Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A4 B6 Automato bedos  (Skaityta 14845 kartus)

Neprisijungęs wadux

  • Įrašai: 171
    • Žiūrėti profilį
Re: A4 B6 Automato bedos
« Atsakymas #75: 2010 Gruodžio 05, 16:18:03 »
sveiki, kaip anksciau ir rasiau, kad turiu bedu su multitronic,tai db pradejo dar blogeti, norint pajudeti atbulin reikia tikrai gerai spustelt akceleratoriu, tai galvoju turbut todel, kad man prasokineja grandine ar kas ten, tai sudegina tepalo todel gali buti trukumas ir todel nenori normaliai judeti atgal, kas galetumet pamokinti ar paaiskinti kaip patikrinti tepalo lygi dezeje, o prireikus ir pripilti :)  i serviza neiseina nuvaziuoti nes esu uzsinyje. didelis aciu  ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
829 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 05, 18:49:04
sukūrė offroad
19 Atsakymai
5234 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 10, 20:14:24
sukūrė kufas
22 Atsakymai
5085 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Rugpjūčio 29, 19:43:09
sukūrė slashas