Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 B6 TipTronic greičių dėžės bėda.  (Skaityta 25454 kartus)

Neprisijungęs Akatsaki

  • Kauno miestas
  • Įrašai: 972
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: A4 B6 TipTronic grei?i? d?ž?s b?da.
« Atsakymas #75: 2010 Lapkričio 09, 23:49:14 »
Kazkokios man abejones kyla del tavo meistro, kuris tau klaidas nuskaite.
Jei nori kalbeti detaliai, klok ant stalo visa klaidu nuorasa ir pakalbesime.
EVAP gal klaida yra o ne anglies filtro klaida. Kam i baka merkti anglies filtra? Kazka cia idomaus tau pasakoja.

Meistras tai taip truputi toks keistas, taip gal ir EVAP klaida yra, bet tas meistras tipo tau klaida mes dėl kažkokio filtro kuris yra bake, su katalizatoriu viskas gerai neužsikišę. Šituose reikaluose ne specas esu. Beje tas EVAP ir kitas klaidas budingas tik amerikonam pas tave įmanoma atjungti, kad per jas checkas neužsidegtu?


Ryt pasistengsiu foto įdėti :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
788 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 01, 14:58:12
sukūrė Petrovich666
0 Atsakymai
1368 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Vasario 26, 16:09:14
sukūrė Nec
4 Atsakymai
2120 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Sausio 17, 17:34:17
sukūrė X-uliganas