Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885355 kartus)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1800: 2009 Rugsėjo 25, 20:02:26 »
netikrinau, nes neturiu supratimo kur ta trauke randasi ir kaip patikrint :D neteko niekad su deze turet reikalu  :)

tai po apačia palendi ir vizualiai apžiuri ar ner mechaniniu pažeidimu( stipraus ibraukimo, ar ilenkino) ir prie dežes tvirtinasi vienu varžteliu 6 mm, gal jis atsileides ir kai jungi pirma, slankioja jis ten, ranka pajudines tikrai matysi :)

o tau šita problema atsitiko ar pirkai tokia? ir jei atsitiko tai gal per prievarta bandei ijungti pirma, tada galejai palenkti šakute pačioje dežeje, tada jei nedajungiiki galo,  išmetineja begi :)


na shtai, pasitikrinau, tikrai ne trauke, su ja viskas tvarkoje... o del alyvos, tai ten tas po apacia toks didelis sesiakampis atsukamas norint nuleist, o pripilt toks per viduri is kaires?ar kazka painioju?
gerai, bandysiu gal ryt po masina lyst, ziuret, nes orai sala, o norisi su sutvarkyta masina vazineti, kad veliau ranku ir koju nesalt :D

atsityko ne per seniausiai...kai pirkau jau nemazai laiko praejo, tai viskas lyg ir tvarkoje buvo iki siol su ta deze  :[

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1801: 2009 Rugsėjo 26, 00:03:03 »
jo jo,tas sesiakampis is apacios tai isleidimo varztas,o kitas turi but i sono,tik neatsimenu is kurio,bet jei radai,tai tas :)

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1802: 2009 Rugsėjo 26, 08:55:49 »
mechankei tepalo lygio patikrinimui ir uzpylimui naudojamas 17mm sesiakampis varztas esantis dezes sone.




Del aiskumo prisegiau trumpa instrukcija
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Rugsėjo 26, 08:58:15 sukūrė orzo »

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1803: 2009 Rugsėjo 26, 19:20:15 »
zodziu paziurejau ta trauke is apacios kur nuo greiciu rankenos i deze eina, tai tikrai kad ne joje beda, gerai laikosi... tepalo lygio nepamatavau nes sesiakampio prie saves tokio neturejau  :D tai va, dar sian isrinkau salone visa panele ir ten ishrinkau ta visa mechanizma kur rankena, tai jame irgi viskas tvarkoje, o greiciai ir toliau buna neisijungia  :[
dazniausiai pasitaikydavo kad pirma, dabar ir trecia lyg neduoda isijungt, remiasi kaip i siena kokia  :( bet cia ne kiekviena karta, buna taip 1 is 15-25 kartu...
ka patartumet ? ka toliau krapstyt ten ? aciu uz patarymus  (h)

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1804: 2009 Rugsėjo 26, 21:52:45 »
Nu jei net fyske uztrumpinus nepakyla iki galo, tai gal ir su skydeliu problema 8:8
Bet, matai, kai pilnas bakas, jam ir rodo. Kai plūdė nusileidžia, jau nebe. Tai manyčiau, kad tik kuro lygio dačikas. :V

Tutsis

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1805: 2009 Rugsėjo 27, 08:46:29 »
Sveiki, kiek pas jus rodo momentini degalu sunaudojima borto kompas kai visiskai atleidi greicio pedala? Pas mane rodo 0,00  :) bet aisku kad taip buti negali.. Pas mane A4 98 metu Avant.

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1806: 2009 Rugsėjo 27, 09:41:46 »
kiek pas jus rodo momentini degalu sunaudojima borto kompas kai visiskai atleidi greicio pedala? Pas mane rodo 0,00  :) bet aisku kad taip buti negali.. Pas mane A4 98 metu Avant.
Taip turi būti. Atleidus gazą, kuro padavimas visiškai sustabdomas. Kai variklio apsukos nukris iki 800-900 (nzn tiksliai), automatiškai vėl įsijungs kuro padavimas. Tuo gali įsitikinti leisdamas automobiliui riedėti be gazo neišjungus pavaros. (h)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1807: 2009 Rugsėjo 27, 13:03:24 »
kas nors ka nors patars ?  :D

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1808: 2009 Rugsėjo 27, 20:47:51 »
zodziu paziurejau ta trauke is apacios kur nuo greiciu rankenos i deze eina, tai tikrai kad ne joje beda, gerai laikosi... tepalo lygio nepamatavau nes sesiakampio prie saves tokio neturejau  :D tai va, dar sian isrinkau salone visa panele ir ten ishrinkau ta visa mechanizma kur rankena, tai jame irgi viskas tvarkoje, o greiciai ir toliau buna neisijungia  :[
dazniausiai pasitaikydavo kad pirma, dabar ir trecia lyg neduoda isijungt, remiasi kaip i siena kokia  :( bet cia ne kiekviena karta, buna taip 1 is 15-25 kartu...
ka patartumet ? ka toliau krapstyt ten ? aciu uz patarymus  (h)
as is savo patirties galiu patart nuvaziuot pas dezistus ir paziuret :) Man buvo, kad jungesi sunkiai 2 ir 3 begiai, jungiant krenksdavo - nuvares pasakiau sita beda,meistras net neabejodamas pasake,kad sinchronizatoriai nuluze,viska sutvarke ir dabar jokiu bedu neturiu :)

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1809: 2009 Rugsėjo 27, 21:18:20 »
zodziu paziurejau ta trauke is apacios kur nuo greiciu rankenos i deze eina, tai tikrai kad ne joje beda, gerai laikosi... tepalo lygio nepamatavau nes sesiakampio prie saves tokio neturejau  :D tai va, dar sian isrinkau salone visa panele ir ten ishrinkau ta visa mechanizma kur rankena, tai jame irgi viskas tvarkoje, o greiciai ir toliau buna neisijungia  :[
dazniausiai pasitaikydavo kad pirma, dabar ir trecia lyg neduoda isijungt, remiasi kaip i siena kokia  :( bet cia ne kiekviena karta, buna taip 1 is 15-25 kartu...
ka patartumet ? ka toliau krapstyt ten ? aciu uz patarymus  (h)
as is savo patirties galiu patart nuvaziuot pas dezistus ir paziuret :) Man buvo, kad jungesi sunkiai 2 ir 3 begiai, jungiant krenksdavo - nuvares pasakiau sita beda,meistras net neabejodamas pasake,kad sinchronizatoriai nuluze,viska sutvarke ir dabar jokiu bedu neturiu :)

man buvo ir nulužes ir sudiles sinchronizatorius, ir dar šakute sulinkusi, mat per prievarta buvo jungta

o pas tave exis kai jungi nesigirdi krumpliaračiu susijungimo garso, na tokio kaip be sankabos jungi ?

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1810: 2009 Rugsėjo 27, 22:00:54 »
zodziu paziurejau ta trauke is apacios kur nuo greiciu rankenos i deze eina, tai tikrai kad ne joje beda, gerai laikosi... tepalo lygio nepamatavau nes sesiakampio prie saves tokio neturejau  :D tai va, dar sian isrinkau salone visa panele ir ten ishrinkau ta visa mechanizma kur rankena, tai jame irgi viskas tvarkoje, o greiciai ir toliau buna neisijungia  :[
dazniausiai pasitaikydavo kad pirma, dabar ir trecia lyg neduoda isijungt, remiasi kaip i siena kokia  :( bet cia ne kiekviena karta, buna taip 1 is 15-25 kartu...
ka patartumet ? ka toliau krapstyt ten ? aciu uz patarymus  (h)
as is savo patirties galiu patart nuvaziuot pas dezistus ir paziuret :) Man buvo, kad jungesi sunkiai 2 ir 3 begiai, jungiant krenksdavo - nuvares pasakiau sita beda,meistras net neabejodamas pasake,kad sinchronizatoriai nuluze,viska sutvarke ir dabar jokiu bedu neturiu :)

man buvo ir nulužes ir sudiles sinchronizatorius, ir dar šakute sulinkusi, mat per prievarta buvo jungta

o pas tave exis kai jungi nesigirdi krumpliaračiu susijungimo garso, na tokio kaip be sankabos jungi ?

nea, jokio garso, tik rankena atsiriemia kaip i kokia siena ir vsio, tada pravaikstai rankena pvz ijungus antra, ir jungi 1, ir vualia, ijungta  :D ir gali vaziuot  :D :D :D

Sarai, gal patartum kokiu dezistu geru? kur pats taisei? reiketu vln, ir beje, kiek kainavo?  :)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1811: 2009 Rugsėjo 27, 22:33:00 »
as tvarkiau tikrai pas gerus dedes,tik kad ten pas juos su laiku nekas,nuvariau per pazistama be eiles pirmadieni,tai pasiemiau tik kita ketvirtadieni,bet siaip viskas normaliai :) pas mane butent ir buvo 2 ir 3 begiai sunkiai jungesi,ypatingai sunkiai jungesi 2,taip kaip ir tu nupasakojai,bet kartu krenkste ir dar pas mane 5 ir 6 begius mete,nes as pirkau su dezes defektu,tai kapitalinis remontas atsistojo 1100litu pagrindine begiu metimo diagnoze-vanduo dezeje,is kur jis ten atsirado,gyvas velnias zino :) cia i kaina iejo ir tepalas naujas ir salnykai,vienu zodziu nuvarai,pasakai kame beda ir daugiau niekuom nereikia rupintis,lenki pinigus atvaziaves paskui ir viskas :D kituose miestuose zinok negaliu nieko patart,nes tikrai nezinau,siaip daug kas girdeje sita servisa,jis randasi Luksnenuose,jie randasi vaziuojant nuo Alytaus link Simno,Kalvarijos,Marijampoles, kol as pridaviau savo masina,tai maciau,kaip is Marijampoles atveze ant tralo nupirkta masina,keik supratau masinu prekiautojas ir atveze ten ir paskui dar viena ant traliuko atveze,jei neveztu pastovus klientai,tai matomai nebutu geri meistrai,jei reikes kontaktu,galesiu parasyt,arba google surenki V.Surdoko servisas ir gausi jo numeri ;)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1812: 2009 Rugsėjo 27, 22:49:25 »
prie to pacio as irgi turiu klausima, ka reiskia borto kompe tokios reiksmes 1 Km/h (skaiciukas 1 virsuj turi but) ir Km/h 2 (saiciukas 2 apacioj turi but)? cia tas pirmas zenkliukas,tai kiek as suprantu,tai kai vaziuoji tam tikru greiciu, paspaudi laikrodzio mygtuka ir tipo uzsifiksuoja tas greitis ir kita karta pasiekus sita greiti ar ji virsijant uzsidega sitas zenkliukas,na bent jau man taip atrodo,nes kelis kartus bandziau ir tai pasiteisino,o kai nuspaudes palaikai laikrodzio mygtuka,tai nusibraukia tas zenkliukas,ar as teisingai supratau sitos reiksmes esme? jei ne,gal kas zino tiksliai? :)

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1813: 2009 Rugsėjo 27, 22:55:00 »
teisingai

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1814: 2009 Rugsėjo 27, 22:59:08 »
reiskias galvotas vaikas dar biski busiu :D

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1815: 2009 Rugsėjo 28, 00:06:34 »


galiu patart viena žmogeli, mačiau kaip jis dirba, turi nemažai patirties, taip pat detaliu, iranga, presus, irankius, užsiima tik greičiu dežemis , ( nežinau tik kaip del automatu) olandu 16 vtk kolegijos pastate,pro maxima užkyli i kalna palei tvora, ir šalia serviziuko yra durys pilkos, pasiklausi - tau pasakys , dirba kas antra diena man rodos, aš iš jo pirkau pora krumpliu , už krumpli 30lt mokejau, tai tikrai nera daug, taip pat buvau presiuka pasiskolines, leido pasinaudoti, manau sutarsi su juo, jei deže išimta nuveši dar pigiau bus , jei pats bandysi tvarkyt tik už detales susimokesi :)

Tutsis

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1816: 2009 Rugsėjo 28, 15:26:01 »
kiek pas jus rodo momentini degalu sunaudojima borto kompas kai visiskai atleidi greicio pedala? Pas mane rodo 0,00  :) bet aisku kad taip buti negali.. Pas mane A4 98 metu Avant.
Taip turi būti. Atleidus gazą, kuro padavimas visiškai sustabdomas. Kai variklio apsukos nukris iki 800-900 (nzn tiksliai), automatiškai vėl įsijungs kuro padavimas. Tuo gali įsitikinti leisdamas automobiliui riedėti be gazo neišjungus pavaros. (h)
Tai iseina, kad tam tikru laikotarpiu masina ant oro vaziuoja  :D

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1817: 2009 Rugsėjo 28, 17:29:25 »
kiek pas jus rodo momentini degalu sunaudojima borto kompas kai visiskai atleidi greicio pedala? Pas mane rodo 0,00  :) bet aisku kad taip buti negali.. Pas mane A4 98 metu Avant.
Taip turi būti. Atleidus gazą, kuro padavimas visiškai sustabdomas. Kai variklio apsukos nukris iki 800-900 (nzn tiksliai), automatiškai vėl įsijungs kuro padavimas. Tuo gali įsitikinti leisdamas automobiliui riedėti be gazo neišjungus pavaros. (h)
Tai iseina, kad tam tikru laikotarpiu masina ant oro vaziuoja  :D

Ant inercijos o ne ant oro jei jau taip :D

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1818: 2009 Rugsėjo 28, 18:22:01 »
ratai suka varikli, o ne atvirksciai :)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1819: 2009 Rugsėjo 28, 18:24:47 »
dekuj Sarai ir Turbini :) turbini, as tau i pm parasysiu kad paaiskintum kaip ten ji rast  :D
nes uz vln nesinori vaziuot  :)

Neprisijungęs 3F

  • Įrašai: 365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1820: 2009 Rugsėjo 28, 19:01:26 »
kiek pas jus rodo momentini degalu sunaudojima borto kompas kai visiskai atleidi greicio pedala? Pas mane rodo 0,00  :) bet aisku kad taip buti negali.. Pas mane A4 98 metu Avant.
Taip turi būti. Atleidus gazą, kuro padavimas visiškai sustabdomas. Kai variklio apsukos nukris iki 800-900 (nzn tiksliai), automatiškai vėl įsijungs kuro padavimas. Tuo gali įsitikinti leisdamas automobiliui riedėti be gazo neišjungus pavaros. (h)
Benziną pradeda duoti biški didesnėse apsūkose(tas jaučiasi ir važiuojant). Daugumoje mašinų ši riba yra maždaug 1100-1500 apsūkų per minutę.

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1821: 2009 Rugsėjo 28, 20:13:12 »
Sweiki, norėjau paklausti, gal kam buvę kažkas panašaus arba tiesiog žino, turiu a4 1,8 bet ne turbo, anksčiau važinėjau su cveku kurio apsukos sukeltos...dabar jau važinėju, bet nesuprantu iki dviejų štukių arba kai pdvi štukės imeti bėgy, ji netraukia, reik žemesniu važiuoti, nors 50 jau 4 kiek žinau kitose mašinose ir audi reik , nesukelta sukiai... gal traukos nera as kazkas tokio ?

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1822: 2009 Rugsėjo 28, 20:23:07 »
Sweiki, norėjau paklausti, gal kam buvę kažkas panašaus arba tiesiog žino, turiu a4 1,8 bet ne turbo, anksčiau važinėjau su cveku kurio apsukos sukeltos...dabar jau važinėju, bet nesuprantu iki dviejų štukių arba kai pdvi štukės imeti bėgy, ji netraukia, reik žemesniu važiuoti, nors 50 jau 4 kiek žinau kitose mašinose ir audi reik , nesukelta sukiai... gal traukos nera as kazkas tokio ?

kažkaip nelabai aiškiai apibudinta problema :)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1823: 2009 Rugsėjo 28, 20:35:46 »
dar karta paaiskink tik kitais zodziais, gal bus lengwiau suprast, arba supaprastink siuos sakinius  ir pamegink tiesiai swiesiai pasakyt  (h)

KIESA21

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1824: 2009 Rugsėjo 28, 21:17:20 »
esme tame, kad bei apsuko audi nevirsija 2000 begy jungti, ir netrukcios, traukos nera kazkaip..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus