Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del A3 apsuku ir kalatojimosi  (Skaityta 13259 kartus)

Neprisijungęs Magnatec

  • Įrašai: 270
    • Žiūrėti profilį
Re: Del A3 apsuku ir kalatojimosi
« Atsakymas #25: 2010 Gegužės 31, 23:20:01 »
kur dareisi, ir jei gali zmogaus numeri dekui, tai dirba tvaroj dabar????
Dariausi Kaune, Autoakstre, Partizanu g.
Jo, dabar lyg ir norma. Seip meistriukas toks neblogas pasitaike, papasakojo kas ir kaip.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1196 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugpjūčio 07, 21:03:53
sukūrė ramsius
8 Atsakymai
1869 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 12, 15:16:21
sukūrė acc
5 Atsakymai
1549 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 27, 11:17:10
sukūrė acc