Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885359 kartus)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1600: 2009 Rugpjūčio 16, 20:58:46 »
taip, yra specialus prietaisas. servisai juos turi...
ir sjp pasiskaites forume tikrai rastum daug naudingos info kaip ta ishtraukti, nes kazkada skaitynejau tai maciau kad apie tokia problema jau buvo kalbama, tik db tiksliai nepamenu, tad patariu pasinaudot paieska arba eit i variklio skyriu ir ten paieskot

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1601: 2009 Rugpjūčio 16, 22:43:11 »
prietaisas tai panashus i paprasta sriegikli tik su stambesniu ir kitos krypties sriegiu

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1602: 2009 Rugpjūčio 16, 23:57:07 »
sveiki.as su tokiu klausimu(kartu noriu gauti ir patarima).vakar issukinejau pakaitinimo zvakes is a4 2.5 dyzelis.viena zvake parode savo ragus ir issisuko tik pati ta isore,tas sriegis ir virsus o tas pats metaliukas kur kaista neissieme ir liko vidui,dabar as jo neistraukiu,jis nei pirmyn nei atgal.ka daryti,kad issimti galeciau ta visa metaliuka kuris kaista ir liko viduje?P.S uz galo tas metaliukas paiima,bet vistiek neisstraukia,matyt ten bus kaip reikiant prikepe.ka daryti? 8:8 :[

Tas pats ir man buvo, t.y ir yra palikta.

Jeigu išsukant ji neišsitraukė, tai jokaiis prietaisiukais už galo jos neišimsi. Tai tik varinis vielos gabalas, sukant ar traukian jis jėgos daug neturi, esmė visas laikymas buvo tarp tavo išsuktos dalies, ten yra konusas ir stipriai laikosi.

Aš jau kelis mėnesius taip važinėju ir tik nuėmes galva galėsi išimt.  Nebent prisigržtum prie tos dalie kuri yra giliai ir storesnė, bet tikimybė kad neprikris drožliu menka :)

Neprisijungęs moliugas

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1603: 2009 Rugpjūčio 17, 00:22:36 »
tai as dabar nesuprantu...vieni sako,kad yra toks prietaisas su kuriuo isimti galima ta metaliuka o vat vienas zmogus sako,kad niekas neistrauks jo....tai kaip cia dabar yra?

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1604: 2009 Rugpjūčio 17, 00:27:30 »
tai as dabar nesuprantu...vieni sako,kad yra toks prietaisas su kuriuo isimti galima ta metaliuka o vat vienas zmogus sako,kad niekas neistrauks jo....tai kaip cia dabar yra?
su tuo prietaisiuku galima išsukti tik storasienius varžtus, nes to irankio forma - kugis, o stiegis - kairinis, tai jeigu tos detales sienele plona kuria nori išsukti, isukinejant kugini iranki, ta varžta ar detale kuria nori išskti išples toje skyleje ,irankis prasisuks ir tuo viskas baigsis... (h)

Neprisijungęs moliugas

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1605: 2009 Rugpjūčio 17, 12:26:07 »
taip, yra specialus prietaisas. servisai juos turi...
ir sjp pasiskaites forume tikrai rastum daug naudingos info kaip ta ishtraukti, nes kazkada skaitynejau tai maciau kad apie tokia problema jau buvo kalbama, tik db tiksliai nepamenu, tad patariu pasinaudot paieska arba eit i variklio skyriu ir ten paieskot
ir zinai,kad su tuo prietaisu istraukia zvakes likuti?(ta metaliuka)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1606: 2009 Rugpjūčio 18, 17:09:31 »
kiek duomejausi ir skaiciau forume tai atrodo kad taip... pats netraukiau tai 100% negaliu garantuot.
paieskok variklio skyriui gal ka rasi

Neprisijungęs Fenixoid

  • Įrašai: 120
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1607: 2009 Rugpjūčio 19, 11:19:41 »
Pas mane yra automatiskai uzsilenkiantys veidrodeliai, ale tik vienas lenkias (ir tai girgzdedamas), o kitas bando ir pastringa (+ siaip laisvokai laikos). Gal kas klp tvarko tokius reikalus, o gal paciam imanoma nesulauzius galutinai? :D

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1608: 2009 Rugpjūčio 19, 12:33:17 »
Pas mane yra automatiskai uzsilenkiantys veidrodeliai, ale tik vienas lenkias (ir tai girgzdedamas), o kitas bando ir pastringa (+ siaip laisvokai laikos). Gal kas klp tvarko tokius reikalus, o gal paciam imanoma nesulauzius galutinai? :D
Tai geriau pačiam atsargiai ardyt ir žiūrėt kas ten daros, matyt bus tepaliuko trūkumas kad girgžda.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1609: 2009 Rugpjūčio 23, 01:37:05 »
Pas mane yra automatiskai uzsilenkiantys veidrodeliai, ale tik vienas lenkias (ir tai girgzdedamas), o kitas bando ir pastringa (+ siaip laisvokai laikos). Gal kas klp tvarko tokius reikalus, o gal paciam imanoma nesulauzius galutinai? :D
Tai geriau pačiam atsargiai ardyt ir žiūrėt kas ten daros, matyt bus tepaliuko trūkumas kad girgžda.
jau toki apsurda patarei tai kad nzn. zodziu pats ardziau bet issiardes nieko nepadariau, nes ten tokia lb stangri spandzina stowi kuria bijojau paleisti. manau  reik kreiptis pas tuos kurie tuo uzsiima.

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1610: 2009 Rugpjūčio 23, 12:01:35 »
Pas mane yra automatiskai uzsilenkiantys veidrodeliai, ale tik vienas lenkias (ir tai girgzdedamas), o kitas bando ir pastringa (+ siaip laisvokai laikos). Gal kas klp tvarko tokius reikalus, o gal paciam imanoma nesulauzius galutinai? :D
Tai geriau pačiam atsargiai ardyt ir žiūrėt kas ten daros, matyt bus tepaliuko trūkumas kad girgžda.
jau toki apsurda patarei tai kad nzn. zodziu pats ardziau bet issiardes nieko nepadariau, nes ten tokia lb stangri spandzina stowi kuria bijojau paleisti. manau  reik kreiptis pas tuos kurie tuo uzsiima.
Pas mane yra automatiskai uzsilenkiantys veidrodeliai, ale tik vienas lenkias (ir tai girgzdedamas), o kitas bando ir pastringa (+ siaip laisvokai laikos). Gal kas klp tvarko tokius reikalus, o gal paciam imanoma nesulauzius galutinai? :D
Tai geriau pačiam atsargiai ardyt ir žiūrėt kas ten daros, matyt bus tepaliuko trūkumas kad girgžda.
jau toki apsurda patarei tai kad nzn. zodziu pats ardziau bet issiardes nieko nepadariau, nes ten tokia lb stangri spandzina stowi kuria bijojau paleisti. manau  reik kreiptis pas tuos kurie tuo uzsiima.
Jei rankos kreivos tai dėl visokių menkniekių gali tekt pas meistrus varyt.

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1611: 2009 Rugpjūčio 23, 12:05:52 »
nereikia list prie tos "sprandzinos", buvau issiardes as toki veidrodi, tai bent pas mane uzkirmije ten viskas buvo, isvaliau, sutepiau ir veikia

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1612: 2009 Rugpjūčio 23, 12:15:43 »
nereikia list prie tos "sprandzinos", buvau issiardes as toki veidrodi, tai bent pas mane uzkirmije ten viskas buvo, isvaliau, sutepiau ir veikia
Vat štai ir dar vienas mano žodžių patvirtinimas apie sutepimo būtinimą šiuo atveju.O ramsung tuoj pat apie absurdus dėsto.Jau išbandyti šitie dalykai, nebūtų bandyta nešnekėčiau.

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1613: 2009 Rugpjūčio 23, 13:25:33 »
o kitas bando ir pastringa (+ siaip laisvokai laikos): citata is fenixoid. zodziu ir pas mane tas pat, atlenkus iki widuriu jis kabaliuoja laiswai, toks waizdas kad paluze ten kazkas butu. o kai lenkiasi tai sujuda ir wiskas.  tai vyruciai nemanau kad tepalas cia padetu  :-] o pas fenixoid irgi panasi problema kaip suprantu.

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1614: 2009 Rugpjūčio 23, 14:24:18 »
Ar tiesa kad norint nuimt karteri reik iškelt varikli, audi a4 2.5tdi V6 afb.

Servise pasakė, kad gali leist pro karterio tarpine, bet norint jį nuimt daug reikalų. Beto ten yra pirmas ir antras karterio sluoksnis, tai man visą nuimt reik.

Kai kaina pasakė tai šypsen  gal pačiam eina ir be variklio iškėlimo?

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1615: 2009 Rugpjūčio 23, 15:11:44 »
esu tairavesis servise, tai su tokia beda sake kad reikia ten viska ishkelt, kaitaip neeina...

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1616: 2009 Rugpjūčio 23, 16:27:18 »
sugalvojau as degalu filtra pasikeisti  :D tai norejau paklaust ar jis yra tik tas kur po kapotu, ar dar kur koks yra(pvz. bake)?
ir noreciau jusu patarimu kaip ten jis keiciamas, nes paciam dar neteko to daryti..
Aciu uz pagalba  ;)

masina dyzelis, 1,9
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Rugpjūčio 23, 16:28:49 sukūrė ExiS »

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1617: 2009 Rugpjūčio 23, 16:36:34 »
Ar tiesa kad norint nuimt karteri reik iškelt varikli, audi a4 2.5tdi V6 afb.

Servise pasakė, kad gali leist pro karterio tarpine, bet norint jį nuimt daug reikalų. Beto ten yra pirmas ir antras karterio sluoksnis, tai man visą nuimt reik.

Kai kaina pasakė tai šypsen  gal pačiam eina ir be variklio iškėlimo?

galima kitaip dadyti, varikio neiškelineji, bet nuimi visa balki su šarnyrais apatiniais,atsuki ji nuo varikio pagalviu varikli atremi ant atramu, ir ramiai pasikeiti karterio tarpine ;) keisk pats, sutaupysi, ir gan nemažai :)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1618: 2009 Rugpjūčio 23, 22:38:27 »
sugalvojau as degalu filtra pasikeisti  :D tai norejau paklaust ar jis yra tik tas kur po kapotu, ar dar kur koks yra(pvz. bake)?
ir noreciau jusu patarimu kaip ten jis keiciamas, nes paciam dar neteko to daryti..
Aciu uz pagalba  ;)

masina dyzelis, 1,9
gamykliskai tik vienas buna. Keiti paprastai: nusuki sena, uzsuki nauja, tik i nauja pripilk kuro, kad sistema kuo maziau oro pagautu. Kiti dar tik uzkure laiko apsukas sukele, bet as niekad taip nedariau


Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1619: 2009 Rugpjūčio 24, 00:28:59 »
sugalvojau as degalu filtra pasikeisti  :D tai norejau paklaust ar jis yra tik tas kur po kapotu, ar dar kur koks yra(pvz. bake)?
ir noreciau jusu patarimu kaip ten jis keiciamas, nes paciam dar neteko to daryti..
Aciu uz pagalba  ;)

masina dyzelis, 1,9
gamykliskai tik vienas buna. Keiti paprastai: nusuki sena, uzsuki nauja, tik i nauja pripilk kuro, kad sistema kuo maziau oro pagautu. Kiti dar tik uzkure laiko apsukas sukele, bet as niekad taip nedariau



kurui užpildyti yra varžtelis pažymetas Nr. 4, prisukus filtra ji reikia per ta skyle užpildyti pilnai :)
tam reikalui aš naudoju dideles talpos švirkšta, patogiausia  ;)

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1620: 2009 Rugpjūčio 24, 04:36:52 »
sveiki.gal kas turit schema kaip ruri junktis slangutes kurios eina is to voztuvelio kur turbinos slegi reguliuoja i pace turbina?ten yra melynas ir raudonas vamzdukai pas mane juos junginejo ir gali butu kad primaise tai noreciau pasitikslint.a4 1.9tdi 66kw 95metu.dekui isanksto

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1621: 2009 Rugpjūčio 24, 08:48:16 »
sveiki.gal kas turit schema kaip ruri junktis slangutes kurios eina is to voztuvelio kur turbinos slegi reguliuoja i pace turbina?ten yra melynas ir raudonas vamzdukai pas mane juos junginejo ir gali butu kad primaise tai noreciau pasitikslint.a4 1.9tdi 66kw 95metu.dekui isanksto

turbut apie šita kalbi , čia 66kw varikliams ,1Z; AFF; AHU

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1622: 2009 Rugpjūčio 24, 11:59:57 »
aciu tiek Justui, tiek Turbiniui, bandysiu keist  (h)

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1623: 2009 Rugpjūčio 24, 15:01:35 »
dekui  ;)

Neprisijungęs malucis

  • Įrašai: 674
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1624: 2009 Rugpjūčio 24, 18:08:59 »
sveiki , noriu paklausk arba pasitart , 96m. veidrodeliai pas mane elektriniai ir viena kart vienos puses uzstrigo ir tik vazinejo i virsu ir i apacia , o i sonus nevazinejo. ir pradejo jau garsiai dirbti jie ..
ka patartumet ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus