Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)  (Skaityta 9432 kartus)

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Topic Start: 2011 Birželio 26, 20:04:52 »
Sveiki,
 Renkuosi automobilį tarp 3 BMW ir tarp A4 audi kiek klausinėjau pažystamų visi BMW laiko komforteškesniu, samgiau vairuojamu,dailesniu... Kad ir kaip bebūtu man audė atrodo solidžiau. Kainos abėjų panašios bet audi vis tiek man arčiau širdies. O kaip reikalai su audės varikliais girdėjau kad 2.0TDI kaip ir BMW 320d nelabai tikę tai tiesa?
       Prašau išreiškite savo nuomonę apie abu automobilius ir padėkite man apsispręsti.:)

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #1: 2011 Birželio 26, 20:10:24 »
Sveiki,
 Renkuosi automobilį tarp 3 BMW ir tarp A4 audi kiek klausinėjau pažystamų visi BMW laiko komforteškesniu, samgiau vairuojamu,dailesniu... Kad ir kaip bebūtu man audė atrodo solidžiau. Kainos abėjų panašios bet audi vis tiek man arčiau širdies. O kaip reikalai su audės varikliais girdėjau kad 2.0TDI kaip ir BMW 320d nelabai tikę tai tiesa?
       Prašau išreiškite savo nuomonę apie abu automobilius ir padėkite man apsispręsti.:)

2.0 TDI nelabai tike, turėsi problemų su purkštukais kurie tikrai daug daug kainuoja, jei 2.0tdi imt tai nuo 2008m. nes su common rail sistema eina. O dėl BMW vieni ta 2.0 peikia vieni giria, kiek paŽystu kas turi 320d tai labai patenkinti (kalbu apie senesnes troikes). Ir šeip gal audi atrodo solidžiau, bet kokybės tarp audi ir bmw nėr ką lygint, vien kalbant apie salona.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 26, 20:13:49 sukūrė LukasA4 »

Neprisijungęs arlekinas

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #2: 2011 Birželio 26, 20:15:21 »
o man kaip tik tie bmw salonai tokia nykuma ... priesh dvi dienas salone audi laipiojau po modelius, bandzhiau kazhka prisimatuoti, ir ten stovejo vienas BMW trechias 2008m. pradariau duris ir uzhdariau,baisus man tas vidus pasirode, nors ishore grazhi visai, o vat pas audine grazhiau vidui,na pas naujesnes tas, nes yra kazhkoks modelis,kur man baisiai atrodo, tik nezhinau kelintu ten metu, bet ten toks inkilas panelej istatytas, tai tas modelis man kraupus atrodo :)

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #3: 2011 Birželio 26, 20:22:55 »
o man kaip tik tie bmw salonai tokia nykuma ... priesh dvi dienas salone audi laipiojau po modelius, bandzhiau kazhka prisimatuoti, ir ten stovejo vienas BMW trechias 2008m. pradariau duris ir uzhdariau,baisus man tas vidus pasirode, nors ishore grazhi visai, o vat pas audine grazhiau vidui,na pas naujesnes tas, nes yra kazhkoks modelis,kur man baisiai atrodo, tik nezhinau kelintu ten metu, bet ten toks inkilas panelej istatytas, tai tas modelis man kraupus atrodo :)

Na panašiai pas e90 kaip pas e60 tik sumažinta versija. O B7 salonas tas pats kaip senojo B6, po kiek laiko prasidės salono detalių trinimasis, ne kaip pas 2000 troike visos knopkės kaip naujos :)

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #4: 2011 Birželio 26, 20:24:21 »
Kalba eina tarp BMW ir AUDI kurie lygtais gaminami nuo 2005m - 2008m. O kokį variklį jūs forumiečiai pasiūlytumėt? 1.9 tikrai mažoka 2.0 2.5 taip pat kalbama kad nelabai, svajonė mano būtu gauti 2.7 tik neaišku kaip su sanaudom, gal kas vairavot su tokiu varikliu? Kaip trauka, kokie įspudžiai? BMW salonas man patinka dėl didelios navigacijos per vidurį, prabangių aksesuarų ir t.t , nors audi irgi nenusileidžia jam. O kaip vairojasi tos b7 ne kietos, nebarška, vietos normaliai kaip tokios klasės automobiliui?

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #5: 2011 Birželio 26, 20:25:07 »
o man kaip tik tie bmw salonai tokia nykuma ... priesh dvi dienas salone audi laipiojau po modelius, bandzhiau kazhka prisimatuoti, ir ten stovejo vienas BMW trechias 2008m. pradariau duris ir uzhdariau,baisus man tas vidus pasirode, nors ishore grazhi visai, o vat pas audine grazhiau vidui,na pas naujesnes tas, nes yra kazhkoks modelis,kur man baisiai atrodo, tik nezhinau kelintu ten metu, bet ten toks inkilas panelej istatytas, tai tas modelis man kraupus atrodo :)

Na panašiai pas e90 kaip pas e60 tik sumažinta versija. O B7 salonas tas pats kaip senojo B6, po kiek laiko prasidės salono detalių trinimasis, ne kaip pas 2000 troike visos knopkės kaip naujos :)
blin tu masina perki ar knopkes?  :-] Zmogui gal nusisikti ant tokio dalyko, jis gal renkasi patikimuma, komforta, ir kas jam graziau.

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #6: 2011 Birželio 26, 20:30:03 »
Kalba eina tarp BMW ir AUDI kurie lygtais gaminami nuo 2005m - 2008m. O kokį variklį jūs forumiečiai pasiūlytumėt? 1.9 tikrai mažoka 2.0 2.5 taip pat kalbama kad nelabai, svajonė mano būtu gauti 2.7 tik neaišku kaip su sanaudom, gal kas vairavot su tokiu varikliu? Kaip trauka, kokie įspudžiai? BMW salonas man patinka dėl didelios navigacijos per vidurį, prabangių aksesuarų ir t.t , nors audi irgi nenusileidžia jam. O kaip vairojasi tos b7 ne kietos, nebarška, vietos normaliai kaip tokios klasės automobiliui?
tie 3.0 patikimai atrodo, aisku variantas retesnis, bet paieskojus galima rasti.. Ir tokiai traukos turetu uztekti tikrai.

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #7: 2011 Birželio 26, 20:36:44 »
Kalba eina tarp BMW ir AUDI kurie lygtais gaminami nuo 2005m - 2008m. O kokį variklį jūs forumiečiai pasiūlytumėt? 1.9 tikrai mažoka 2.0 2.5 taip pat kalbama kad nelabai, svajonė mano būtu gauti 2.7 tik neaišku kaip su sanaudom, gal kas vairavot su tokiu varikliu? Kaip trauka, kokie įspudžiai? BMW salonas man patinka dėl didelios navigacijos per vidurį, prabangių aksesuarų ir t.t , nors audi irgi nenusileidžia jam. O kaip vairojasi tos b7 ne kietos, nebarška, vietos normaliai kaip tokios klasės automobiliui?

Na buvos pas mane B6 (tas pats B7) kažkas stoge vis barškėjo taip ir pardaviau, kaimynas turi c6 2008m. ir kažkas stoge barška neranda kame reikalas ir be je su salonu taip pat problemos kaip nusitrynusios knopkės nors auto tik su realiai 120k rida. Jei b7 imčiau tik su quattro, nes iškarto turėsi sline važiuokle ir gera komplektacija, į posukius eis gerai, šeip nebarškučiai, bent sedane vietos visiškai nėra, pas bmw ir tas pats būtų. O kuo 2.7 nori? Imk ciela 3.0 tdi mehanika :) jei kalbam apie audi. O bmw tikrai salonai gražūs, tiek kokybė pateisina viska, o b7 salonas toksai pats kaip nuo 2001m. pradėjo eit b6 modeliai tik vairai skirias ir viskas.

Neprisijungęs arlekinas

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #8: 2011 Birželio 26, 20:41:32 »
Turejau WV Tuorega 2006m. per 180.000km, susitryne visos knopkes (klimos,navigatoriaus, langu ir tt ), vairuotojo sedyne,krashtai ishsitryne (tie kur trinasi i nejudanchias dalis,ishoriniai, ne ten kur shikna trinu ), rankenele,ta kur langu pakelimo knopkes,padegta,tokia,kaip guma, tai ta guma shaibom nuejo per ,pirmus 100.000km ) tai kam man tas konfortas, jei dizainas vidui akis bado ?
P.S bandzhiau kazhka pracituoti, bet nelabai gavosi :)))
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 26, 20:43:31 sukūrė arlekinas »

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #9: 2011 Birželio 26, 20:41:48 »
Aš apie 3 litrus kažkaip negalvoju, sako kad 2.7 praktiškai ta pati trauka kaip 3 litrai tik kad kuro sanaudos mažesnės ir kW šiek tiek mažiau ant 2.7

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #10: 2011 Birželio 26, 20:59:29 »
o man kaip tik tie bmw salonai tokia nykuma ... priesh dvi dienas salone audi laipiojau po modelius, bandzhiau kazhka prisimatuoti, ir ten stovejo vienas BMW trechias 2008m. pradariau duris ir uzhdariau,baisus man tas vidus pasirode, nors ishore grazhi visai, o vat pas audine grazhiau vidui,na pas naujesnes tas, nes yra kazhkoks modelis,kur man baisiai atrodo, tik nezhinau kelintu ten metu, bet ten toks inkilas panelej istatytas, tai tas modelis man kraupus atrodo :)

Na panašiai pas e90 kaip pas e60 tik sumažinta versija. O B7 salonas tas pats kaip senojo B6, po kiek laiko prasidės salono detalių trinimasis, ne kaip pas 2000 troike visos knopkės kaip naujos :)
blin tu masina perki ar knopkes?  :-] Zmogui gal nusisikti ant tokio dalyko, jis gal renkasi patikimuma, komforta, ir kas jam graziau.
Kaip čia pasakius visada jaukiau kai sėdėdamas automobilyje matai gražius aksesuarus, pačiam maloniau vairuoti...

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #11: 2011 Birželio 26, 21:14:49 »
Aš apie 3 litrus kažkaip negalvoju, sako kad 2.7 praktiškai ta pati trauka kaip 3 litrai tik kad kuro sanaudos mažesnės ir kW šiek tiek mažiau ant 2.7
Manau maloniau traukia 3.0TDi +quattro (ziema bedu neturesi) negu 2.7 TDi, kuro sanaudos litru skiriasi, nemanau kad labai daug.
O del BMW3, tai mano nuomone priekine panele(girto staliaus darbas), o kebulas malonus akiai.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 26, 21:17:27 sukūrė Nec »

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #12: 2011 Birželio 26, 21:18:12 »
Aš apie 3 litrus kažkaip negalvoju, sako kad 2.7 praktiškai ta pati trauka kaip 3 litrai tik kad kuro sanaudos mažesnės ir kW šiek tiek mažiau ant 2.7
Manau maloniau traukia 3.0TDi +quattro (ziema bedu neturesi) negu 2.7 TDi, kuro sanaudos litru skiriasi, nemanau kad labai daug.
O del BMW3, tai mano nuomone priekine panele(girto staliaus darbas), o kebulas malonus akiai. Bet A4 salono migtukai labai trinasi ir kitos detales.
nejaugi taip problematiška su jomis? Tarkim gaunu nenusitrynuse , gyva A4 prisižiūriu ir jos vis tiek laikui bėgant nusitrins?

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #13: 2011 Birželio 26, 21:21:39 »
Na nežinau pažystamas sakė jog 3.0TDI ryna daugiau nei 3 litrus už 2.7 ,o tai mane baido...

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #14: 2011 Birželio 26, 21:44:13 »
Na nežinau pažystamas sakė jog 3.0TDI ryna daugiau nei 3 litrus už 2.7 ,o tai mane baido...
Su savo B6 pravaziaviau ~100k km. pirkdamas ja senas savininkas buvo pakeites vairuotojo duru migtukus, tai per 4 metus man jie netrupucio nenusitrine ir atrodo kaip nauji, o vat keleiviu migtukai nusitryne, nes keleiviu visokiu buna...
Pagal interneta skirtumas tarp situ varykliu truputi virs1 ltr/100km.
O jai tai daug, tai rinkis 2.0TDi, bus Tau ekonomija  ;)

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #15: 2011 Birželio 26, 21:47:53 »
o man kaip tik tie bmw salonai tokia nykuma ... priesh dvi dienas salone audi laipiojau po modelius, bandzhiau kazhka prisimatuoti, ir ten stovejo vienas BMW trechias 2008m. pradariau duris ir uzhdariau,baisus man tas vidus pasirode, nors ishore grazhi visai, o vat pas audine grazhiau vidui,na pas naujesnes tas, nes yra kazhkoks modelis,kur man baisiai atrodo, tik nezhinau kelintu ten metu, bet ten toks inkilas panelej istatytas, tai tas modelis man kraupus atrodo :)

Na panašiai pas e90 kaip pas e60 tik sumažinta versija. O B7 salonas tas pats kaip senojo B6, po kiek laiko prasidės salono detalių trinimasis, ne kaip pas 2000 troike visos knopkės kaip naujos :)
blin tu masina perki ar knopkes?  :-] Zmogui gal nusisikti ant tokio dalyko, jis gal renkasi patikimuma, komforta, ir kas jam graziau.
Kaip čia pasakius visada jaukiau kai sėdėdamas automobilyje matai gražius aksesuarus, pačiam maloniau vairuoti...
viska galima pakeisti, nors siais laikas pats supranti, kad kokybe sunku gauti.

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #16: 2011 Birželio 26, 22:05:42 »
nori knopkiu nenutrint tai nereik tu langu darinet , stengis klimos irgi nereguliuot pastoviai uzsistatei 20 laipsniu ir nespaudineji tai tada gal ir nenutrinsi , bet jei vaziuodamas pastoviai +- deliosi laipsnius tai kai pardavinesi masina jau knopkes bus gerokai pabalusios :D

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #17: 2011 Birželio 26, 22:27:16 »
Aišku, o kaip bmw nežinot? Bent e60 tai žinau kad kokybė yra neapsakomai gera, o kaip trečiukas vistiek žemesnė klasė turbūt yra daugiau prastesnių , mažiau kokybeškesnių detalių...? O apie variklį tai dar pasidomėsiu jeigu tikrai quatro trilitrė audinė valgo daugiau tik litrą tai apie tą 2.7 nei neapsimoka kalbėt tada.  (o)

Neprisijungęs unamed

  • Įrašai: 103
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #18: 2011 Birželio 26, 23:21:00 »
Aišku, o kaip bmw nežinot? Bent e60 tai žinau kad kokybė yra neapsakomai gera, o kaip trečiukas vistiek žemesnė klasė turbūt yra daugiau prastesnių , mažiau kokybeškesnių detalių...? O apie variklį tai dar pasidomėsiu jeigu tikrai quatro trilitrė audinė valgo daugiau tik litrą tai apie tą 2.7 nei neapsimoka kalbėt tada.  (o)
Paciam teko dometis tais modeliais ,tai galiu kaskiek apsviest mano nuomone.
BMW e90 - jokiu bedu neturi,nei elektronikos ,nes vaziuoklei ,juolab motoruose,pas e60 yra prastai su vaziuokle ir vairo mechanizmu,na nenukrysptant nuo temos,reiktu isskriti bmw 2.0l varikli dyzeli 120kw 163ag,jis baisiai nepatvarus ejo iki 2007m. Eina saibom turbinos,kurios yra mitsubishi gamybos (pats nustebes buvau ,kai perskaiciau) vieniem prie 80k ridos ,kitiem iki 130k istempe,bet vienetai ilgiau isvazineja. Salono kokybe zymiai geresne ,nei audi b7 ar b6, vaziuot su juo maloniau,garso izoliacija geresne,abiem teko vaziuot, komforto atzvilgiu duobes skaiciuoja vienodai,tik sakau bmw staigesne,geriau valdoma ir ant kelio stovi kaip naikintuvas :D rimtai.
b7- bedu turi ,jos aprasytos siame forume,vaziuokle laikys prasciau nei bmw,elektronika gali padurniuot,kondiske buna uzpuliuoja ,varikliai prasti,geri tik 2.7tdi ir 3.0tdi,na isvaizda irgi netokia maloni ,kaip bmw,na as tau patarciau tik i bmw ziuret (h) daug cia prasiau  ff :D sekmes.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Birželio 26, 23:22:35 sukūrė unamed »

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #19: 2011 Birželio 26, 23:33:11 »
Vienas dalykas, jei ieškosi B7 ir tik 2.0 TDI, tai tik nuo 2008m. su commonrail sistema, nes tą PD varikli prakeiksi kaip reiks keisti purkštukus, turbina užsilenks ir t.t

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #20: 2011 Birželio 26, 23:33:27 »
jie masto perkantysis apie b7, tai tie patys 2.0 tdi buna 8 ir 16 voztuvu ;) jei pasirinksi 8v, problemu kaip ir nematysi su motoru. bent jau tiek pasakojo vienas vien dyzeliniu auto remontu daug metu uzsiimantis zmogus. o paciam teke vaziuoti tik su 2.0 tfsi b7, tai tikrai paliko gera ispudi vaziuokles komfortas. deja vietos atvilgiu ten graudu. man atsisedus priekyje ( ugis 186 ) gale uz manes isitaisyti kazkam jau sudetinga. asmeniskai b7 nepirkciau nes realiai tai ta pati b6, tik po isorinio atnaujinimo, o kaina kosmonautine. ieskok b6 su 1.9 tdi 74 kw ir vaziuosi vargo nematydamas.

Neprisijungęs unamed

  • Įrašai: 103
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #21: 2011 Birželio 26, 23:41:11 »
jie masto perkantysis apie b7, tai tie patys 2.0 tdi buna 8 ir 16 voztuvu ;) jei pasirinksi 8v, problemu kaip ir nematysi su motoru. bent jau tiek pasakojo vienas vien dyzeliniu auto remontu daug metu uzsiimantis zmogus. o paciam teke vaziuoti tik su 2.0 tfsi b7, tai tikrai paliko gera ispudi vaziuokles komfortas. deja vietos atvilgiu ten graudu. man atsisedus priekyje ( ugis 186 ) gale uz manes isitaisyti kazkam jau sudetinga. asmeniskai b7 nepirkciau nes realiai tai ta pati b6, tik po isorinio atnaujinimo, o kaina kosmonautine. ieskok b6 su 1.9 tdi 74 kw ir vaziuosi vargo nematydamas.
o 1.9tdi 96kw ,negeresnis ? Aisku ten PD,bet..

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #22: 2011 Birželio 27, 00:09:40 »
unamed diekui už nuomonę, šiandieną visko prisiskaičiau nenormaliai, tai beliko 2 variantai BMW 330d arba audi b7 vis dėl to 2.7 Klausiau pažystamo kuro sanaudos skiriasi apie tris litrus (nuo 3.0 TDI quattro) ir nesvaikit kad 1 litru...
LukasA4 pakolkas nežadu mokieti tiek daug pinigų už b8 todėl vis diel to liksiu prie b7 audės.
     Skaitinejau yvairiuose forumose ir aptikau tokį straipsnį kad tipo buvo užmauti r-18 ratai ant b7 ir 3 bmw lietuvos keliais, tai su bmw buvo dar įmanoma važioti , o audi jau nekas, nedok dieve užlėksi į dobę tai ir dantys išlėks...
      Ką norėjau dar pridurt E90 2005-2008m gale buvo sudėtos tokios griozdiškos lempos kurios atrodo lyg įdėtos į kokį pigų tiuningą ir būtų pagamintos kinijoje...

Neprisijungęs Tomas1

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #23: 2011 Birželio 27, 00:12:47 »
1.9 pagal mano važiavimo būdą nepakaks... :D O BMW vietos daugiau ar tas pats? B6 nepatinka priekis atrodo pasenes.

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Atsakymas #24: 2011 Birželio 27, 00:14:08 »
imk ta bmw nepatiks parduosi

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
26 Atsakymai
7139 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 01, 18:42:09
sukūrė vadimas
7 Atsakymai
1360 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 05, 02:00:59
sukūrė Domas
0 Atsakymai
728 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 18, 19:12:52
sukūrė marius0708