Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dėl neišjungtų šviesų garsinio signalo  (Skaityta 3201 kartus)

Neprisijungęs kesatutis

  • Įrašai: 791
    • Žiūrėti profilį
Re: Dėl neišjungtų šviesų garsinio signalo
« Topic Start: 2010 Rugpjūčio 13, 12:14:04 »
Tik nepradek aiskinti kad signa sugadino masina.Pats sakai,kad viskas dirbo.Cia su tokiu pat pasisekimu gali kaltinti pardaveja,kad tipo fekaliją isude.Viskas genda ir viska reikia taisyt,ir nereikia varyt ant meistru.
Klausyk, tamsta, labai jau prijauciantis cia busi. Taip pries tai dirbo su gamykline signa be problemu. Beje, tas pats montuotojas pries tai dejo i astra signa, uz 10 min sugrizo ta astra, saugikliai keli nukepe del kazkokiu priezasciu. Tiesa dar 10 min ieskojo del ko ta astra pastoviai kaukia. Taip kad nereikia cia lialia.  Pas toki ne nesinori vaziuoti aiskintis, bet is mano puses rekomendaciju geru tikrai nebus  :)
90% kad kiloomo varza reik pakabint ir viskas issispres, duru davikli ramybej  palik, viskas su juo gerai. Pas tave duru davikliai yra ant atskiru laidu, pajunginejant prie signalizacijos reik  jungti per diodus. Jungiant per juos kartais  reik kiloomo varza kabint. Nuvaziuok i lemona nusipirk du mazus diodus ir kiloomo varza (kainuos nedaugiau 1lt) Parasyk man i pm paskui parasysiu ka  tiksliai reik padaryt
Jo, laidu yra pora, abejom durim. Su kitom durim viskas gerai, tik su vairotojo puses problemos. OK, nusipirksiu varza, nes diodas kazkur metosi :), parasysiu kai turesiu.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
8 Atsakymai
1839 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Kovo 29, 19:04:21
sukūrė minas
2 Atsakymai
942 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Balandžio 27, 20:47:17
sukūrė Toto
1 Atsakymai
6910 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Spalio 08, 17:15:26
sukūrė Evka