Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1849256 kartus)

flex

  • Svečias
Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #1275: 2009 Sausio 03, 17:41:14 »
Jei nerasiu bamperio, teks jaučiu tokį sakytis. Bet čia jau kraštutiniu atveju  :s

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-S4-S6-FRONT-BUMPER-RS4-Bodykit-rear-skirts_W0QQitemZ200271735490QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item200271735490&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1301|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

Bet ten nuorodoj vieno buferio kaina :)

O bodykit'as RS4 500 svarų :)

http://www.smk-tuning.com/?id=7&prodID=498

va vaizdzialis :D



kaip jum toks?  :V
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Sausio 03, 17:52:27 sukūrė flex »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020377 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86423 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz