Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885354 kartus)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1250: 2009 Birželio 02, 15:41:23 »
gal nlb supratau  :G
okey, bandysiu varyt per servisus, ka gali zinot, gal rasiu geriausia servisa lietuvoj  :D :D :D
jei ispresiu kitokiu budu sia beda tai duosiu zinot  (h)
bandyk varyt, sekmes. viena karta siuliaus tau isprest ta problema, daugiau nesiulysiu. sekmes ieskant naujo siurblio :D

Neprisijungęs justas 1.8t

  • Įrašai: 200
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1251: 2009 Birželio 02, 20:37:52 »
sveiki :) gal kas zinot kame problema.. del veidrodeliu. nesildo jie. esme tame kad ziema buvo viskas kaip priklauso. greit šerkšna panaikindavo. o dabar, vasara, kaip uzeina. masina pirkau praeita vasara tai tada irgi nesilde. negalvojau kad toks privalumas yra :) tada ziema pamaciau kad yra toks daigtas o dabar vel per lietu nieko nematau :-{

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1252: 2009 Birželio 02, 20:57:07 »
sveiki :) gal kas zinot kame problema.. del veidrodeliu. nesildo jie. esme tame kad ziema buvo viskas kaip priklauso. greit šerkšna panaikindavo. o dabar, vasara, kaip uzeina. masina pirkau praeita vasara tai tada irgi nesilde. negalvojau kad toks privalumas yra :) tada ziema pamaciau kad yra toks daigtas o dabar vel per lietu nieko nematau :-{

o kontaktus ziurejai?
ir kaip pas tave jie isijunginedavo? nuo galinio lango pasildymo, ar kitaip?

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1253: 2009 Birželio 02, 21:02:43 »
bus nukepe sildymo elementai greiciausiai, pasikeisi i kitus ir vel sildys :) A4 kiek teko susidurt tai automatiskai sildo veidrodeliai iki 20 laipsniu, bet pas mane kepina iki kokiu 40 kaip minimum, tai jau stikliukai pradejo ruduot :[

Neprisijungęs justas 1.8t

  • Įrašai: 200
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1254: 2009 Birželio 02, 21:11:23 »
ziema tai automatiskai. o dabar tai jau nzn net :) nu reiks pakrapstinet biski :)

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1255: 2009 Birželio 02, 21:15:57 »
ziema tai automatiskai. o dabar tai jau nzn net :) nu reiks pakrapstinet biski :)
tai irgi automatiskai turi but :-] nusiimk stikliuka ir tikrink ar atkeliauja srove ;) jei atkeliauja ir kontaktai neuzpuve, bet nesildo - tai bus sildymo elementai nukepe

Neprisijungęs justas 1.8t

  • Įrašai: 200
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1256: 2009 Birželio 03, 01:58:37 »
ziema tai automatiskai. o dabar tai jau nzn net :) nu reiks pakrapstinet biski :)
tai irgi automatiskai turi but :-] nusiimk stikliuka ir tikrink ar atkeliauja srove ;) jei atkeliauja ir kontaktai neuzpuve, bet nesildo - tai bus sildymo elementai nukepe
gana kvatoti :) zinau kad ir dabar automatiskai bet jau taip pasakiau.. turejai proga paisjuokt :D

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1257: 2009 Birželio 03, 08:35:41 »
jei sildo tik ijungus degima siulyciau vasara visai atjungt, pats taip padariau, nes, kaip Orzo sako, ruduoja stikliukas. geresnis variantas pajungt nuo galinio lango sildymo, bet cia jau ne kiekvienas sugebes :)

Neprisijungęs justas 1.8t

  • Įrašai: 200
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1258: 2009 Birželio 03, 15:11:24 »
jei sildo tik ijungus degima siulyciau vasara visai atjungt, pats taip padariau, nes, kaip Orzo sako, ruduoja stikliukas. geresnis variantas pajungt nuo galinio lango sildymo, bet cia jau ne kiekvienas sugebes :)
jei sildo su saiku tai gali ir vasara but ijungtas nes per lietu tai suda ka matai :) ypac vakare. bet kad jis tik veiktu. o pas orzo tai kaip keptuve kaista :D sake iki 40 laipsniu. kiausiniene galima kepti  :-]

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1259: 2009 Birželio 03, 15:14:42 »
turi but ten dar kazkoks termo sensorius, kuris atjungia ta sildyma kai nereikia :) bet pas mane jie kogero ir nesuveikia

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1260: 2009 Birželio 03, 15:19:52 »
man meistriukas sake kad tas sensorius stovi ant stiklo ir turi atjungt kai pasiekiama 25 laipsniu temp.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1261: 2009 Birželio 03, 15:21:39 »
turi but ten dar kazkoks termo sensorius, kuris atjungia ta sildyma kai nereikia :) bet pas mane jie kogero ir nesuveikia

Kur tas sensorius įdomu stovi ir nuo ko jis reaguoja? Pas mane pvz per lietų vasarą nudžiovina stikliukus

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1262: 2009 Birželio 03, 15:25:15 »
turi but ten dar kazkoks termo sensorius, kuris atjungia ta sildyma kai nereikia :) bet pas mane jie kogero ir nesuveikia

Kur tas sensorius įdomu stovi ir nuo ko jis reaguoja? Pas mane pvz per lietų vasarą nudžiovina stikliukus
nuvat vienu postu auksciau paskaityk :) draugas nesenai keite ta sildymo elementa ir ta termo sensoriu, tai ~40Lt  paliko pas meistriukus

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1263: 2009 Birželio 03, 15:48:56 »
turi but ten dar kazkoks termo sensorius, kuris atjungia ta sildyma kai nereikia :) bet pas mane jie kogero ir nesuveikia

Kur tas sensorius įdomu stovi ir nuo ko jis reaguoja? Pas mane pvz per lietų vasarą nudžiovina stikliukus
nuvat vienu postu auksciau paskaityk :) draugas nesenai keite ta sildymo elementa ir ta termo sensoriu, tai ~40Lt  paliko pas meistriukus

Kažkaip mašinoje ne vienas stiklas tėra, o ir šiaip ten nesu gyvenime sensorių matęs. Pvz kiek teko priekinių stiklų keisti, tai ten tik kritulių ir šviesų jutiklį matęs

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1264: 2009 Birželio 03, 16:18:00 »
o apie ka mes cia snekejom? apie veidrodelius? tai ant veidrodelio stiklo ir stovi. juk jis kaista o ne priekinis stiklas, ar keleivio sedyne.

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1265: 2009 Birželio 03, 16:37:11 »
:-] :-] :-] Evaldui jau reiketu atostogas pasiimt pailset

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1266: 2009 Birželio 03, 18:32:01 »
:-] :-] :-] Evaldui jau reiketu atostogas pasiimt pailset

Kažkaip pagalvojau, kad ant priekinio stiklo daviklių ieškot :D :D :D O tai kur veidrodėlyje daviklis? Ant stiklo? Bet tai kad ten du laideliai ant stiklo jungiasi, kokiu principu jis ten reaguoja ir t.t.???

Neprisijungęs moliugas

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1267: 2009 Birželio 03, 19:41:41 »
sveiki,gal galite padeti.sendien sustreikavo kompas 99 a4.pradejo nieko nerodyti.kas gali buti?ka daryti,kad vel viskas butu gerai kaip buve?

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1268: 2009 Birželio 03, 20:14:23 »
Tai čia ekranas puliuoja ar tiesiog tu išjungei kompo ekrana su valytuvu svirtele? :D

Neprisijungęs moliugas

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1269: 2009 Birželio 03, 21:42:21 »
Tai čia ekranas puliuoja ar tiesiog tu išjungei kompo ekrana su valytuvu svirtele? :D
:V nezinau,galejau gal ir isjungti.kaip patraukiu ta plastmases gala kuriuo galiu reguliuoti valandas jis man pradeda rodyti paveiksliukus su simboliais,kaip baigia rodyti vel tamsu pasidaro.o kaip ten isijungia? (v)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1270: 2009 Birželio 03, 21:51:00 »
Tai čia ekranas puliuoja ar tiesiog tu išjungei kompo ekrana su valytuvu svirtele? :D
:V nezinau,galejau gal ir isjungti.kaip patraukiu ta plastmases gala kuriuo galiu reguliuoti valandas jis man pradeda rodyti paveiksliukus su simboliais,kaip baigia rodyti vel tamsu pasidaro.o kaip ten isijungia? (v)

Ten ale diagnostika ar panašiai,  ant tos kojelės kur yra valytuvų valdymas iš apačios yra mygtukas paspaudžiamas, jo pagalba įjungiamas arba išjungiamas.

Neprisijungęs moliugas

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1271: 2009 Birželio 03, 22:42:10 »
Tai čia ekranas puliuoja ar tiesiog tu išjungei kompo ekrana su valytuvu svirtele? :D
:V nezinau,galejau gal ir isjungti.kaip patraukiu ta plastmases gala kuriuo galiu reguliuoti valandas jis man pradeda rodyti paveiksliukus su simboliais,kaip baigia rodyti vel tamsu pasidaro.o kaip ten isijungia? (v)

Ten ale diagnostika ar panašiai,  ant tos kojelės kur yra valytuvų valdymas iš apačios yra mygtukas paspaudžiamas, jo pagalba įjungiamas arba išjungiamas.
oi tiesa prisiminiau,buvau kazkada taip padares kaip ziurejau kas ka atlieka... :-] na bet vistiek labai didelis aciu uz tai,kad priminiai man (aa)

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1272: 2009 Birželio 03, 23:17:22 »
:-] :-] :-] Evaldui jau reiketu atostogas pasiimt pailset

Kažkaip pagalvojau, kad ant priekinio stiklo daviklių ieškot :D :D :D O tai kur veidrodėlyje daviklis? Ant stiklo? Bet tai kad ten du laideliai ant stiklo jungiasi, kokiu principu jis ten reaguoja ir t.t.???
nesigilinau kaip jie ten veikia, bet galiu surast meistru numeri, paskambinsi ir papasakos tau :D

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1273: 2009 Birželio 04, 08:44:55 »
del veidrodeliu - ne visur buna tie sensoriai, maniskeje ju tikrai nera, todel ir atjungiau sildyma visai. jis is kitos puses veidrodelio stikliuko buna, tokia kaip tablete ~ 10 mm diametro, nuemus stikiuka neimanoma nepastebeti sio "svetimkunio" :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #1274: 2009 Birželio 04, 09:57:56 »
Reiks nusiimti stikliuką vien dėl įdomumo :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus