Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2005 multimedijos sd korteles beda  (Skaityta 4361 kartus)

Neprisijungęs fakitol

  • Įrašai: 698
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: 2005 multimedijos sd korteles beda
« Topic Start: 2016 Rugpjūčio 05, 08:19:09 »
Sveiki, neuzkrauna sd korteles, tiesiog loading ir lauki ilgai ir niekas nesikeicia. 16 gb korta, ar talpa cia turi itakos?

2GB, ne 4GB maks ant rns-e tų metų :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
1843 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 12, 23:08:39
sukūrė Donato
15 Atsakymai
3678 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Birželio 22, 09:57:45
sukūrė KenTros
8 Atsakymai
3977 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Lapkričio 25, 23:12:32
sukūrė only AUDI