Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del sankabos/smagracio  (Skaityta 4083 kartus)

Neprisijungęs Andriumaras

  • Įrašai: 276
    • Žiūrėti profilį
Re: Del sankabos/smagracio
« Topic Start: 2012 Gruodžio 09, 12:19:08 »
va prisiminiau, gal kas isgimdysit kas cia gali su tuo bumpsejimu.
tas garsas "dauzymosi" pasigirsta daznai uzvedant kai variklis saltas buna, nors buna ir prie silto.
Pamenu buvo pasibaiges kuras... bandziau masina vest, tas pats garsas, siuo metu kadangi ne begis perjungiamas buvo ir garsas buvo ne kartinis, o pasikartojantis.
Su kiekvienu varikliu sukiu girdejosi tas dauzymasis. As vienu momentu net issigandau, galvojau dirzas plyso, ir ismale voztuvus visus. Bet viskas vieotj buvo. Uzpylus kuro, masina uzsivede, iskleidus viena "BUMPT".. istikruju sakau, vaziavime visiskai jokio diskomforta masinoje, jei buciau kurcas, as net nepagalvociau kad jai kazkas yra, o dabar kiekviena karta tas garsas per galva man duoda skaudziai...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
2080 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Lapkričio 06, 09:03:04
sukūrė rafinuotas
35 Atsakymai
3515 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Kovo 09, 11:33:17
sukūrė swaigius
0 Atsakymai
537 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Gegužės 26, 18:32:37
sukūrė Liu