Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 883974 kartus)

Neprisijungęs GedasQ

  • Įrašai: 2515
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5425: 2011 Birželio 25, 15:15:24 »
kad su dirba sustojus tai cia abs daviklis bus

sita ir itariam, tik kompas nieko nerodo, reiskias bus mechaniskai netinkamu atstumu ikistas, arba koks ziedas jo parejes ar dar kas, tik vat nzn kuris ten galetu buti, nes visus apziurejau (netraukiau lauk), tai lyg ir tvarkoj atrodo, tik vienas be apsaugines gumos, bet cia manau neturetu to uztekti :V
o tas kad nuo 140 uzsidega abs ir bc sauktukas kazkaip galetu buti susije? beje, abs uzsidege, reiskias yra klaida dbr, o ziurint klaidas ar parodo kuriam rate ji isimete?
p.s. mazdaug 105 laipsniu tepalo temperatura yra normali vaziuojant 140? jei leciau vaziuoju tai tiek neuzkyla (mieste apie 80, vaziuojant 100km/h - apie 100 laipsniu) pats motoras rodo 90 (y)
Del ABS tai pas mane buvo lygiai tokia pati problema, kompas nieko nerodydavo. bet viena karta eme ir stebuklingai parode kad vienas daviklis bloga greiti mato. Ištraukiau nušveiciau, ir neliko gliucinimu nei prie didelio greicio nei beveik sustojus.
O del temperaturos tai daugokai, pas mane iki 95 pakyla ir laikosi visada ir prie didesnio greicio. aisku jei vaziuosi 150 kokia valanda tada gali ir pakaist daugiau.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5426: 2011 Birželio 25, 15:47:50 »
sveiki. gal kas pasakysit kas galetu buti jei vaziuojant 140 km uzsidega abs lempute ir borto kompe sauktukas apskritime su skliaustais? papildomai gali buti susije su tuo kad pas mane baigiant sustoti (beveik sustojus) visada sudirba abs be reikalo.  :V

Vaziuojant tikrink ar visi davikliai vienoda greiti rodo, nes jei stojant sudirba, tai jau kazkuris ratas nerodys greicio.

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5427: 2011 Birželio 25, 17:19:34 »
sveiki. gal kas pasakysit kas galetu buti jei vaziuojant 140 km uzsidega abs lempute ir borto kompe sauktukas apskritime su skliaustais? papildomai gali buti susije su tuo kad pas mane baigiant sustoti (beveik sustojus) visada sudirba abs be reikalo.  :V

Vaziuojant tikrink ar visi davikliai vienoda greiti rodo, nes jei stojant sudirba, tai jau kazkuris ratas nerodys greicio.

o kaip sitas padaroma? (v) cia su bc reikia pazaist?

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5428: 2011 Birželio 25, 17:30:53 »
Su VAG-COM :)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5429: 2011 Birželio 25, 17:31:49 »
Sveiki, pastebėjau kad dinginėja vairo stiprintuvo skystis... Per 2-3 savaites teko supilti 400ml naujo skysčio. Aišku per kelis kartus. Būdavo įsėdi į mašiną pasuki vairą ir girdi, kad užia. Tada pažiūri skysčio lygi ir matai kad jau žemiau minimalios ribos dapili ir viskas tvarkoje. Šiandien apžėjau kad vairo kolonėlės gumos pasidengusios tuo tepalu... Vadinasi pro kažkur leidžia (abi pusės drėgnos). Visa bėda tame kad už savaitės reikia išvažiuoti į kelionę (~4000km) skysčio tai man negaila dapilt, bet ar nebus rimtesnių bėdų tokių, kad teks mašiną iš austrijos po to ant traliuko veštis namo ? Na nėra labai didelis prasisunkimas ~2 sav 400ml tepalo (aišku nuvažiuotas atstumas apie 300km). Tai vat noriu paklausti ar verta mėginti važiuoti? Kokios galimos pasekmės?

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5430: 2011 Birželio 25, 17:37:06 »
Su VAG-COM :)

Aisku. Toks klausimas kas dirba su vag'ais, o Launch'as parodytu? Nes ne ant vag'o jungiausi anksciau ziuret, o ant launch'o :V

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5431: 2011 Birželio 25, 17:39:31 »
Sveiki, pastebėjau kad dinginėja vairo stiprintuvo skystis... Per 2-3 savaites teko supilti 400ml naujo skysčio. Aišku per kelis kartus. Būdavo įsėdi į mašiną pasuki vairą ir girdi, kad užia. Tada pažiūri skysčio lygi ir matai kad jau žemiau minimalios ribos dapili ir viskas tvarkoje. Šiandien apžėjau kad vairo kolonėlės gumos pasidengusios tuo tepalu... Vadinasi pro kažkur leidžia (abi pusės drėgnos). Visa bėda tame kad už savaitės reikia išvažiuoti į kelionę (~4000km) skysčio tai man negaila dapilt, bet ar nebus rimtesnių bėdų tokių, kad teks mašiną iš austrijos po to ant traliuko veštis namo ? Na nėra labai didelis prasisunkimas ~2 sav 400ml tepalo (aišku nuvažiuotas atstumas apie 300km). Tai vat noriu paklausti ar verta mėginti važiuoti? Kokios galimos pasekmės?


Pasekmes gali buti tokios, kad pavaziuosi 10km ir 1 litra skyscio pili, niekas nezino kada salnykus pramus visai.Restauruok ant greicio kolonele, arba dek kita ir ramiai vaziuok.Kitas dalykas prades daugiau begti, sustosi normalioje salyje prie parduotuves, pamatys tokias tepalo demes kai gausi bauda ne viena kolonele iseis.

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5432: 2011 Birželio 25, 17:49:38 »
Jei i kelione nevaryčiau tai dbr nesukčiau galvos dapilinėčiau pastoviai kol blogiau pasidarys, o dbr tik idomu ar ištemps kelionę, nes pradėjo leist prieš 2-3 savaites, kiti būna pravažinėja su leidžiančia kolonele virš metų.

Neprisijungęs Mandeo

  • Įrašai: 96
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5433: 2011 Birželio 26, 14:18:32 »
sveiki. Kaskodel poto kai patikrinau saugiklius uzidege air bag lempute ant spidometro.gal zinot kai uzgesint ja?

Neprisijungęs Mandeo

  • Įrašai: 96
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5434: 2011 Birželio 26, 14:23:14 »
Sveiki, pastebėjau kad dinginėja vairo stiprintuvo skystis... Per 2-3 savaites teko supilti 400ml naujo skysčio. Aišku per kelis kartus. Būdavo įsėdi į mašiną pasuki vairą ir girdi, kad užia. Tada pažiūri skysčio lygi ir matai kad jau žemiau minimalios ribos dapili ir viskas tvarkoje. Šiandien apžėjau kad vairo kolonėlės gumos pasidengusios tuo tepalu... Vadinasi pro kažkur leidžia (abi pusės drėgnos). Visa bėda tame kad už savaitės reikia išvažiuoti į kelionę (~4000km) skysčio tai man negaila dapilt, bet ar nebus rimtesnių bėdų tokių, kad teks mašiną iš austrijos po to ant traliuko veštis namo ? Na nėra labai didelis prasisunkimas ~2 sav 400ml tepalo (aišku nuvažiuotas atstumas apie 300km). Tai vat noriu paklausti ar verta mėginti važiuoti? Kokios galimos pasekmės?

pasmania ir tapati problema.jau menesy kaip tepala dapylineju,kai susitvarkysi jai nesunku informuok kiek kainavo :)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5435: 2011 Birželio 26, 14:28:48 »
Vien išimt ją man kainavo 50 lt :D ten ji prisukta įmantriais varžtais už kurių galvučiu komplektą 50 lt palikau... Ryt vešiu pas pažįstamą jam teko ardyt tokia kolonke gal ką patars. Mano kolonkes štokas tai gražus neišėstas ir nesubraižytas, tikiuosi užteks salnikus pasikeist...

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5436: 2011 Birželio 26, 14:59:27 »
Tu pafotkink viską ir temą patarimų skiltyje sukurk, daug kam pamačysi

Neprisijungęs submarinas

  • Įrašai: 410
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5437: 2011 Birželio 26, 15:32:55 »
Vairo koloneles restauracija kainuoja apie 700 lt. Pas mane beda tokia, kad servize pasake kad yra truputi klibejimo is vairo koloneles, bet dar skyscio neleidzia tai kol kas dar vaziuoju. Bet kai uzsyla auto atisranda toks uzimas.Duodi gazo ir taip keistai kazkaip, vaira sukineji, irgi toks pat garsas atsiranda. Ar cia del tos vairos koloneles taip gali buti, ar cia koks stiprintuvo siurblys gali tokius garsus skleisti?

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5438: 2011 Birželio 26, 15:53:12 »
Vien išimt ją man kainavo 50 lt :D ten ji prisukta įmantriais varžtais už kurių galvučiu komplektą 50 lt palikau... Ryt vešiu pas pažįstamą jam teko ardyt tokia kolonke gal ką patars. Mano kolonkes štokas tai gražus neišėstas ir nesubraižytas, tikiuosi užteks salnikus pasikeist...

speju be duobes neapsieita, kad ja ishtraukt?

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5439: 2011 Birželio 26, 16:11:37 »
Ten apačioj tik vienas varžtas

Neprisijungęs arlekinas

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5440: 2011 Birželio 26, 16:33:50 »
Esu nusipirkes vazhiuokles traukiu kita,pazhiurejau shiandien,labai ten jau daug tu traukiu,-klausimas,ar labai sunku jas pakeisti, ar nereikia,kokiu spec raktu ? Rankos ne ish ruros auga, tik audi nesu ardes, galvoju, ar pacham apsiimti pazhaisti, ar shalies ekonomika kelti ir i sevisa varyti koki ?




Uploaded with ImageShack.us
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 26, 16:36:01 sukūrė arlekinas »

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5441: 2011 Birželio 26, 16:49:11 »
Specifiniu raktu nera, tačiau senieji gali nepasiduoti... Jei senai važiuoklė remontuota dažnai varštai aprūdiję būna ir neatsisuka lengvai. Gali tekti bulgarke darbuotis arba kaitint  :) Taip pat reikia mokėti ir teisingai įdėti, pvz apatinę šakę kuri laiko amortiko apačia reikia užveršti nuleistai mašinai, kad nebūtų ant įtempimo

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5442: 2011 Birželio 26, 18:40:23 »
Visas traukes reikia ant nuleistu ratu sutempt :) Bent as visas taip sutempinejau. Raktu rekia 16mm, 18mm berods dar 13mm ar 14mm vairo traukes antgaliui nuimt ir neatsimenu kokiu galvuciu reikia visam krumui po kapotu atsukt, gal 22mm, bet imantraus nieko ten nera, neardes nei karto ir abi puses viska keiciant is karto, per diena buciau padares, dabar jau siek tiek patirties turint, viskas greiciau einasi :) Dirbtra be duobes aisku :)

Neprisijungęs arlekinas

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5443: 2011 Birželio 26, 18:55:38 »
dekui, zhinosiu. Del sutempimo,tai jau zhinau ta bajeri, man ant merso, visa tilta taip sugadino, surinko ir sutampe ant nuimto tilto, o po poros tukstanchiu km. viskas girgzhdeti pradejo ir visos gumos shaibom ishejo :( gavau ish naujo perrinkineti tilta (dare servise rimtam ir buvo ispeti, del to dalyko), bet kiaushiniu yra visur, tai sakau, geriau pachiam pasidaryti,kad galva po to neskaudetu :)

Neprisijungęs Mandeo

  • Įrašai: 96
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5444: 2011 Birželio 26, 20:56:35 »
sveiki. Kaskodel poto kai patikrinau saugiklius uzidege air bag lempute ant spidometro.gal zinot kai uzgesint ja?
?????

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5445: 2011 Birželio 26, 21:14:38 »
sveiki. Kaskodel poto kai patikrinau saugiklius uzidege air bag lempute ant spidometro.gal zinot kai uzgesint ja?
?????

Istraukei air bag sauga ir atsirado klaida, be kabeliuko neuzgesinsi.

Neprisijungęs Vytautas88

  • Įrašai: 1166
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5446: 2011 Birželio 28, 08:48:22 »
Gal kas turi ar žino kur rasti B6 naudojimo instrukciją? Nupirktas amerikonas, tai visokių navarotų tiek, kad nebeaišku kas ką daro  (aa)
Be to, klausimas, kiek kainuotų prietaisų skydelis? Manajam temperatūros rodyklė tamposi belekaip  :V Net akūmą atjungus stovi užsilenkus iki galo...

Neprisijungęs NoStress

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5447: 2011 Birželio 28, 09:53:34 »
Kur šiauliuose galima pigiai nusipirkti daliu?Šiaip labiausiai žvakės domintu.Parasykit pm. Ačiu.

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5448: 2011 Birželio 29, 18:06:51 »
sveiki,kur audi a4 2.5tdi xenonu automatinio aukscio reguliatoriaus kompiuteris stovi pagrindinis blokas?

lodorius

  • Svečias
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5449: 2011 Birželio 30, 17:19:33 »
Kaip patempt rankinį B5`ai ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
816778 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22193 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7248 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus