Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885276 kartus)

Neprisijungęs Ru0b1S

  • Įrašai: 519
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6900: 2012 Vasario 01, 09:30:11 »
Persiprasau, kad nepaieskojau ?!? O tai uzkurus salta, po kiek laiko paziuret ar pravaziavus, nes po keliu min nelabai ka ten pastebesi manau ar syla ar ne? :)

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6901: 2012 Vasario 01, 11:06:35 »
Persiprasau, kad nepaieskojau ?!? O tai uzkurus salta, po kiek laiko paziuret ar pravaziavus, nes po keliu min nelabai ka ten pastebesi manau ar syla ar ne? :)
logiskai mastant, termostatas turi atsidaryt prie ~86-91 laipsnio (cia jau priklauso koks idetas). Jei pas tave uzsyla tik iki 70, tai normaliai veikiantis termostatas net neturetu atsidaryt - radiatorius saltas turetu islikt visalaik :D Taigi kad nesalt, siulau gerai pravaziavus pasitikrint.

O siaip vasara nors ir po keliu minuciu jau gali pajust, kad pradeda silt radiatorius.

Neprisijungęs dalyviz

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6902: 2012 Vasario 01, 12:31:30 »
Sveiki. Auto A4 B5 (1.9 tdi) Pas mane rodykle, kuri rodo temperatura, nelabai noriai kildavo, dabar per salcius, ilgai vazinejant geriausiai pakyla iki 71 kokio gal, termostata jau du kartus keiciau. Siandien atvykes i darba, palikau masina truputeli padirbt ant laisvu, nes nedidelis atstumas iki darbo, isjungiau klima, padirbus po 15 min isedau i masina, ziuriu kad rodykle pakilus iki 87 laipsniu, ko niekada nebudavo, tuo labiau ant laisvu, ijungiau klima, tai tokia smarve parejo, nemoku paaiskint, tokia varikliaus skyriaus kvapu ar kazkas panasaus, prapute truputi ir rodykle pradejo krist zemyn po truputi. Kame saknys kazin cia? ?!? Ir siaip klima megsta dar uzpjaut gryba, sildo gerai, ir paskui nei is sio nei is to, pradeda pust salta, turi gerokai temperatura pakelt, tada vel atsigauna siltas oras :)

siulyciau dar davikli temperaturos pasitikrint, gal pagedes.

Neprisijungęs Ru0b1S

  • Įrašai: 519
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6903: 2012 Vasario 01, 12:42:54 »
Pasiziuresiu del radiatoriaus si vakar, o temperaturos daviklis kur yra, kaip paziuret? :)

Neprisijungęs dalyviz

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6904: 2012 Vasario 01, 15:06:39 »
prie variklio bloko is galo kur vamzdis ausinimo aina turi but flansas ir jame fyskute su 4 pinais turi but.
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Vasario 01, 19:30:02 sukūrė dalyviz »

Neprisijungęs JonukasP

  • Įrašai: 939
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6905: 2012 Vasario 01, 17:14:21 »
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,151372.0.html
Ar ant B5 tilptų šie ar panašių išmatavimų volai? :)
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Vasario 01, 19:53:19 sukūrė JonukasP »

Neprisijungęs Andrius19

  • Įrašai: 740
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6906: 2012 Vasario 01, 19:44:22 »
Sveiki gal kad galyt padet , reiketu man 1.9 tdi 66kw ir 81kw variklio manualu , kaip pasakius visko kas po kapotu stovi:) Butu didelis aciu :))

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6907: 2012 Vasario 01, 20:19:19 »
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,151372.0.html
Ar ant B5 tilptų šie ar panašių išmatavimų volai? :)
7.5J et35 be menkiausiu problemeliu lenda, turetu ir sitie list :)

Neprisijungęs Ru0b1S

  • Įrašai: 519
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6908: 2012 Vasario 02, 08:01:25 »
Ta pati per ta pati snekam, ar sunku uzkurus paziureti ar su varikliu nesyla kartu ir radiatorius

Nu paziurejau, tai tikrai nesyla kartu, vakar pravaziavus buvo saltas, siandien palaikiau ilgiau uzvedes, siandien vel klima isjunges, tai rodykle pakilo iki 87 laipsniu ir radiatorius vistiek dar saltas buvo :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6909: 2012 Vasario 02, 09:49:21 »
Ta pati per ta pati snekam, ar sunku uzkurus paziureti ar su varikliu nesyla kartu ir radiatorius

Nu paziurejau, tai tikrai nesyla kartu, vakar pravaziavus buvo saltas, siandien palaikiau ilgiau uzvedes, siandien vel klima isjunges, tai rodykle pakilo iki 87 laipsniu ir radiatorius vistiek dar saltas buvo :)

87 tai jau turetu but pilnai uzkaites, kazkokia mistika. Gerai butu paziureti per kompa ka rodo, kokia temperatura ant skydelio ir kokia i kompa eina, gal tau tik rodo , kad pasyla, o variklis kokiu 60 laipsniu. Gal sakau kokia termomova uzsikirtus ir ventiliatorius varo pilnu pajegumu.

Neprisijungęs Ru0b1S

  • Įrašai: 519
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6910: 2012 Vasario 02, 10:12:24 »
Ta pati per ta pati snekam, ar sunku uzkurus paziureti ar su varikliu nesyla kartu ir radiatorius

Nu paziurejau, tai tikrai nesyla kartu, vakar pravaziavus buvo saltas, siandien palaikiau ilgiau uzvedes, siandien vel klima isjunges, tai rodykle pakilo iki 87 laipsniu ir radiatorius vistiek dar saltas buvo :)

87 tai jau turetu but pilnai uzkaites, kazkokia mistika. Gerai butu paziureti per kompa ka rodo, kokia temperatura ant skydelio ir kokia i kompa eina, gal tau tik rodo , kad pasyla, o variklis kokiu 60 laipsniu. Gal sakau kokia termomova uzsikirtus ir ventiliatorius varo pilnu pajegumu.

Nu ijungus klima sakau is karto nukrenta ta rodykle iki 70 kazkur, o per klimos kanala rodo 90 :V Man jau ta beda cia senai, kazkada buvo jungta ant kompo ir nebuvo jokiu klaidu ?!? Siaip ventiliatorius sukas pas mane pastoviai :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6911: 2012 Vasario 02, 10:36:30 »
Ne apie klaidas kalbu, o parodymus realiai. Pasitikrink ar ventiliatorius neuzstriges. Nelabai kas gaunasi, bandysiu speti: ventiliatorius mova  pristrigus ir per didelis jo sukibimas, apatines variklio apsaugos nera, kazkiek skiriasi skydelio parodymai nuo realiu reiksmiu ir viska sudejus gaunasi tokios nesamones  :) Dar einu kava gerti, tai paziuresiu ka jos tirsciai parodys  :)

Neprisijungęs Ru0b1S

  • Įrašai: 519
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6912: 2012 Vasario 02, 10:39:04 »
Ne apie klaidas kalbu, o parodymus realiai. Pasitikrink ar ventiliatorius neuzstriges. Nelabai kas gaunasi, bandysiu speti: ventiliatorius mova  pristrigus ir per didelis jo sukibimas, apatines variklio apsaugos nera, kazkiek skiriasi skydelio parodymai nuo realiu reiksmiu ir viska sudejus gaunasi tokios nesamones  :) Dar einu kava gerti, tai paziuresiu ka jos tirsciai parodys  :)

Nu pasitikrinsiu tada ;) Apatine variklio apsauga yra :D

Neprisijungęs kaTo

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6913: 2012 Vasario 02, 22:00:48 »
Chebra prasau patarimo.. Va susiduriau su tokia beda, tai pabandysiu paaiskint, gal kas pagelbet galesit ar patarimu duosit.. A4, 1,9TDI 85kW 2000m.

Is pat pradziu pakelus apsukas prie 3k ishsijungdavo turbina, bet ne visada.. Po to uzgesinus varikli ir uzvedus, ji veikdavo.. Diagnostika padarius mesdavo tik Oro srauto matuokles klaida. Ja istrynus ir vel masina uzvedus pagazavus ji neatsirasdavo, bet po kurio laiko ji vel islysdavo. O vakar pasikeitus oro filtra turbinos isvis nesijaucia lyg neveiktu db ji isvis.. Buvau atjunges oro srauto matuokle (bet akumuliatorius nebuvo atjungtas) ir keisdamas filtra tikrai sujudines vakumines slangeles buvau.. Tai kame cia gali but problema?? Ar vakumines slangutes kaltos, nes jas paspaudinejus jos jau tokios kietos beveik visos.. Bet nlb eina iziuret visu, nes pasislepia po turbos slangom. Ar gali but kalta oro srauto matuokle?? Gal todel kad atjunges buvau ji kazkoki gryba pjauna ? Diangnostikos nedariau dar..

Ir dar klausimas. Gal kas turit VAG-COM programa veikiancia ir galetumet atsiust? ?Nes turiu kinietishka laida 409.1 per ebay gauta tai bandyciau pats jungtis prie kompo.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6914: 2012 Vasario 02, 22:07:26 »
Geometriją laikas valyti...

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6915: 2012 Vasario 02, 22:11:54 »
Gera vakara Kolegos.Turiu tokia maza,o gal ir didele beda rytoj.Esme tame kad vakare uzsipyliau kuro 25 litrus Rotada koloneleje.Ir pradejo masina trukciot vaziuojant.Speju sala kuras.Gal ka patarsit ka daryt...zinau yra priedu,bet sako jie veikia tik i silta kura.O jei ten pas mane tirsteja jau dabar,tai speju neveiks priedai.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6916: 2012 Vasario 02, 22:13:51 »
Gera vakara Kolegos.Turiu tokia maza,o gal ir didele beda rytoj.Esme tame kad vakare uzsipyliau kuro 25 litrus Rotada koloneleje.Ir pradejo masina trukciot vaziuojant.Speju sala kuras.Gal ka patarsit ka daryt...zinau yra priedu,bet sako jie veikia tik i silta kura.O jei ten pas mane tirsteja jau dabar,tai speju neveiks priedai.

Ipilk 1 litra benzo, uzkurk masina porai minuciu ir kuras neuzsals.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6917: 2012 Vasario 02, 22:13:55 »
Pili priedo į vidų ir viskas, jei neturi galimybių auto į šiltą garažą pastatyti. Aišku, kuro filtrą irgi būtų idealu pasikeisti.

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6918: 2012 Vasario 02, 22:16:44 »
Gal cia filtre beda, nes ar uzkurtam varikliuj gali salt kuras? Jis juk juda, o nesunaudotas siltas kuras grizta atgal i baka, tokiu budu neleidziantis ten salt kurui :)

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6919: 2012 Vasario 02, 22:19:27 »
Filtras neseniai pakeistas,gal cia tik sutapimas nezinau.Bet visada piluose tik NESTE,o siandien teko piltis kitur tai yra Rotada.Ir tik po jos nuvaziavimo pradejo trukciot.Silto garazo neturiu,teks tada rizikuoti pilti priedo ar benzo.... ;)

Aciu

Neprisijungęs kaTo

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6920: 2012 Vasario 02, 22:46:03 »
Chebra prasau patarimo.. Va susiduriau su tokia beda, tai pabandysiu paaiskint, gal kas pagelbet galesit ar patarimu duosit.. A4, 1,9TDI 85kW 2000m.

Is pat pradziu pakelus apsukas prie 3k ishsijungdavo turbina, bet ne visada.. Po to uzgesinus varikli ir uzvedus, ji veikdavo.. Diagnostika padarius mesdavo tik Oro srauto matuokles klaida. Ja istrynus ir vel masina uzvedus pagazavus ji neatsirasdavo, bet po kurio laiko ji vel islysdavo. O vakar pasikeitus oro filtra turbinos isvis nesijaucia lyg neveiktu db ji isvis.. Buvau atjunges oro srauto matuokle (bet akumuliatorius nebuvo atjungtas) ir keisdamas filtra tikrai sujudines vakumines slangeles buvau.. Tai kame cia gali but problema?? Ar vakumines slangutes kaltos, nes jas paspaudinejus jos jau tokios kietos beveik visos.. Bet nlb eina iziuret visu, nes pasislepia po turbos slangom. Ar gali but kalta oro srauto matuokle?? Gal todel kad atjunges buvau ji kazkoki gryba pjauna ? Diangnostikos nedariau dar..

Ir dar klausimas. Gal kas turit VAG-COM programa veikiancia ir galetumet atsiust? ?Nes turiu kinietishka laida 409.1 per ebay gauta tai bandyciau pats jungtis prie kompo.

Geometriją laikas valyti...

Negi taip iskart galejo geometrija uzsinesht?? Kad eme ir dingo trauka?? Pencininko rezimu nesivazinedavau, megdavau ir uzmint ant pedalo..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6921: 2012 Vasario 02, 22:51:54 »
Chebra prasau patarimo.. Va susiduriau su tokia beda, tai pabandysiu paaiskint, gal kas pagelbet galesit ar patarimu duosit.. A4, 1,9TDI 85kW 2000m.

Is pat pradziu pakelus apsukas prie 3k ishsijungdavo turbina, bet ne visada.. Po to uzgesinus varikli ir uzvedus, ji veikdavo.. Diagnostika padarius mesdavo tik Oro srauto matuokles klaida. Ja istrynus ir vel masina uzvedus pagazavus ji neatsirasdavo, bet po kurio laiko ji vel islysdavo. O vakar pasikeitus oro filtra turbinos isvis nesijaucia lyg neveiktu db ji isvis.. Buvau atjunges oro srauto matuokle (bet akumuliatorius nebuvo atjungtas) ir keisdamas filtra tikrai sujudines vakumines slangeles buvau.. Tai kame cia gali but problema?? Ar vakumines slangutes kaltos, nes jas paspaudinejus jos jau tokios kietos beveik visos.. Bet nlb eina iziuret visu, nes pasislepia po turbos slangom. Ar gali but kalta oro srauto matuokle?? Gal todel kad atjunges buvau ji kazkoki gryba pjauna ? Diangnostikos nedariau dar..

Ir dar klausimas. Gal kas turit VAG-COM programa veikiancia ir galetumet atsiust? ?Nes turiu kinietishka laida 409.1 per ebay gauta tai bandyciau pats jungtis prie kompo.

Geometriją laikas valyti...

Negi taip iskart galejo geometrija uzsinesht?? Kad eme ir dingo trauka?? Pencininko rezimu nesivazinedavau, megdavau ir uzmint ant pedalo..


Kodel visuomet viskas taip sudetinga, juk reikia tik galva palenkti ir paziureti ar aktuatoriaus kojele vaiksto, arba paprasciausiai parasyti is kokio miesto ir ar kas galetu pasijungti su kompu , kad geometrija paziureti.

Neprisijungęs kaTo

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6922: 2012 Vasario 02, 23:03:54 »
Chebra prasau patarimo.. Va susiduriau su tokia beda, tai pabandysiu paaiskint, gal kas pagelbet galesit ar patarimu duosit.. A4, 1,9TDI 85kW 2000m.

Is pat pradziu pakelus apsukas prie 3k ishsijungdavo turbina, bet ne visada.. Po to uzgesinus varikli ir uzvedus, ji veikdavo.. Diagnostika padarius mesdavo tik Oro srauto matuokles klaida. Ja istrynus ir vel masina uzvedus pagazavus ji neatsirasdavo, bet po kurio laiko ji vel islysdavo. O vakar pasikeitus oro filtra turbinos isvis nesijaucia lyg neveiktu db ji isvis.. Buvau atjunges oro srauto matuokle (bet akumuliatorius nebuvo atjungtas) ir keisdamas filtra tikrai sujudines vakumines slangeles buvau.. Tai kame cia gali but problema?? Ar vakumines slangutes kaltos, nes jas paspaudinejus jos jau tokios kietos beveik visos.. Bet nlb eina iziuret visu, nes pasislepia po turbos slangom. Ar gali but kalta oro srauto matuokle?? Gal todel kad atjunges buvau ji kazkoki gryba pjauna ? Diangnostikos nedariau dar..

Ir dar klausimas. Gal kas turit VAG-COM programa veikiancia ir galetumet atsiust? ?Nes turiu kinietishka laida 409.1 per ebay gauta tai bandyciau pats jungtis prie kompo.

Geometriją laikas valyti...

Negi taip iskart galejo geometrija uzsinesht?? Kad eme ir dingo trauka?? Pencininko rezimu nesivazinedavau, megdavau ir uzmint ant pedalo..


Kodel visuomet viskas taip sudetinga, juk reikia tik galva palenkti ir paziureti ar aktuatoriaus kojele vaiksto, arba paprasciausiai parasyti is kokio miesto ir ar kas galetu pasijungti su kompu , kad geometrija paziureti.

Miestas Klaipeda..
Tai gazuojant ta kojele turetu vaiksciot ?? Jei ne tai arba vakumo nesudaro arba ji uzstrigus??

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6923: 2012 Vasario 02, 23:11:41 »
Kodel visuomet viskas taip sudetinga, juk reikia tik galva palenkti ir paziureti ar aktuatoriaus kojele vaiksto, arba paprasciausiai parasyti is kokio miesto ir ar kas galetu pasijungti su kompu , kad geometrija paziureti.
[/quote]

Miestas Klaipeda..
Tai gazuojant ta kojele turetu vaiksciot ?? Jei ne tai arba vakumo nesudaro arba ji uzstrigus??
[/quote]

Gazuojant matosi kaip ji vaiksto, tik diapazonas mazas, galiu suklysti, bet a4 lyg uzkurus ir uzgesinus butent kaiciasi nuo vienos puses iki kitos. Aisku pasijungus kompa, paleidi testa tada geriausiai matai.

Neprisijungęs kaTo

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #6924: 2012 Vasario 02, 23:16:12 »
Kodel visuomet viskas taip sudetinga, juk reikia tik galva palenkti ir paziureti ar aktuatoriaus kojele vaiksto, arba paprasciausiai parasyti is kokio miesto ir ar kas galetu pasijungti su kompu , kad geometrija paziureti.

Miestas Klaipeda..
Tai gazuojant ta kojele turetu vaiksciot ?? Jei ne tai arba vakumo nesudaro arba ji uzstrigus??
[/quote]

Gazuojant matosi kaip ji vaiksto, tik diapazonas mazas, galiu suklysti, bet a4 lyg uzkurus ir uzgesinus butent kaiciasi nuo vienos puses iki kitos. Aisku pasijungus kompa, paleidi testa tada geriausiai matai.
[/quote]

O su VAG-COM imanoma ta testa pasidaryt ?? Ar cia jau reiktu kazko rimtesnio ieshkot kas padarytu?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817161 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus