Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a4 b6 1.8t 120kw  (Skaityta 1463 kartus)

Neprisijungęs eproxs

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi a4 b6 1.8t 120kw
« Topic Start: 2015 Sausio 05, 18:19:17 »
Sveiki, esu naujokas sitame forume, tai dabar esu Volvo klubo narys bet greitu metu noreciau tapti audi klubo nariu , priziurejau sau audi a4 b6 1.8t 120kw, visa gyvenima vazinejau tik ant dyzelio ir tik su mehanika tai neesu turejes bedu su dezem bet suo metu ieskau naujoviu ir radau audi 1.8t 120kw su multitroniku (gal but jis vadinasi tiptronik nezinau tiksliai.

Domina ant kiek patikima turbina su varykliu, jeigu masina buvo priziureta keisti laiku filtrai, tepalai ir t.t.
Po kiek vaiksto multronikai sitie?

Kokios bedos dazniausiai buna su siom masinom? Ar brangus islaikimas, detaliu kainos ir t.t

Iskart atsiprasau jeigu dabar gausiu tokiu komentaru kad tokiu temu cia 100 ir ieskok visa informacija juose, tikrai neturiu daug laiko sedet cia, tai noreciau isgirsti jusu nuomone. Masina bus eksplotuojama daugiau mieste, paspausti ant gazo megstu.

Ir jeigu galyt atsiuskit koordinates zmoniu is sio forumo kurie jau seniai su tuom audi gyvena ir gali padeti nusipirkti gera varianta uz tam tikra suma.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi a4 b6 1.8t 120kw
« Atsakymas #1: 2015 Sausio 05, 19:05:21 »
Taip ir padarysim, mes juk neužsiėmę, surinksim visą informaciją, sukonspektuosim ir tau gražiai pateiksim. Nors gal ne, geriau pats pasiskaityk ir toje temoje paklausk ko nesuprasi  http://www.audiklubas.com/forumas/b6/audi-a4-b6-pirkimas/ . Šitai temai spyna.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1089 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 21, 16:12:12
sukūrė iBeniTTo
0 Atsakymai
865 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 16, 21:08:52
sukūrė Duwiz
1 Atsakymai
888 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Spalio 23, 19:34:37
sukūrė ollo76