Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Gamyklinio subwoofer pajungimas  (Skaityta 31944 kartus)

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Gamyklinio subwoofer pajungimas
« Atsakymas #100: 2010 Rugsėjo 05, 14:56:24 »
Gal turi foto kaip ten atrodo viskas sujungta? Pas mane lygiai taip pat viskas, yra euro du išėjimai: rudas su keturiais laidais ir juodas ir dar šalia ta geltona fyškė lygiai kaip pas tave, tik nėra palaidų laidų, tai man tik tiek ir nedaeina kur jungti ką.
Na tai pirmam psl sios temos as esu prifotkines, matei ten pas mane buvo likus ta geltona fyske ir palaidu laidu kruvele . Ten kur tie palaidi, tai kazkokia ir fyske buvus tikriausiai, tik nezinau kokia, pas mane jau taip buvo nukarpyti. O siaip visus laidus sujungiau i euro fyske, ant kurios viskas surasyta kur koki laida jungt. O bendros fotkes netutiu, nelabai tu ten ka suprastum, belenkiek laidu ten gi sueina, ir priekines ir galines ir boso, antenos ir tt, zodziu didelis kusys ten :)
Zosziu skaityk tema nuo pradziu, viskas cia paaiskinta ir junk, jei liks keli laideliai, rasyk koki, ziuresim, stengsimes patart  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
0 Atsakymai
740 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Vasario 19, 11:31:05
sukūrė adrian
4 Atsakymai
4378 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Birželio 05, 17:33:53
sukūrė ErikasRO
3 Atsakymai
2908 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Kovo 15, 12:40:07
sukūrė Tymbinis90