Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)  (Skaityta 9433 kartus)

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi A4 (B7) ar BMW 3 (e90)
« Topic Start: 2011 Birželio 26, 21:47:53 »
o man kaip tik tie bmw salonai tokia nykuma ... priesh dvi dienas salone audi laipiojau po modelius, bandzhiau kazhka prisimatuoti, ir ten stovejo vienas BMW trechias 2008m. pradariau duris ir uzhdariau,baisus man tas vidus pasirode, nors ishore grazhi visai, o vat pas audine grazhiau vidui,na pas naujesnes tas, nes yra kazhkoks modelis,kur man baisiai atrodo, tik nezhinau kelintu ten metu, bet ten toks inkilas panelej istatytas, tai tas modelis man kraupus atrodo :)

Na panašiai pas e90 kaip pas e60 tik sumažinta versija. O B7 salonas tas pats kaip senojo B6, po kiek laiko prasidės salono detalių trinimasis, ne kaip pas 2000 troike visos knopkės kaip naujos :)
blin tu masina perki ar knopkes?  :-] Zmogui gal nusisikti ant tokio dalyko, jis gal renkasi patikimuma, komforta, ir kas jam graziau.
Kaip čia pasakius visada jaukiau kai sėdėdamas automobilyje matai gražius aksesuarus, pačiam maloniau vairuoti...
viska galima pakeisti, nors siais laikas pats supranti, kad kokybe sunku gauti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
26 Atsakymai
7139 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 01, 18:42:09
sukūrė vadimas
7 Atsakymai
1360 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 05, 02:00:59
sukūrė Domas
0 Atsakymai
728 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 18, 19:12:52
sukūrė marius0708