sveiki, kaip anksciau ir rasiau, kad turiu bedu su multitronic,tai db pradejo dar blogeti, norint pajudeti atbulin reikia tikrai gerai spustelt akceleratoriu, tai galvoju turbut todel, kad man prasokineja grandine ar kas ten, tai sudegina tepalo todel gali buti trukumas ir todel nenori normaliai judeti atgal, kas galetumet pamokinti ar paaiskinti kaip patikrinti tepalo lygi dezeje, o prireikus ir pripilti

i serviza neiseina nuvaziuoti nes esu uzsinyje. didelis aciu
