Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 skyrius  (Skaityta 885383 kartus)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5325: 2011 Birželio 05, 20:32:50 »
gal kas zinot, ar ispjovus kalyza reikia kokias klaidas trint nuo kompo? :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5326: 2011 Birželio 05, 20:52:04 »
gal kas zinot, ar ispjovus kalyza reikia kokias klaidas trint nuo kompo? :)

Nereikia

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5327: 2011 Birželio 05, 22:01:07 »
ne kalyza, o katalyza, bet matau supratot :) O kaip su technikine paskui, problemu pereidinejant nebus? :)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5328: 2011 Birželio 05, 22:04:07 »
ne kalyza, o katalyza, bet matau supratot :) O kaip su technikine paskui, problemu pereidinejant nebus? :)
ne

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5329: 2011 Birželio 05, 22:08:37 »
nu ir galutinis klausimas, o kaip zinot, ar jis pas mane yra? :D Beje, ar verta ji ispjovus jo vietoj kazka kita idet, kiti deda rezonatorius, kiek teke girdet :)

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5330: 2011 Birželio 05, 22:12:11 »
nu ir galutinis klausimas, o kaip zinot, ar jis pas mane yra? :D Beje, ar verta ji ispjovus jo vietoj kazka kita idet, kiti deda rezonatorius, kiek teke girdet :)
prizas bus jei atspesim?

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5331: 2011 Birželio 05, 22:13:28 »
nu ir galutinis klausimas, o kaip zinot, ar jis pas mane yra? :D Beje, ar verta ji ispjovus jo vietoj kazka kita idet, kiti deda rezonatorius, kiek teke girdet :)
nepjauk

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5332: 2011 Birželio 05, 22:22:41 »
man svaru argumenta, kodel to netureciau daryt? :)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5333: 2011 Birželio 05, 22:43:40 »
nu ir galutinis klausimas, o kaip zinot, ar jis pas mane yra? :D Beje, ar verta ji ispjovus jo vietoj kazka kita idet, kiti deda rezonatorius, kiek teke girdet :)
prizas bus jei atspesim?
Viskas aisku, reiskiasi cia loterija :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5334: 2011 Birželio 05, 22:48:56 »
nu ir galutinis klausimas, o kaip zinot, ar jis pas mane yra? :D Beje, ar verta ji ispjovus jo vietoj kazka kita idet, kiti deda rezonatorius, kiek teke girdet :)
prizas bus jei atspesim?
Viskas aisku, reiskiasi cia loterija :D

Vizualiai apziuresi ir pamatysi ar yra virinimo siules ant bakelio,jei dar viskas gamykliskai tai tau pasiseke, gausi papildomu pajamu, bet... Stipriai padides turbinos garso girdimumas, gali uzsisokti ant katalizatoriaus pakaitalo, padaryto is keramikos, tada dar sumokesi uz darba, o pas gausi nuli.

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5335: 2011 Birželio 05, 22:57:31 »
realiai to garso padidejimo nesijaus, na turbina tai graziai girdisi tik :) as dejau vamzdi viduj tos pusles kataalizo :)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5336: 2011 Birželio 05, 22:58:59 »
nu, pirmiausia gal reiks bandyt turba pravalyt, tada matysim, ar prisireiks pjaut, ar ne :)

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5337: 2011 Birželio 05, 23:18:28 »
gal tu sita veiksma daryt atvirksciai ;)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5338: 2011 Birželio 05, 23:22:12 »
realiai to garso padidejimo nesijaus, na turbina tai graziai girdisi tik :) as dejau vamzdi viduj tos pusles kataalizo :)

A4 tikrai nera labai didelis padidejimas, bet A3 atrodo, kad turba kas i salona perdejo.

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5339: 2011 Birželio 05, 23:24:13 »
gal tu sita veiksma daryt atvirksciai ;)
kodel taip sakai? :)

Neprisijungęs polis

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5340: 2011 Birželio 06, 11:32:51 »
nesuradau kur būtų kalbėta apie tokį dalyką tai paklausiu čia... pašilus orams lb svarbus variklio aušinimas, tai va pas mane tokia bėdelė, kol variklis dirba viskas tvarkoje niekas nekaista, bet kai užgesinu, ir mašina pastovi keletą minučių, na tarkim degalinėje ar prie parduotuvės trumpam, užkūrus temperatūrą rodo apie 100 pradėjus važiuoti gan greitai nusileidžia iki normalios 90. pas mane a4 1,6. tai db iškilo klausimas ar čia gali būti termostato bėda, ar pvz sustojus turėtų dirbti elektrinis ventiliatorius, kiek teko susidurti pačiam tai ventiliatoriai dirba užgesinus variklį tik ant didesnės kubatūros variklių. gal kas kokių minčių turit ką reiktų žiūrėt?

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5341: 2011 Birželio 06, 13:37:59 »
nesuradau kur būtų kalbėta apie tokį dalyką tai paklausiu čia... pašilus orams lb svarbus variklio aušinimas, tai va pas mane tokia bėdelė, kol variklis dirba viskas tvarkoje niekas nekaista, bet kai užgesinu, ir mašina pastovi keletą minučių, na tarkim degalinėje ar prie parduotuvės trumpam, užkūrus temperatūrą rodo apie 100 pradėjus važiuoti gan greitai nusileidžia iki normalios 90. pas mane a4 1,6. tai db iškilo klausimas ar čia gali būti termostato bėda, ar pvz sustojus turėtų dirbti elektrinis ventiliatorius, kiek teko susidurti pačiam tai ventiliatoriai dirba užgesinus variklį tik ant didesnės kubatūros variklių. gal kas kokių minčių turit ką reiktų žiūrėt?

o pas tave ne termo mova suka sparnuote?

Neprisijungęs polis

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5342: 2011 Birželio 06, 13:42:56 »
[[/quote]

o pas tave ne termo mova suka sparnuote?
[/quote]

būtent taip ir yra dėl to man ir kyla klausimas kodėl ta temperatūra užkyla, nes kol variklis dirba viskas gerai, o kai užgesinu jis pakaista iki 100 laipsnių, ypač karštom dienom, tai db galvoju ar tai gali būti koks gedimas, o gal dėl to kad mašinai stovint ten mažai ventiliuojasi ir kadangi tos visos apšiltinimo medžiagos yra ant kapoto tai gal dėl to ten prikaista taip... esmė ta kad praeitą vasarą tokių dalykų nepastebėjau

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5343: 2011 Birželio 06, 14:01:21 »


gal but termo mova ne taip dirba kaip priklauso. mano masinos (ne audi) taip pat pakyla temp daugiau nei 90 laipsniu, bet issvaziavus is spusties vel gryzta i norma.  taip kad nemanau jog reikia sukti galva, jei taip darosi tik prie +28. bet termostata gali del viso pikta pasikeisti. o mova jei pasukus ranka sunkiai prasisuka tai turetu buti gera.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5344: 2011 Birželio 06, 14:33:35 »
nesuradau kur būtų kalbėta apie tokį dalyką tai paklausiu čia... pašilus orams lb svarbus variklio aušinimas, tai va pas mane tokia bėdelė, kol variklis dirba viskas tvarkoje niekas nekaista, bet kai užgesinu, ir mašina pastovi keletą minučių, na tarkim degalinėje ar prie parduotuvės trumpam, užkūrus temperatūrą rodo apie 100 pradėjus važiuoti gan greitai nusileidžia iki normalios 90. pas mane a4 1,6. tai db iškilo klausimas ar čia gali būti termostato bėda, ar pvz sustojus turėtų dirbti elektrinis ventiliatorius, kiek teko susidurti pačiam tai ventiliatoriai dirba užgesinus variklį tik ant didesnės kubatūros variklių. gal kas kokių minčių turit ką reiktų žiūrėt?

Viskas cia gerai, temperatura 90 vaziuojant ar stovint nekyla, reiskias viskas tvarkoje, sustojus ir uzgesinus cirkuliacija is karto sustoja, o viskas ikaite ir niekas neausina , tai ir pakyla, svarbiausia, kad uzkurus is karto nukrenta. Neapsimoka ir termostato keisti, jis juk savo funkcija atlieka.

Neprisijungęs arlekinas

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5345: 2011 Birželio 06, 19:26:06 »
Sveiki, esu naujas,prashau labai nemushti,jei paklausiu ne vietoj,su laiku pasitaisyti pazhadu.
Turiu klausima, ar A4 B5 1,9TDI 81kw. 1999m,galo, apsukos 900 ir gal truputuka daugiau (ant laisvu ), ar chia yra normalu? Jau shimta metu neturejau dyzelio, tai dabar man viskas itartina :) Ir jei apsukos per dideles, ar imanoma jas pareguliuoti ? nes atidares kapota pamachiau kosmosa :)))
P.S visai zhalias nesu ant automobiliu, tik nelabai teko draugauti su dyzeliais :)
Dekui.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5346: 2011 Birželio 06, 19:31:24 »
Sveiki, esu naujas,prashau labai nemushti,jei paklausiu ne vietoj,su laiku pasitaisyti pazhadu.
Turiu klausima, ar A4 B5 1,9TDI 81kw. 1999m,galo, apsukos 900 ir gal truputuka daugiau (ant laisvu ), ar chia yra normalu? Jau shimta metu neturejau dyzelio, tai dabar man viskas itartina :) Ir jei apsukos per dideles, ar imanoma jas pareguliuoti ? nes atidares kapota pamachiau kosmosa :)))
P.S visai zhalias nesu ant automobiliu, tik nelabai teko draugauti su dyzeliais :)
Dekui.

Turetu buti apie 800,bet cia tikrai ne beda, pazemint galima su diagnostiniu kabeliu, arba paprasciausiai pas ka jis yra, bet tikrai tai nera butina.

Neprisijungęs arlekinas

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5347: 2011 Birželio 06, 19:39:08 »
Dekui uzh atsakyma,dabar zhinosiu,kur sliekai pakasti. Laida ir kompa turi draugas,jam buvau palikes mashina patikrinimui ir keista,kad jis man tu apsuku nepatvarke,shiaip jos man nemaisho, tik itariu garsas turetu sushvelneti,prie 800 apsuku. Ant benzininio merso 3litrinio, automato apsukos 550 , ant laisvu, del to man ir izhgazdino 900 :)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5348: 2011 Birželio 06, 19:45:07 »
Dekui uzh atsakyma,dabar zhinosiu,kur sliekai pakasti. Laida ir kompa turi draugas,jam buvau palikes mashina patikrinimui ir keista,kad jis man tu apsuku nepatvarke,shiaip jos man nemaisho, tik itariu garsas turetu sushvelneti,prie 800 apsuku. Ant benzininio merso 3litrinio, automato apsukos 550 , ant laisvu, del to man ir izhgazdino 900 :)

Na kartais ant zemu apsuku pradeda purtytis variklis, koks purkstukas nevisiskai tvarkingas ar kas, tai specialiai pakeliamos apsukos, kad atrodytu ,kad lygiai dirba.

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 skyrius
« Atsakymas #5349: 2011 Birželio 07, 08:05:26 »
gal gali kas pasakyti kiek eina i tuscia sistema stabdziu skyscio audi a4 avant 66kw?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
Audi a3 skyrius

Pradėjo Pranukas « 1 2 ... 306 307 » Audi A3 / S3

7658 Atsakymai
817198 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 01, 11:18:50
sukūrė Andriukas13579
1 Atsakymai
22201 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 22, 16:35:32
sukūrė orzo
1 Atsakymai
7249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 24, 12:13:35
sukūrė Antonijus