Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a4 priekis auksciau nei galas  (Skaityta 5393 kartus)

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
audi a4 priekis auksciau nei galas
« Topic Start: 2009 Vasario 23, 11:59:23 »
sveiki.gal galit patarti.pas mane priekis nei galas auksciau stovi atrodo nes tarpas tarp rato ir arkos prieki yra didelis o gale mazas del to taip atrodo.padangos vienodos ir nesuprantu del ko taip yra.vaziuokle tavrkinga.buvo taip kaip nusipirkau jau.gal spiruokles trumpint prikines

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #1: 2009 Vasario 23, 12:56:36 »
kur matavimo vietetai ar foto ? Po masina buvai bent palindes?

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #2: 2009 Vasario 23, 13:10:32 »
buvau palindes.vaziuokle tavrkoje.jau metai laiko kaip taip atrodo kazkaip nekreipdavau demesio bet galvoju naujus ratus det tai atrodys nekaip.foto tai labai mazo dydzio isikele ce o mano daug uzima tad neina ikelt

Neprisijungęs audicouper

  • Įrašai: 4273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #3: 2009 Vasario 23, 17:42:54 »
gali buti kad yra galines spyruokles luzusios.
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Vasario 23, 20:08:53 sukūrė audicauper »

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #4: 2009 Vasario 23, 17:49:01 »
Kas cia per naujiena? Koks dar nesipriai luzo? Arba luzo arba ne, pusiau niescios moteris ir nebuna :D

Gumas susuk i spyruokles ir islyginsi masina - pigiau, greiciau nebus.

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #5: 2009 Vasario 23, 19:03:36 »
tos gumos tik pakietina vaziuokle.o man idomu kodel priekis per aukstai o galas tai ten normalej atrodo

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #6: 2009 Vasario 23, 19:06:21 »
todel, kad galines spiruokles labiau susedusios.Jei nenori gumu kist-dek naujas spiruokles, nematau cia jokiu problemu

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #7: 2009 Vasario 23, 19:32:06 »
atramines gumos irgi suseda kazkiek jei disofkes sudetos ;)

Neprisijungęs mariusbelekaip

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #8: 2009 Vasario 23, 19:43:40 »
marciulynas turbut nier turejes reikalu su tom gumom. as dejau jau i tris masinas, viena pakrovus asfalta liete, kitai siaip buvo trukus vienos vijos galas, o trecia buvo apskritai per zema tai dejau po spiruoklem gryba, o kitais atvejais tai i vija sukau guma. ir nemaciau cia jokiu problemu  ;)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #9: 2009 Vasario 23, 21:10:28 »
guma vis tiek sukasi i spyruokles apacia ar virsu, kur siauriausia - tas minkstumui daug itakos netures ;)

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #10: 2009 Vasario 24, 14:12:34 »
nu reik bandyt taip daryt o jai ne tai spyruokles keisiu.o kaip kazin jai i prieki deciau raudonas ar dar kokes spyruokles?tai priekis suzemetu ir butu panasej

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #11: 2009 Vasario 24, 14:21:18 »
kiekvienas gamintojas savaip spalvas zymi - nera standartu - cia lietuviai prisispanave nesamoniu. Pas audines ant spyruokliu dedami spalvoti taskai - taip koduojamos spyruokles savybes.

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
tavo spyruoklės galines bus susede, keisk jas, i tokias pačias kaip buvo tik naujas, ant spyruoklių yra pažymeta spalva, taškais arba brukšneliais,spyruoklės storis ir aukštis gali buti toks pats, bet spalvos žymi jos savybes kaip ir bajoras minejo prieš tai, gali buti taip kad atsparumas gniuždymui jos bus dar didesnis nei tu kur dabar idetos, tai nuses išvis galas, nepatariu raudonu deti, paskui važiuosi kaip su vežimu :D
aš truputi kitaip šia problema išsprendžiau, norejau kad priekis butu žemesnis, pamirškit spyruokliu pjaustymus visokius, paskui nupjauta spyruoklė remiasi ne visa plokštuma, bet ta dalimi kur ji nupjauta, tada ji kreipia amortizatoriaus štoka priverstinai, sudyla vienas kraštas labiau,didesne tikimybe kad pro riebokšlį išbega tepalas, tenka keisti ir amortikus :D aš dariau paprasčiau truputi: norejau paleisti priekį 2 cm, tai išsiimiau amortiką, jo pačioje tvirtinimo ausys su amortizatoriaus pačia apačia jungia tuščiaviduris strypas apie 16 - 18mm diametro ir apie 4cm ilgio, tai va, ji pritrumpinau 2 cm, automatiškai ir mašinos priekis nusileido tiek pat, amortizacija išliko ta pati  ;)

Neprisijungęs mariusbelekaip

  • Įrašai: 237
    • Žiūrėti profilį
bet tu man daba pasakyk kaip tau gaunas kai tu vaziuoji su zemesne masina per gulinti menta ar gilia duobe, jei svyravimu amplitude ta pati, o masina zemesne. ju jug spiruokle sesta tiek pat, o audi jau zemesne  (z)

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
bet tu man daba pasakyk kaip tau gaunas kai tu vaziuoji su zemesne masina per gulinti menta ar gilia duobe, jei svyravimu amplitude ta pati, o masina zemesne. ju jug spiruokle sesta tiek pat, o audi jau zemesne  (z)

tai viskas tas pats, tik 2 cm žemiau, jokiu problemu neturėjau su dugno lietimu,mento neliesdavo ir pačio aukščiausio gražiai pervažiuojant, žiema tik sunkiau, daugiau sniego (15 - 20 cm ) ir bamperio lupa kabina  :-]

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #15: 2009 Gegužės 25, 16:06:54 »
gal kas zinot ka reiskia ivairiu spalvu taskai ant tu spyruokliu?pas mane kaip galas zemiau tai ant spyruokles pamaciau kad zales taskas yra.tai jos normalios ar neorginalios sudetos?

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #16: 2009 Gegužės 25, 21:46:31 »
spalvotais taškais žymimas pakabos tipas, pvz: žalia + raudona - sport runing gear , del pakabos tipo reiktu žiureti bagažineje koda , pagal jo žymejima galima nustatyti koks pakabos tipas pas tave yra  (+)

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #17: 2009 Gegužės 26, 06:11:06 »
kur jis tiksliai yra?beto gal zinai kur apie tai pasiskaityt galima koks tipas ir pan. nes kazkaip nzn ar pas mane galas susedes ar spyruokles neaiskios sudetos

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #18: 2009 Gegužės 28, 21:14:30 »
pagal šia lentele gali nustatyti kokia tavo pakaba: lenteleje kaip pvz pažymėta rodykle 1BA, tai reiškia kad yra standartine pakaba :)

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #19: 2009 Gegužės 28, 21:17:44 »
ta lentele galima rasti bagažineje po dangčiu prie atsarginio rato :)
95 - 2001m  audi a4, s4, ejo tokie pakabu tipai:

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #20: 2009 Gegužės 28, 21:22:55 »
A raide žymi priekine, B - galine pakaba, jeigu vietoj ju nera raidžiu, reiškia tiek priekyje tiek gale ji yra tokia pati ir reik žiureti i ta vieta kur nukreipta rodyklė :)

marciulynas, jei abejoji kad spyruokles gali buti pas tave neaiškios sudetos, pažiurek kokiais taškais pažymetos priekinės, tai ir galinės turetu buti tokiais pažymetos, jei skiriasi tai gal i gala kokios kinietiškos sumestos ir susede :)

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #21: 2009 Gegužės 29, 05:36:26 »
dekui visiem.reiks pasiziuret kas ten pas mane dedasi :) galas gl ir grazej atrodo bet priekis tai.... lb didelis tarpas tarp padangos ir arkos, nors ir ratai 16 ir padangos nera zemos bet vaizdo neturi kaip prieki tarpas didelis o gale daug mazesnis

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #22: 2009 Gegužės 29, 09:00:45 »
dekui visiem.reiks pasiziuret kas ten pas mane dedasi :) galas gl ir grazej atrodo bet priekis tai.... lb didelis tarpas tarp padangos ir arkos, nors ir ratai 16 ir padangos nera zemos bet vaizdo neturi kaip prieki tarpas didelis o gale daug mazesnis

pas mane buvo tokia pati situacija, tai aš truputi pažeminau prieki, kad bent jau panašiai butu su galu :) bet pas mane galines spyruokles neaiškios buvo, surudije labai ir minkštos labai, 2 i gala atsiseda ir sukrinta galas , tai pirma galines pasikeičiau, tada priekines pažeminau ant 1.8 - 2 cm apytiksliai :)

Neprisijungęs marciulynas

  • Įrašai: 117
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #23: 2009 Birželio 02, 14:00:37 »
pasiziurejau savo spyruokles ir pastebejau toki dalyka.gale spyruokles su zaliu tasku o priekines su baltu.kazin kodel skiresi? turbut ne nuo tos masinos idetos kazkurios

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 priekis auksciau nei galas
« Atsakymas #24: 2009 Birželio 02, 20:39:42 »
pasiziurejau savo spyruokles ir pastebejau toki dalyka.gale spyruokles su zaliu tasku o priekines su baltu.kazin kodel skiresi? turbut ne nuo tos masinos idetos kazkurios
O koks tavo pakabos tipas?? 1bv? greičiausiai tai ne nu tokios sudetos :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
1803 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 13, 02:10:38
sukūrė ::: Marius :::
19 Atsakymai
1926 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 30, 20:40:58
sukūrė povilas.t
0 Atsakymai
561 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Kovo 14, 20:08:20
sukūrė Darin