Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885338 kartus)

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5475: 2011 Liepos 05, 11:04:03 »
Sveiki, gal kas ardėt ir žinot kaip nuimti A4 B5 salone esančius slenksčius. Vieną varštą nusukau esantį po galine sedyne. Viskas. Daugiau lyg kažkas laiko. Perdaug jėgos nežinant nesinori naudoti, kad nesulaužyti.  :)

Pakisk atsuktuva ir kelk i virsu, stovi ale kelios tokios metalines skardeles, jos ir atsifiksuoja.

Ačiū, apdailą jau nusiėmiau. :)

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5476: 2011 Liepos 06, 12:57:19 »
ar sunku pajungti elekra sedyniu a4? nes noriu nusipirkt sildomas ir elektra valdomas nuo 2000metu a4 bet tai po to kolelektra nepasijungsiu man neis ju reguliuot niekaip kiek suprantu.. tai ko ten reikia kad viska normaliai pasidaryt?

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5477: 2011 Liepos 06, 13:11:46 »
ar sunku pajungti elekra sedyniu a4? nes noriu nusipirkt sildomas ir elektra valdomas nuo 2000metu a4 bet tai po to kolelektra nepasijungsiu man neis ju reguliuot niekaip kiek suprantu.. tai ko ten reikia kad viska normaliai pasidaryt?
Neziurejau kaip A4, bet B4 elektriniu sediniu skiriasi tvirtinimas prie kebulo  Oo)

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5478: 2011 Liepos 06, 13:22:23 »
Iškilo dar vienas klausimas, salone esančius slenksčius nuėmiau, bet dabar stoja reikalai su tarp durų esančiomis stokėmis, kiek apžiūrėjau, lyg varštų nėra, ar klystu? Kaip jos ten nusiima, nes vėlgi, sulaužyti nenoriu.  :)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5479: 2011 Liepos 06, 13:24:40 »
ar sunku pajungti elekra sedyniu a4? nes noriu nusipirkt sildomas ir elektra valdomas nuo 2000metu a4 bet tai po to kolelektra nepasijungsiu man neis ju reguliuot niekaip kiek suprantu.. tai ko ten reikia kad viska normaliai pasidaryt?
Neziurejau kaip A4, bet B4 elektriniu sediniu skiriasi tvirtinimas prie kebulo  Oo)
Reguliavimui reikia tik maitinimą atvest ir pajungt, dėl šildymo nežinau, bet įsivaizduoju, kad reikės dar ir jungiklius pasijungt. Tvirtinimas tinka

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5480: 2011 Liepos 06, 13:25:59 »
o reliu jokiu reguliavimui nereikia?

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5481: 2011 Liepos 06, 13:27:21 »
Iškilo dar vienas klausimas, salone esančius slenksčius nuėmiau, bet dabar stoja reikalai su tarp durų esančiomis stokėmis, kiek apžiūrėjau, lyg varštų nėra, ar klystu? Kaip jos ten nusiima, nes vėlgi, sulaužyti nenoriu.  :)
Teko nuiminėt, atsimenu tik, kad sunkiai jos nusiima :D Varžtas lyg apačioj yra vienas, nepamenu tiksliai

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5482: 2011 Liepos 06, 13:28:50 »
ir dar klausimas ar duru priekiniu vyrius pakeist kad eitu reikia sparna nuimt ar nea?

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5483: 2011 Liepos 06, 13:31:43 »
Iškilo dar vienas klausimas, salone esančius slenksčius nuėmiau, bet dabar stoja reikalai su tarp durų esančiomis stokėmis, kiek apžiūrėjau, lyg varštų nėra, ar klystu? Kaip jos ten nusiima, nes vėlgi, sulaužyti nenoriu.  :)
Teko nuiminėt, atsimenu tik, kad sunkiai jos nusiima :D Varžtas lyg apačioj yra vienas, nepamenu tiksliai

Lengvai nusiiminėtų, čia neužimčiau eterio :D, Kątik buvau nuėjęs pažiūrėt, apačioje varžtų lyg ir nėra. Kažkaip įsivaizduoju, kad nuo viršaus reikia pradėt ten iminėt tą apdailą, bet taip tvirtai ten viskas :/

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5484: 2011 Liepos 06, 13:33:16 »
Palauk, gal kas Elsa turintis parašys, nes nepamenu, nors tu ką  :V

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5485: 2011 Liepos 06, 14:22:32 »
Iškilo dar vienas klausimas, salone esančius slenksčius nuėmiau, bet dabar stoja reikalai su tarp durų esančiomis stokėmis, kiek apžiūrėjau, lyg varštų nėra, ar klystu? Kaip jos ten nusiima, nes vėlgi, sulaužyti nenoriu.  :)
Teko nuiminėt, atsimenu tik, kad sunkiai jos nusiima :D Varžtas lyg apačioj yra vienas, nepamenu tiksliai

Lengvai nusiiminėtų, čia neužimčiau eterio :D, Kątik buvau nuėjęs pažiūrėt, apačioje varžtų lyg ir nėra. Kažkaip įsivaizduoju, kad nuo viršaus reikia pradėt ten iminėt tą apdailą, bet taip tvirtai ten viskas :/

Jei gerai prisimenu, pradedi nuimineti plastmase kur virsuje prie stogo, laikosi ant tu paciu skardeliu kaip padnozkes, atitrauki tada keli i virsu, tada prieini prie apatines, nuemus virsutine turetu buti du varzteliai.

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5486: 2011 Liepos 06, 14:39:35 »
Iškilo dar vienas klausimas, salone esančius slenksčius nuėmiau, bet dabar stoja reikalai su tarp durų esančiomis stokėmis, kiek apžiūrėjau, lyg varštų nėra, ar klystu? Kaip jos ten nusiima, nes vėlgi, sulaužyti nenoriu.  :)
Teko nuiminėt, atsimenu tik, kad sunkiai jos nusiima :D Varžtas lyg apačioj yra vienas, nepamenu tiksliai

Lengvai nusiiminėtų, čia neužimčiau eterio :D, Kątik buvau nuėjęs pažiūrėt, apačioje varžtų lyg ir nėra. Kažkaip įsivaizduoju, kad nuo viršaus reikia pradėt ten iminėt tą apdailą, bet taip tvirtai ten viskas :/
Pats virsus ant fiksatoriu:


Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5487: 2011 Liepos 06, 19:33:58 »
Gal kasnors esate junge a4 b5 sedyniu sildyma ir valdyma? yra podvi fyskes ant abieju sedyniu ir viena fyske ant galines. koki manuala ar kanors gal galetumet imest,ar taippatart kaip pasijungt, kokiu jungtuku reikia reliu ar pan :)

Neprisijungęs Replay

  • Įrašai: 205
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5488: 2011 Liepos 06, 20:39:28 »
Gera vakara Kolegos,noreciau Jusu patarimo gal kas esate susidures.Esme tokia : Noriu savo A 4 ( B6 ) 1.9 Tdi 74 kw pasikeisti visus 4 amortizatorius,atrodo nieko cia net nera ka klaust,bet pas mane yra sudetos raudonos spyruokles,todel ir idomu ar ir amortizatoriu kokiu specialiu reikia ar nusipirksiu visur laisvai kokiu reikia ? Beje masina man atrodo kazkiek zemesne nei kitos tokios pacios,gal cia ir nuo spyruokliu priklauso nezinau.Tad bukit geri prasau apsvieskit mane labai dekoju.  (v) P.S. kokius patartumete amortizatorius ziuretis ? Reikalas butu skubus aciu labai.

Neprisijungęs Darix888

  • Įrašai: 86
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5489: 2011 Liepos 07, 16:28:31 »
Sveiki, reik pagalbos, kas čia per daiktas? http://imageshack.us/photo/my-images/191/nuotrauka0196.jpg/ ir kodėl jis leidžia tepalus, kaip šia problema išspręsti? audi a4 2000m. 1,9 tdi PD 85 kw.

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5490: 2011 Liepos 07, 17:14:56 »
gerai, kad bent naujos temos nekurei  :-]
cia egr, pasinaudok paieska, jau ne karta apie ji kalbeta..

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5491: 2011 Liepos 07, 17:38:09 »
Gera vakara Kolegos,noreciau Jusu patarimo gal kas esate susidures.Esme tokia : Noriu savo A 4 ( B6 ) 1.9 Tdi 74 kw pasikeisti visus 4 amortizatorius,atrodo nieko cia net nera ka klaust,bet pas mane yra sudetos raudonos spyruokles,todel ir idomu ar ir amortizatoriu kokiu specialiu reikia ar nusipirksiu visur laisvai kokiu reikia ? Beje masina man atrodo kazkiek zemesne nei kitos tokios pacios,gal cia ir nuo spyruokliu priklauso nezinau.Tad bukit geri prasau apsvieskit mane labai dekoju.  (v) P.S. kokius patartumete amortizatorius ziuretis ? Reikalas butu skubus aciu labai.

Realiai tai pagal tą spalvą apie spyruoklę nieko nepasakysi, čia tik liaudėje tokia bloga nuomonė susidarė, jog pagal spalvą galima pasakyti apie spyruoklės aukštį/kietumą ( Raudonos-kiečiausios/žemiausios, geltonos-vidutinės, juodos-aukštos/minkštos, kažkas tokio :D )  :) . Tačiau jei spyruoklė yra žymiai žemesnė nei originali, tai yra patartina dėti ir kitokius amortizatorius, trumpesniu štoku.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Liepos 07, 17:40:55 sukūrė Donatello »

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5492: 2011 Liepos 07, 17:41:33 »
gal kas esate susidure su a4 duru abloskem? idomu ar dedant jas nuo 99metu a4 ant senesnes medzio arba carbono apdaila tinka sukeist?ir isvis kaip tos vietos nusiima ?

Neprisijungęs Darix888

  • Įrašai: 86
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5493: 2011 Liepos 07, 17:45:13 »
Moderatoriai skalpuoja kai kuriu naujas temas :D pasinaudojau ir niieko konkretaus neradau... tik "prasivalyk, uzglusink, trauka nepasikeis ir daugiau nieko konkretaus... man konkrečiai ats rerikalingi, iskur ten tas tepalas sunkiasi? Pradzia galvojau turbina, bet, kad varikliukas visai nedumina... EGR sklende normalia atsidaro ir uzsidaro, tiesa neardziau :/

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5494: 2011 Liepos 07, 17:55:50 »
gal kas esate susidure su a4 duru abloskem? idomu ar dedant jas nuo 99metu a4 ant senesnes medzio arba carbono apdaila tinka sukeist?ir isvis kaip tos vietos nusiima ?

Pas mane dabar kaip tik apšyfkė galinė yra nuimta. Ta apdaila nusiima. Prikabinta ji ant tokių veržlikių. Jei įdomu, galiu nueiti ir nufotografuoti :)

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5495: 2011 Liepos 07, 18:14:04 »
Moderatoriai skalpuoja kai kuriu naujas temas :D pasinaudojau ir niieko konkretaus neradau... tik "prasivalyk, uzglusink, trauka nepasikeis ir daugiau nieko konkretaus... man konkrečiai ats rerikalingi, iskur ten tas tepalas sunkiasi? Pradzia galvojau turbina, bet, kad varikliukas visai nedumina... EGR sklende normalia atsidaro ir uzsidaro, tiesa neardziau :/
kad ziema dalis egr apsimyza, gal nuo ziemos likes tepaliukas?

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5496: 2011 Liepos 07, 18:18:43 »
Donatelo jei nesunku buciau dekingas :)

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5497: 2011 Liepos 07, 18:30:13 »
Donatelo jei nesunku buciau dekingas :)

Štai, tokia pat esmė ir po kita izoliacija. :)




Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5498: 2011 Liepos 07, 18:32:36 »
tai ten paprasciausiai kanors uzkisi ir trauki taip?

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5499: 2011 Liepos 07, 18:33:47 »
tai ten paprasciausiai kanors uzkisi ir trauki taip?

Kanors užkisi, nutrauki tuos metaliukus, o tą visą apdailą jau per "gerąją" apšyfkės pusę išimsi. :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817188 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus