Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 centrinio bėdos  (Skaityta 6554 kartus)

Neprisijungęs m3f15

  • Įrašai: 214
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #25: 2011 Sausio 07, 18:18:10 »
hmmm o kokio velnio tas vamzdelis jungias i akuma?:/ kur pirmoj fotkej :V nu reikes rytoj apziureti kur ten galetu jis jungtis:) o ant visu akumu jungiasi tas vamzdelis ar tik tam tikru ir kokia nauda ish jo?:)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #26: 2011 Sausio 08, 07:39:05 »
ten akumo alsuoklis. nevisuose akumuose buna palikta jo pajungimo galimybe.

Neprisijungęs m3f15

  • Įrašai: 214
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #27: 2011 Sausio 08, 11:13:32 »
aaa aiskuma tada:) o jau maniau jog jis cia del centrinio kaltas gali but:D aisku, teks db ieskot kitur bedu kaip ir bajoras sake ff :-]

Neprisijungęs @BaRtEx@

  • Įrašai: 321
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #28: 2011 Sausio 08, 18:03:55 »
Galima taip : bent jau man pavyko :D eini iki galiniu vairuotojo puses dureliu, paimi ka nors tokio kaip raktas ir kad biski uz tos skardeles tik ikisus ta kazka butu galima biski uzlaust, tada spynele pasisuka apie 15 laipsniu ir belieka, pora kartu uz rankeneles patampyt ir atsidaro ;)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #29: 2011 Sausio 08, 18:18:48 »
Galima taip : bent jau man pavyko :D eini iki galiniu vairuotojo puses dureliu, paimi ka nors tokio kaip raktas ir kad biski uz tos skardeles tik ikisus ta kazka butu galima biski uzlaust, tada spynele pasisuka apie 15 laipsniu ir belieka, pora kartu uz rankeneles patampyt ir atsidaro ;)
Nieko nesupratau, gal gali tiksliau nupasakot, kas čia per skardelė galinėse durelėse?

Neprisijungęs m3f15

  • Įrašai: 214
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #30: 2011 Sausio 08, 18:21:00 »
Galima taip : bent jau man pavyko :D eini iki galiniu vairuotojo puses dureliu, paimi ka nors tokio kaip raktas ir kad biski uz tos skardeles tik ikisus ta kazka butu galima biski uzlaust, tada spynele pasisuka apie 15 laipsniu ir belieka, pora kartu uz rankeneles patampyt ir atsidaro ;)
Nieko nesupratau, gal gali tiksliau nupasakot, kas čia per skardelė galinėse durelėse?
isburt reikia:D

Neprisijungęs mrm

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #31: 2011 Sausio 10, 10:04:06 »
Galima taip : bent jau man pavyko :D eini iki galiniu vairuotojo puses dureliu, paimi ka nors tokio kaip raktas ir kad biski uz tos skardeles tik ikisus ta kazka butu galima biski uzlaust, tada spynele pasisuka apie 15 laipsniu ir belieka, pora kartu uz rankeneles patampyt ir atsidaro ;)

Papasakok plačiau(aiškiau), čia daug kam praverstų atrakinimo žinios :)

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #32: 2011 Sausio 10, 12:54:08 »
Galima taip : bent jau man pavyko :D eini iki galiniu vairuotojo puses dureliu, paimi ka nors tokio kaip raktas ir kad biski uz tos skardeles tik ikisus ta kazka butu galima biski uzlaust, tada spynele pasisuka apie 15 laipsniu ir belieka, pora kartu uz rankeneles patampyt ir atsidaro ;)

Papasakok plačiau(aiškiau), čia daug kam praverstų atrakinimo žinios :)

ir ilgapirsciams  tas butu naudinga ;)
tad apsieisim be aiskinimu, reik turet atsargini rakta  :D

Neprisijungęs mrm

  • Įrašai: 69
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #33: 2011 Sausio 10, 14:29:48 »
Galima taip : bent jau man pavyko :D eini iki galiniu vairuotojo puses dureliu, paimi ka nors tokio kaip raktas ir kad biski uz tos skardeles tik ikisus ta kazka butu galima biski uzlaust, tada spynele pasisuka apie 15 laipsniu ir belieka, pora kartu uz rankeneles patampyt ir atsidaro ;)

Papasakok plačiau(aiškiau), čia daug kam praverstų atrakinimo žinios :)

ir ilgapirsciams  tas butu naudinga ;)
tad apsieisim be aiskinimu, reik turet atsargini rakta  :D

Gali būti ramus: kai ilgapirščiam reiks - jie ir taip atrakins ką tik panorės.

Neprisijungęs ernestaszz

  • Įrašai: 114
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #34: 2011 Sausio 10, 19:34:14 »
Sveiki auto audi a4 b5, atrakinus masina centrinis atrakina visas duris, bet po keliu sekundziu kazkodel vel uzsirakina, ir vis taip kartojasi, yra knopke ant vairuotoju duru kur gali uzrakinti ir atrakinti duris, tai tik leidzia uzrakinti, paspaudi atrakinti nieko nevyksta, gal kas zinote kas galetu buti?

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #35: 2011 Sausio 10, 20:02:17 »
signalizacija yra? Su pulteliu turetu atrakint, nes kai signa uzrakina, su vidiniu mygtuku bent pas mane neatrakinsi. Ir diagnostika pasidaryk dar, man taip budavo kai palydavo ir mesdavo klaida, kad kazkur trumpina bagazinej, tiksliai dabar nepamenu :) Poto pradejo uzsirakinet paspaudziant stabdi :D Bet veliau pradziuvo masina ir dingo visos bedos, tai taip ir neissiaiskinau tiksliai
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Sausio 10, 20:04:58 sukūrė orzo »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #36: 2011 Sausio 10, 20:33:15 »
Sveiki auto audi a4 b5, atrakinus masina centrinis atrakina visas duris, bet po keliu sekundziu kazkodel vel uzsirakina, ir vis taip kartojasi, yra knopke ant vairuotoju duru kur gali uzrakinti ir atrakinti duris, tai tik leidzia uzrakinti, paspaudi atrakinti nieko nevyksta, gal kas zinote kas galetu buti?

Greiciausiai nusprogo jungiklis prie spyneles ir komutuoja visada uzdarymo padeti.Dar gali buti, kad blogi kontaktai vairuotojo dureliu centrinio uzrakte.

Neprisijungęs ernestaszz

  • Įrašai: 114
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #37: 2011 Sausio 10, 21:24:11 »
taip yra signalizacija, tai kad atrakini masina su pulteliu speji ilipti ir uzsirakina, ir ant uzkurtos neveikia knopke :) cia del to jungiklio tai kalbi apie vairuotojo priekines duris?

Neprisijungęs ExiS

  • Įrašai: 845
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #38: 2011 Sausio 10, 23:36:23 »
signalizacija yra? Su pulteliu turetu atrakint, nes kai signa uzrakina, su vidiniu mygtuku bent pas mane neatrakinsi. Ir diagnostika pasidaryk dar, man taip budavo kai palydavo ir mesdavo klaida, kad kazkur trumpina bagazinej, tiksliai dabar nepamenu :) Poto pradejo uzsirakinet paspaudziant stabdi :D Bet veliau pradziuvo masina ir dingo visos bedos, tai taip ir neissiaiskinau tiksliai

pas mane lygiai taip kaip pas orzo budavo  ;) matomai kazkur trumpina

Neprisijungęs rullee

  • Įrašai: 24
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #39: 2011 Sausio 12, 13:38:20 »
sveiki, gal galetu kas pagelbet...maniske a4 95m uzsirakina tik su signalizacijos pulteliu, su raktu be sansu uzrakint ar atrakint nei vairuotojo, nei keleivio dureliu, nei bagazines, ikisus rakta net nejuda i viena ar kita puse, byjau kad stipriau pasalus gali prireikti atrakint su raktu :/ tykiuos tiksliai paaiskinau ir nepasikartojau...
Du variantai:arba degimo spyna keista su raktu,arba duru spynos uzkirmijusios.Duru spynas sutvarkau,a4 bagazines neteko.
jei, tarkim, pakeisiu viena vairuotojo puses spynele i kita, o keleivio pusej ir bagazinej paliksiu senas, centrinis veiks normalei? ar reiketu visas kartu keist?

Neprisijungęs m3f15

  • Įrašai: 214
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #40: 2011 Sausio 14, 18:48:42 »
sveiki, gal galetu kas pagelbet...maniske a4 95m uzsirakina tik su signalizacijos pulteliu, su raktu be sansu uzrakint ar atrakint nei vairuotojo, nei keleivio dureliu, nei bagazines, ikisus rakta net nejuda i viena ar kita puse, byjau kad stipriau pasalus gali prireikti atrakint su raktu :/ tykiuos tiksliai paaiskinau ir nepasikartojau...
Du variantai:arba degimo spyna keista su raktu,arba duru spynos uzkirmijusios.Duru spynas sutvarkau,a4 bagazines neteko.
jei, tarkim, pakeisiu viena vairuotojo puses spynele i kita, o keleivio pusej ir bagazinej paliksiu senas, centrinis veiks normalei? ar reiketu visas kartu keist?
o kaip tau jis gali neveikti?:) jeigu pajungsi tai ir veiks:)

Neprisijungęs m3f15

  • Įrašai: 214
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #41: 2011 Sausio 14, 18:55:09 »
1 foto - jungiasi i akuma
2 foto - centrinio valdymo vamzdynas
3- isimi akuma, paralonas lengvai issiima

Sek vamzdeliu i bagazine, ieskok kur kiaura ;)
neapsikenets jog bagazine reikia rakineti rankiniu budu, ir tas pastovus snypstimas atrakinant masina davede iki to, kad siandien lupau lauk bagazines abloske, o pasirodo prakiurus gumyte buvo kuri vaiksto nuo vakuumo, issilupau ta daigciuka atsukes 2 varztelius. sakau turetu tom gumytem prekiauti autodalys, pralekiau visas tokio daikto akyse nemate:D liko kaip kas minejo pirkti liaudiskai vadinama vaikiska soske is vaistines:D arba prasukti pro shrotus.ale sakau soske pigiau bus nei pirkti visa ta aparaciuka del gumytes, dejau as ta soske, uzdejau lyg normaliai ale sunkiai ji man ten vaiksciojio ir nebuvo tokio sandarumo koks turetu, tai nusprendziau uzsukt i shrota. ogi ten kaip tik ardoma c4, shroto virsininkas sako 10lt kainuos tau jis, tei tik rankom sutryniau, dike i ranka as jam. beje nuo c4 netinka vakuumo pajungimas ant a6(c4) tai permoviau gumike tik ir viskas puikiai veikia (o) o beje girdejau kad nuo c4 rimtesnes lyg tos gumikes tai manau liga pasalinta ilgam:)

Neprisijungęs daliukas1972

  • Įrašai: 20
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #42: 2011 Sausio 30, 14:43:50 »
man tokia beda buvo, tai as centrinio bloka keiciau, nes ziema durniuodavo ir pati kartais net uzsirakindavo :-]
o raktai vidui nepalikdavo  (aa) ?

tai gal jei raktus palikdavo, su laiku ir pati atsirakindavo  (aa)

tai teko pasidaryti kita rakta, bet pasikeiciau centrinio blokas ir problemos dingo.
[/quote

as irgi pakeiciau centrinio bloka-bet man nebeveikia nuotolinis valdymas---gal reikia kaip nors priristi  PATARKIT

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #43: 2011 Sausio 30, 17:05:34 »
tai gal bloka su kitokiu kodu idejai

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 centrinio bėdos
« Atsakymas #44: 2011 Sausio 30, 18:18:17 »
tai gal bloka su kitokiu kodu idejai
tiesiog bloke yra signa,o kiek girdejau ,nors signos ir vienodos,daznumai skiriasi,todel rakta reikia pririst prie naujo bloko.O kaip,autodatoj yra.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
1879 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Vasario 20, 11:53:36
sukūrė felix777
17 Atsakymai
3074 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Kovo 09, 08:57:23
sukūrė Antonijus
1 Atsakymai
1349 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Balandžio 01, 20:50:02
sukūrė Toto