po  to snd  visa  vakara prasivazinejau  ir  tiap nebeatsitiko  :)  kodel   cia  tiap galejo  buti  ? :D ir antifrizo  normalus kiekis pripiltas netruksta :) 
gali buti vandens pompa
tada  kiek  sitas malonumas kainuotu  tvarkyti  ?  o  is kur  tu zinai  ? kodel  man  dabar  nebeismeta  ant  daciko  kad gedimas  .
man  vel  buvo  pradejes tas  vandens  dacikas pypseti  :D bet  nesuprantui  kodel  isvisa  , ausinimo bakelyje skystis yra normos viduryje viskas  gerai  bet nesuoprantu kodel  jis man pypsi.  negali  buti  kas nors  del klimatroniko ? o  tau kai pypsejo  tai  vis  leisdavo  ausinimo  skysti ?



na jo kiek pamenu vis reikedavo papildyt ausinimo skyscio....gal necirkuliuoja jis pas tave? :)

AudiDI

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1960: 2009 Spalio 13, 19:27:51 »
nu zinok  nezinau  ar  cirkuliuoja  :D  tai jei necirkuliuotu uzkaistu  variklis ? o  taip  temperatura  nepakyla  virs 90 laipsniu    , nesuprantu  as  vistiek  nieko  kas per problema  kad  rodo problema  dacikas  su ausinimo  sistema  kazkas  :D

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1961: 2009 Spalio 13, 20:35:29 »
Turiu idomu labai klausima : Pas mane dabar yra raudonos sudetos spyruokles ir uzdeti 19 ratai,bet ziemai noriu deti 16 coliu,taigi nuvaziavau i parduotuve padangu pasakiau situacija ir pasakiau kad raudonos spyruokles sudetos tai sako jei uzdesi 16 ratus vilksiesi pilvu bus labai zema,gal kas esat susidure su tuo ? Kazkaip sudurnino pardavejas ir nezinau ka daryt

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1962: 2009 Spalio 13, 23:11:05 »
nu tai dek aukstesnio profilio padangas,jei labai zema pas tave ir niekas nesivilks niekur :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1963: 2009 Spalio 14, 06:58:56 »
Turiu idomu labai klausima : Pas mane dabar yra raudonos sudetos spyruokles ir uzdeti 19 ratai,bet ziemai noriu deti 16 coliu,taigi nuvaziavau i parduotuve padangu pasakiau situacija ir pasakiau kad raudonos spyruokles sudetos tai sako jei uzdesi 16 ratus vilksiesi pilvu bus labai zema,gal kas esat susidure su tuo ? Kazkaip sudurnino pardavejas ir nezinau ka daryt

Dėk 205/55 R16 ir niekas nesivilks, bus tokio pat aukščio, kaip ir dabar. Bėje, kokie dabar gumų išmatavimai?

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1964: 2009 Spalio 14, 11:45:46 »
gal kas avant  b5 pirkot bagazines amortikus? kokia nauju kaina ir kur ieskot.

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1965: 2009 Spalio 14, 12:02:33 »
Pirkau kitaiskus gal po 30 lt/vnt "autoloroj" vilniuj vasaros pradzioj, dar kolkas laiko. Manau dauguma daliu parduotuviu turi tokius dalykus ;)
tiesa, cia forume kazkas dar pardavinejo, paieskok turgaus skilty

Neprisijungęs Cut

  • Įrašai: 245
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1966: 2009 Spalio 14, 12:05:24 »
pas knechta pirkau devetus, berods 10lt/vnt mokejau, reikia pas ji pasitikslint... laiko kuo puikiausiai... :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1967: 2009 Spalio 14, 12:37:21 »
gal kas avant  b5 pirkot bagazines amortikus? kokia nauju kaina ir kur ieskot.


30lt/vnt mokėjau, kemi pirkau Mažeikiuose. Šiaip mačiau www.koivunen.lt turi lygtais irgi.

Neprisijungęs Cut

  • Įrašai: 245
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1968: 2009 Spalio 14, 14:15:58 »
Mano Audi'neje atsitiko tokia beda - rasoja langai. Kai prasideda liutys tai taip ir nematau kur vaziuot. Universalo pacius galinius soninius langus tai jau nenutraukia antra savaite. Kaip jus kovojate su langu rasojima tokiais orais? Beje kilimai sausi, niekur rods neleidzia...

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1969: 2009 Spalio 14, 14:32:01 »
Salono filtras keistas? Oras is lauko imamas ar is vidaus?

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1970: 2009 Spalio 14, 14:35:42 »
patarimas jei keisi salono filtra tai dek aktyvuotos anglies filtra. Nes tie papiguskos labai jau trumpam problemas issprendzia. Beto anglies filtras dar ir nemalonius kvapus sulaiko. Kaina 70-140Lt priklauso kokioj parduotuvej :D

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1971: 2009 Spalio 14, 14:42:24 »
Kazkada pirkau tipo anglies (pardavejas taip sake) tai jokiu kvapu jis man nelaike  (-) gal del to kad iki 70-140 lt jam toli labai :D
Siaip visada pacius pigiausius pirkdavau

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1972: 2009 Spalio 14, 14:43:50 »
tai jau tikrai kad paprastas greiciausiai buvo :D Nzn pas mane filtras keistas pries 3-4tukst km, ir jau vel prasosi metamas lauk. Tai is kolegu patarimu sulaukiau det anglies filtra, tuomet problema ilgesniam laikui dingsta :)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1973: 2009 Spalio 14, 14:48:59 »
Gal tu pirmas isidek ir papasakok kas ten gero bus, nes man kolkas 70 lt uz salono oro filtra gaila :D dar + ziema ne uz kalnu, dulkiu tikrai nebus

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1974: 2009 Spalio 14, 15:11:26 »
oj aciu, as kaip bedarbis siuo metu negaliu sau leist tokios prabangos :D Pakentesiu iki pavasario

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
818203 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22231 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7254 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus