Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Žiema apšala langai iš vidaus  (Skaityta 12535 kartus)

Neprisijungęs Tenexas

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Žiema apšala langai iš vidaus
« Topic Start: 2010 Gruodžio 22, 23:15:51 »
Tai va tokia problemike su a3, 1,8 paprastas motoriukas be turbinos 99m gimimo, gal ir nesinori kurti naujos temos bet kažko panašaus nelabai matosi, taigi laikoma mašina nesildomame garaze, bet iš ryto visi langai neužtraukti, pastovi darbe per diena langai uztraukti ledu, ko tik neišbandyta langai nupusti spec priemonemis,  kažkas kažkurioje temoje minejo kad reikia išvalyti prieš varikli esančia ištekejimo anga (išvalyta, sausa), šildymas veikia gerai, kur dar galima beda? tikiuosi tema aktuali žiema ir su tokia beda bus kas nors susidures? jei ne i tema trinam, bet pagalbos ir patarimu tikiuosi sulaukti :)

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #1: 2010 Gruodžio 22, 23:18:54 »
Tai va tokia problemike su a3, 1,8 paprastas motoriukas be turbinos 99m gimimo, gal ir nesinori kurti naujos temos bet kažko panašaus nelabai matosi, taigi laikoma mašina nesildomame garaze, bet iš ryto visi langai neužtraukti, pastovi darbe per diena langai uztraukti ledu, ko tik neišbandyta langai nupusti spec priemonemis,  kažkas kažkurioje temoje minejo kad reikia išvalyti prieš varikli esančia ištekejimo anga (išvalyta, sausa), šildymas veikia gerai, kur dar galima beda? tikiuosi tema aktuali žiema ir su tokia beda bus kas nors susidures? jei ne i tema trinam, bet pagalbos ir patarimu tikiuosi sulaukti :)
palik truputi pravira langa,tik stebek aikste,ar nepusto.

Neprisijungęs Tenexas

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #2: 2010 Gruodžio 22, 23:24:01 »
Tai va tokia problemike su a3, 1,8 paprastas motoriukas be turbinos 99m gimimo, gal ir nesinori kurti naujos temos bet kažko panašaus nelabai matosi, taigi laikoma mašina nesildomame garaze, bet iš ryto visi langai neužtraukti, pastovi darbe per diena langai uztraukti ledu, ko tik neišbandyta langai nupusti spec priemonemis,  kažkas kažkurioje temoje minejo kad reikia išvalyti prieš varikli esančia ištekejimo anga (išvalyta, sausa), šildymas veikia gerai, kur dar galima beda? tikiuosi tema aktuali žiema ir su tokia beda bus kas nors susidures? jei ne i tema trinam, bet pagalbos ir patarimu tikiuosi sulaukti :)
palik truputi pravira langa,tik stebek aikste,ar nepusto.
netiks, signalizacija uždaro langus, garaže sutinku galiu palikti nerakinta bet prie darbo neimanoma... nebent signalkes nejungti  (!?)

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #3: 2010 Gruodžio 22, 23:26:08 »
pries statydamas auto ijunk salta ora ant langu,turetu padet

Neprisijungęs Tenexas

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #4: 2010 Gruodžio 22, 23:35:30 »
pries statydamas auto ijunk salta ora ant langu,turetu padet
pabandysim  8-P

Neprisijungęs rimvak

  • Įrašai: 172
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #5: 2010 Gruodžio 23, 02:20:29 »
arba ispilk is kilimeliu vandeni, jeigu guminiai. man irgi ta pati situacija buna kai prisirenka daug sniego ant ju o poto susilus masinai is sniego pasidaro vanduo, o tada is ryto nuo dregmes ir buna langai apsale is vidaus. dabar visada kai tik pastebiu kad prisirenka nemazai vadens ant kilimeliu, dienos pabaigoje isemes iskratau juos ir ryte jokio ledo ant langu is vidaus nebebuna

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #6: 2010 Gruodžio 23, 15:36:23 »
As netycia noredamas ispilt i lauka vandeni is guminiu kilimeliu ispyliau ji i salona  :-] Bandziau aisku sausint kiek isejo, dabar kloju laikrascius kurie sugeria gerai dregme, bet langai iskart po to pradejo uzsalineti is vidaus. Dabar tiesiog klima nustaciau kad tik ant langu pustu tai taip smarkiai negaruoja dregme nuo kilimu ir neuzsala langai.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #7: 2010 Gruodžio 23, 15:56:44 »
Vieną kartą apšalo, tai nusipirkau senukuose už 20lt drėgmės sugerėją, nežinau ar jis padėjo, bet daugiau neapšalo

audi 200

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #8: 2010 Gruodžio 23, 16:55:57 »
Kaip jau kolegos minejo, pagrindiniai faktoriai: sniegas - ledas salone dazniausiai ant kilimeliu, bei susidarantis kondensatas ant langu kai isildyta masina paliekama "salti"  :D. As bent jau visada stengiuosi isjungti peciu pora minuciu iki sustojimo arba saltesni ora nureguliuoju o del kilimeliu tai ir taip suprantama - tuributi svarus, jokiu balu, sniegu, ledu  :-]

Neprisijungęs rimvak

  • Įrašai: 172
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #9: 2010 Gruodžio 23, 18:32:35 »
As netycia noredamas ispilt i lauka vandeni is guminiu kilimeliu ispyliau ji i salona  :-] Bandziau aisku sausint kiek isejo, dabar kloju laikrascius kurie sugeria gerai dregme, bet langai iskart po to pradejo uzsalineti is vidaus. Dabar tiesiog klima nustaciau kad tik ant langu pustu tai taip smarkiai negaruoja dregme nuo kilimu ir neuzsala langai.

Pas mane lygiai ta pati situacija, dabar po kilimeliu slapia, bet ten dziovink nedziovines neisdzius, reikia statyt sildytuva keliom valandom arba nezinau laukt vasaros, nes su rankom sausint sunkiai sekasi :)

Neprisijungęs moochinazz

  • Įrašai: 2571
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #10: 2010 Gruodžio 23, 18:36:54 »
As netycia noredamas ispilt i lauka vandeni is guminiu kilimeliu ispyliau ji i salona  :-] Bandziau aisku sausint kiek isejo, dabar kloju laikrascius kurie sugeria gerai dregme, bet langai iskart po to pradejo uzsalineti is vidaus. Dabar tiesiog klima nustaciau kad tik ant langu pustu tai taip smarkiai negaruoja dregme nuo kilimu ir neuzsala langai.

Pas mane lygiai ta pati situacija, dabar po kilimeliu slapia, bet ten dziovink nedziovines neisdzius, reikia statyt sildytuva keliom valandom arba nezinau laukt vasaros, nes su rankom sausint sunkiai sekasi :)
isdziovinau as praeita ziema, buvo net ledo kalnas po kilimeliu, per pora valandu pasiseke, pilnai karstis ijungtas i kojas ir is maximos didziulis popieriaus rulonas uz 5 lt :)

Neprisijungęs Tenexas

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #11: 2010 Gruodžio 23, 22:47:24 »
nu va pasirodo aktuali tema ne man vienam, tai va po kilimeliais (guminiais kurie nelaiku, rudeni ideti, kai  jau slapia visur buvo) tai kilimine danga pilnumoi kai pasildai gerokai dregna vienu zodziu dabar viskas aisku kas ir kodel, bandziau saldyti pries uzgesinant koki kilometra langu atviru ir ijungus minimalia temp., kilimeliai irgi prapurtyti, bet finise viestiek langai apsale na ka liko variantas i silta garaza ir paprasta oro vejuka sildoma jis gi sausina ora jei neklystu, na jei kas hebryte kai pagausiu siltesni garaza padziovinsiu butinai ir aprasysiu pasekmes, o kilimeliu iskratymnai, saldymai pries sustojant nepadejo, matyt salone aplamai jau per daug dregmes pakaupta :)

Neprisijungęs Onix

  • Įrašai: 121
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #12: 2011 Sausio 08, 12:57:05 »
Atvažiave su šilta, mašina, tiesiog, iškart neuždarykite durelių, praverkite abi dureles, kad skersvejis staigiai ataušintu salona iki lauko temperatūros, ir palaukite puse min. Visad padeda. Langai beveik niekad neužšala iš vidaus. Tereikia gerai atvėsinti salona, atidarius duris. Veikia 100 proc. Dar viena iš langų rasojimo ir tuo pačių užalimo priežasčiu, gali būti senai keistas, arba, išvis nekeistas salono filtras.

Neprisijungęs Glupstwo

  • Įrašai: 104
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #13: 2011 Vasario 23, 08:29:25 »
Atvažiave su šilta, mašina, tiesiog, iškart neuždarykite durelių, praverkite abi dureles, kad skersvejis staigiai ataušintu salona iki lauko temperatūros, ir palaukite puse min. Visad padeda. Langai beveik niekad neužšala iš vidaus. Tereikia gerai atvėsinti salona, atidarius duris. Veikia 100 proc. Dar viena iš langų rasojimo ir tuo pačių užalimo priežasčiu, gali būti senai keistas, arba, išvis nekeistas salono filtras.

Vis tie patys standartiniai patarimai - išjunkit šildymą prieš kelias minutes, palaikykit atidarę duris...
Man apšala, ir jau ima siutas, nes, kaip pastebėjau mieste, čia daugelio Audi liga. Po kilimėliais sausa. Tiesa, sniego ant jų lieka, bet taip pat yra ir golfe, o šis neapšala, kaip apšala A3, net galinį langą aptraukia.
Svarbiausia, kad niekaip nerandu tinkamo režimo, kaip naudotis klimato kontrole, pečiuku tiek vasarą, tiek žiemą. Padarai priekinio lango apipūtimą - rasoja ar šala šoniniai langai, bandai recirkuliuoti po saloną - šala ar rasoja viskas. Pečiukas nekiauras (antifryzo garai gi neužšaltų), salono filtras pakeistas. Žodžiu, toks įtarimas, kad mūsų klimato sąlygoms konstruktoriai kažką yra nedažiūrėję :(

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #14: 2011 Vasario 23, 09:20:41 »
Nežinau, man tai jokių problemų visiškai. Problemos būna, kai kokios sklendės neveikia ar pan, dėl to ir rasoja langai, ypač jei neveikia recirkuliacijos sklendė.

Neprisijungęs Kommissar

  • Įrašai: 386
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #15: 2011 Vasario 23, 09:46:43 »
pas mane irgi nuolat problemos su tuo uzsalimu, ateini i masina ir uzsivedes lauki 15 min kad nors kiek nutirptu.. Nezinau kur problema, salonas sausas, net sildymo ant koju nestatau, kad negaruotu dregme nuo batu ir vistiek uzsala, atsibodo jau, noriu pavasario :)

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #16: 2011 Vasario 23, 10:11:33 »
Na man taip pat tokia problema būdavo (iš vidaus langus taip užtraukdavo, kad net nukaišti neidavo), kai buvo saulėtos dienos tiesiog mašiną priekiniu langu į saulę statydavau. Po kelių dienų problemos nebeliko.

Neprisijungęs audringasis

  • Įrašai: 36
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #17: 2011 Vasario 23, 10:50:56 »
Na man taip pat tokia problema būdavo (iš vidaus langus taip užtraukdavo, kad net nukaišti neidavo), kai buvo saulėtos dienos tiesiog mašiną priekiniu langu į saulę statydavau. Po kelių dienų problemos nebeliko.

cia tikrai neblogas variantas, kaip tik nesenai atradau si buda!!! Dabar kad ir salta bet sauletos dienos, tai stebi kur keliauja saule dienos metu ir statai jog visa diena i priekini langa sviestu. Pasiteisino 100%. :) Jokio apsalimo lyginiant su kolegu salia kita puse pastaciusiu. :D

Neprisijungęs Glupstwo

  • Įrašai: 104
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #18: 2011 Vasario 23, 13:57:58 »
Na man taip pat tokia problema būdavo (iš vidaus langus taip užtraukdavo, kad net nukaišti neidavo), kai buvo saulėtos dienos tiesiog mašiną priekiniu langu į saulę statydavau. Po kelių dienų problemos nebeliko.

cia tikrai neblogas variantas, kaip tik nesenai atradau si buda!!! Dabar kad ir salta bet sauletos dienos, tai stebi kur keliauja saule dienos metu ir statai jog visa diena i priekini langa sviestu. Pasiteisino 100%. :) Jokio apsalimo lyginiant su kolegu salia kita puse pastaciusiu. :D

Dėl saulės tai taip, bet variantas veiksmingas, jei statai kelioms valandoms, o ne visai dienai.
Beje, ne pirmą kartą randu apie cirkuliacijos sklendę. Įdomu, ar sudėtinga pažiūrėti, nutrūkusi ta spyruoklė, ar ne.

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #19: 2011 Vasario 23, 14:00:46 »
Na man taip pat tokia problema būdavo (iš vidaus langus taip užtraukdavo, kad net nukaišti neidavo), kai buvo saulėtos dienos tiesiog mašiną priekiniu langu į saulę statydavau. Po kelių dienų problemos nebeliko.

cia tikrai neblogas variantas, kaip tik nesenai atradau si buda!!! Dabar kad ir salta bet sauletos dienos, tai stebi kur keliauja saule dienos metu ir statai jog visa diena i priekini langa sviestu. Pasiteisino 100%. :) Jokio apsalimo lyginiant su kolegu salia kita puse pastaciusiu. :D

Dėl saulės tai taip, bet variantas veiksmingas, jei statai kelioms valandoms, o ne visai dienai.
Beje, ne pirmą kartą randu apie cirkuliacijos sklendę. Įdomu, ar sudėtinga pažiūrėti, nutrūkusi ta spyruoklė, ar ne.
Na mano mašina atsistoja ryte, ir išvažiuoju vakare (pastovi apie 9 valandas)

Neprisijungęs Glupstwo

  • Įrašai: 104
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #20: 2011 Vasario 23, 14:04:25 »
Na man taip pat tokia problema būdavo (iš vidaus langus taip užtraukdavo, kad net nukaišti neidavo), kai buvo saulėtos dienos tiesiog mašiną priekiniu langu į saulę statydavau. Po kelių dienų problemos nebeliko.

cia tikrai neblogas variantas, kaip tik nesenai atradau si buda!!! Dabar kad ir salta bet sauletos dienos, tai stebi kur keliauja saule dienos metu ir statai jog visa diena i priekini langa sviestu. Pasiteisino 100%. :) Jokio apsalimo lyginiant su kolegu salia kita puse pastaciusiu. :D

Dėl saulės tai taip, bet variantas veiksmingas, jei statai kelioms valandoms, o ne visai dienai.
Beje, ne pirmą kartą randu apie cirkuliacijos sklendę. Įdomu, ar sudėtinga pažiūrėti, nutrūkusi ta spyruoklė, ar ne.

Na mano mašina atsistoja ryte, ir išvažiuoju vakare (pastovi apie 9 valandas)

Oho, 9 valandas! Gal visgi saulė aplink žemę skrieja?  :-]

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #21: 2011 Vasario 23, 14:13:00 »
Na man taip pat tokia problema būdavo (iš vidaus langus taip užtraukdavo, kad net nukaišti neidavo), kai buvo saulėtos dienos tiesiog mašiną priekiniu langu į saulę statydavau. Po kelių dienų problemos nebeliko.

cia tikrai neblogas variantas, kaip tik nesenai atradau si buda!!! Dabar kad ir salta bet sauletos dienos, tai stebi kur keliauja saule dienos metu ir statai jog visa diena i priekini langa sviestu. Pasiteisino 100%. :) Jokio apsalimo lyginiant su kolegu salia kita puse pastaciusiu. :D

Dėl saulės tai taip, bet variantas veiksmingas, jei statai kelioms valandoms, o ne visai dienai.
Beje, ne pirmą kartą randu apie cirkuliacijos sklendę. Įdomu, ar sudėtinga pažiūrėti, nutrūkusi ta spyruoklė, ar ne.

Na mano mašina atsistoja ryte, ir išvažiuoju vakare (pastovi apie 9 valandas)

Oho, 9 valandas! Gal visgi saulė aplink žemę skrieja?  :-]
Nelabai matau iš ko čia žvengt.

Neprisijungęs m3f15

  • Įrašai: 214
    • Žiūrėti profilį
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #22: 2011 Vasario 23, 14:46:44 »
is to  zvengia jog vienoj vietoj nestovi saule:) ir po kokiu 3 valandu nebesvies saulute tau i priekini langa:)  ale matomai uztenka kiek ji sviecia i langa jog salono temperatura susivienodintu su lauko temperatura, bei susidares kondensatas ant langu(jei jis susidaro) nudziutu ant saulutes, del to wakare atejus priem asinos ir matai neuzsalusi priekini langa:)

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #23: 2011 Vasario 23, 15:26:22 »
Nu tai čia visiem aišku, kad nestovi vietoje, normaliai salonas pašyla iš visų pusių, atsisėdi ir važiuoji sau patenkintas.

Neprisijungęs Glupstwo

  • Įrašai: 104
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žiema apšala langai iš vidaus
« Atsakymas #24: 2011 Vasario 23, 15:40:11 »
Nu tai čia visiem aišku, kad nestovi vietoje, normaliai salonas pašyla iš visų pusių, atsisėdi ir važiuoji sau patenkintas.

Man kai pasisuka į galą, priekinis langas vėl apšala.
Bet esmė juk ta - kaip padaryti, kad nereikėtų sukioti į saulę?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
9759 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Vasario 05, 19:43:12
sukūrė wowiss
2 Atsakymai
800 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gruodžio 01, 20:22:32
sukūrė rullee
1 Atsakymai
815 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Lapkričio 13, 11:30:35
sukūrė EdgVis