Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro Žiema 2015 Šiaulių raj. Barysiai  (Skaityta 34395 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Čia ne į temą, bet ar neturit kokios info apie dalyvių skaičių per visus kartus, kai vyko q žiema? Ar akys apgavo, ar šiemet mažiau liaudies buvo, nei anksčiau?
Ps. Man tai viskas kaip ir ok buvo, išskyrus ilgus važiavimus. "Pagreitinus" trasą manau viskas būtų sklandžiau ėję.

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Čia ne į temą, bet ar neturit kokios info apie dalyvių skaičių per visus kartus, kai vyko q žiema? Ar akys apgavo, ar šiemet mažiau liaudies buvo, nei anksčiau?
Ps. Man tai viskas kaip ir ok buvo, išskyrus ilgus važiavimus. "Pagreitinus" trasą manau viskas būtų sklandžiau ėję.
Tai, kad siemet kaip tik labai gausiai susirinko.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Čia ne į temą, bet ar neturit kokios info apie dalyvių skaičių per visus kartus, kai vyko q žiema? Ar akys apgavo, ar šiemet mažiau liaudies buvo, nei anksčiau?
Ps. Man tai viskas kaip ir ok buvo, išskyrus ilgus važiavimus. "Pagreitinus" trasą manau viskas būtų sklandžiau ėję.
2013 metais lygiai taip pat du ratai vienu važiavimu buvo sukami tik tiek, kad dalyvių nebuvo tiek gausiai ;) o žmonių mano akimis kasmet vis daugiau susirenka vien pažiūrėt.
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs AVANTgarde

  • Įrašai: 1494
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Dalyvavau pirmą kartą tokiame renginyje, todėl negaliu lyginti su kitais kartais, bet pats renginys patiko, organizatoriai jaučiasi, kad ne pirmą kartą tokį renginį organizuoja, dalyviai draugiški, žiūrovai nesamonių nepridarė, trasa gera, sniego buvo. žodžiu dėkui visiems už renginį  (y)  stengsiuosi dalyvauti ir kitais kartais  :)

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Gerb makvolkas, tavo komentarus "pasiulymus" tryniau as. Komentarai zmogaus, kuris mano nuomone nera prisidejes prie tokio renginio organizavimo. Kitais metais siulome prisijungti, pasivazineti nuo siauliu iki meskuiciu n+k sykiu, savo kuro neskaiciuoti ( pirmyn atgal apie 50 km ), issiaiskinti daugybe niuansu, kurie logiski atrodo tik prie kompiuterio sedint, o tada rasyti tokius neapgalvotus komentarus. O pabaigai siulau  dar syki pasiziureti i renginio afisa, kuri skelbia: draugiskas awd automobiliu slalomas ;) quattro pavadinimas pasirintas del to, kad si rengini jau daugybe metu organizuoja audiklubas ir si rengini visu bendromis pastangomis sugebejo is savo kiemo renginio, paversti respublikinio masto renginuku, i kuri siais metais net netilpo visi norintys startuoti ;) smulkiu klaidu ir nesusipratimu pasitaiko visuose renginiuose, taciau tos klaidos padeda tobuleti toliau ir gerinti bendra renginio kokybe :)

Neprisijungęs Dimania

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2866
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o kas gavo ratlanki? :D

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Audi be lempu :D

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
mano nuomone trasa galeojo buti paprastesne ypac trasos gale,kad butu greitesni vaziavimai ir idomiau ziureti, vaziuoti.uz zieda (y) tik va galejo buti vienas prieki trasos,kitas gale o ne staigus posukiai,kuriuose masinos sustodavo ir gaisdavo laika.nu bet buvo kaip buvo,tikekimes kitakart bus idomiau ir linksmiau,siauliu krasta sniegas stipriai nuskriaude palyginus su panevezio ir utenos apskritimis... :D

Neprisijungęs ramasS

  • Kauno apskrities koordinatorius
  • Įrašai: 3467
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ats. makvolkas. 1-mes bendraujam ir su kitais autoklubais.2-buna kad ir truksta dalyviu (suserga, ar suluzta auto).3-atvaziuok ir tu su aukstesnio lygio auto, ir bus ciki.4.1-bus atsizvelgta (pats prisidek prie organizavimo.4.2-del mokejimo 3parom anksciau? tai gal 3 valandom? jai zmogus velgi suserga ir neatvyksta? 4.3-zmones jau anksciau numerius prase, net nezinodami koks oras-trsa bus.4.4-buvo auto kuriai neleido startuoti del padangu.5-nevisad leidzia galimybes daryti kur zmonem patogu. nieko pikta neturiu, bet gal kazkiek atsakiau tau i klausimus.

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Aš noriu pasisakyti dėl Kėdainių. Ten buvo organizuotas sezono atidarymas. Kiek pamenu 2000 lt kainavo aerodromo nuoma, dar 1000 lt reikėjo palikti užstatą, taip pat iš pradžių reikalavo 2 tualetų, bet vėliau kažkaip vieno užteko, jei neklystu 150 lt kainavo, na laiko matavimo įrangos nebuvo, bet manau ji kelis šimtus lt irgi kainuoja. Taigi visumoje gaunasi apie 3500 lt. Ir toks klausimas dabar makvolkui, ar norėsi mokėti tokį startinį mokestį, jei ten geriausiu atveju susirinks 50 dalyvių?

Neprisijungęs makvolkas

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
Aš noriu pasisakyti dėl Kėdainių. Ten buvo organizuotas sezono atidarymas. Kiek pamenu 2000 lt kainavo aerodromo nuoma, dar 1000 lt reikėjo palikti užstatą, taip pat iš pradžių reikalavo 2 tualetų, bet vėliau kažkaip vieno užteko, jei neklystu 150 lt kainavo, na laiko matavimo įrangos nebuvo, bet manau ji kelis šimtus lt irgi kainuoja. Taigi visumoje gaunasi apie 3500 lt. Ir toks klausimas dabar makvolkui, ar norėsi mokėti tokį startinį mokestį, jei ten geriausiu atveju susirinks 50 dalyvių?
ats. makvolkas. 1-mes bendraujam ir su kitais autoklubais.2-buna kad ir truksta dalyviu (suserga, ar suluzta auto).3-atvaziuok ir tu su aukstesnio lygio auto, ir bus ciki.4.1-bus atsizvelgta (pats prisidek prie organizavimo.4.2-del mokejimo 3parom anksciau? tai gal 3 valandom? jai zmogus velgi suserga ir neatvyksta? 4.3-zmones jau anksciau numerius prase, net nezinodami koks oras-trsa bus.4.4-buvo auto kuriai neleido startuoti del padangu.5-nevisad leidzia galimybes daryti kur zmonem patogu. nieko pikta neturiu, bet gal kazkiek atsakiau tau i klausimus.



Nu tai va ar taip sunku buvo normaliai ir isdestyti argumentus kodel taip o ne kitaip ;)
Viskas daugmas logiska.

Kedainiu airodromo nuomos kaina tai tikrai nustebino. Nes ten nera ivazevimo kontroles ir visada po ji vazineja auto. O moketi uz tai tokius pinigus tikrai neverta.

Del apmokejimo is anksto tai gerai kai gerai geras oras ir tt. Nes gali buti kitais metais taip kad pamate jog blogas oras puse dalyviu neatvaziuos isviso.

Del startinio sumos jei nuspresciau dalyvauti tai ir didesne suma man nebutu problema, juolab man atvazevimas kainuoja 150lt iki siauliu.

Neprisijungęs ramasS

  • Kauno apskrities koordinatorius
  • Įrašai: 3467
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gerai kad veslininkai issipirko, ar gavo uz pajus ir panasei. nes jai butu savivaldybes, tai kastai pakiltu iki debesu. su visokiais leidimais organizaciniais ir panasei.

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Makvolkas: uz 150lt. iseina siuo metu kazkur 42ltr. benzino, saliuros dar ciut daugiau, tai kuriam gale gyveni ? :D

O trasa sipai drozia tikrai + jei trasa buna apledejus ir pralekia sipai tai vaziavimas po ju su paprastom padangom buna kaip per dirvona :)

Neprisijungęs audicouper

  • Įrašai: 4273
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Makvolkas: uz 150lt. iseina siuo metu kazkur 42ltr. benzino, saliuros dar ciut daugiau, tai kuriam gale gyveni ? :D

O trasa sipai drozia tikrai + jei trasa buna apledejus ir pralekia sipai tai vaziavimas po ju su paprastom padangom buna kaip per dirvona :)
42ltr nėra daug, jai gyveni tarkim klaipedoje o reikia važiuoti į abu galus ir plius trasoje.
Tiesa, o kas kalbėjo apie sipuotas padangas?

Neprisijungęs makvolkas

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
Makvolkas: uz 150lt. iseina siuo metu kazkur 42ltr. benzino, saliuros dar ciut daugiau, tai kuriam gale gyveni ? :D

O trasa sipai drozia tikrai + jei trasa buna apledejus ir pralekia sipai tai vaziavimas po ju su paprastom padangom buna kaip per dirvona :)

Siaip ne trasoje mano auto kuro sanaudos 15L  o ka pas tave kaip megstama pasigirti 4L simtui ima?

Neprisijungęs LAWRIS

  • Įrašai: 220
    • Žiūrėti profilį
sitam renginyje jau buvau tris kart tai tiek zmoniu skaicium, tiek organizavimu, tiek dalyviu skaiciumi sis buvo geriausias. tobuleja vyrai kiekvienais metais. super ;)

Neprisijungęs makvolkas

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
Ne tavo reikalas kiek pas mane kuri auto ima :) prilaksciau uz panasia suma del renginio uz aciu ir neverkiu, svarbu tamsta turi kur pareikst pretenzijas. O jei 15 ima trasoj tai manykim galejai i rengini atsivezt parodyt kazka idomaus.

Keistas tu veikejas, gal dar karta atidziau persiskaityk ka as parasiau. Apie pretenzijas cia nei zodzio nebuvo. Ir siulau mandagesniam buti, nes nezinai kur ir kada keliai susikirs ir kokios pagalbos reikes.

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kur as buvau nemandagus ? Kaip paklausei apie sanaudas taip ir gavai atsakyma :) jeigu esi veiklus zmogus ir nori prisideti prie ateities renginiu ejimo teigiama linkme visada prasom prisijungti.

Neprisijungęs AUDIS1

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
keli pastebejimai ir is mano puses, trasa labai suspausta ir leta,toks vaizdas ,kad ne quattro turetojas dare trasa :) ,geriau vienas ratukas ir 3 vaziavimai tada butu daugiau maziau vienodos salygos visiems dalyvems( vieni ant sniego vaziavo ,kiti ant ledo ir sniego),smagi trasa buvo 2013 metais,tokia mano nuomone :)

Neprisijungęs ramasS

  • Kauno apskrities koordinatorius
  • Įrašai: 3467
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gana tersti foruma, zmogus issake nuomone, buvo atsakyta, ir manau issiaiskinot. norit dviese pabendrauti-prasom i pm.

Neprisijungęs viliuss4

  • Įrašai: 68
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jo jo, gana cia stumdyt vieniem ant kitu. As irgi slalome dalyvavu jau 4 karta, ir visada lyg ir gereja viskas, tiek apie siuksles pagalvota, apie tulika, apie tai kas galima ir kas ne - nesvarbu kad ne visi laikosi taisykliu ir pan.... Organizatoriai,manau, puikiai padirbo, o kur padare klaideliu del trasos ar kazko, tai tikrai patys suprato ir butinai pasitaisys jauciu! Aciu jums kaip visada :H O del renginio kitur tai aisku faina butu, bet pvz prie VLN kazkur nera tokios vietos geros, arba kaina KOSMOSAS! :-/ O tos be lempu ir su tamsintais langais ir vairais kitoj pusej ir pan tai rimtos buvo :D

Neprisijungęs Jurgilka

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

Labai džiugu, kad renginys pavyko. :)
Suprantu, kad ne audi markės automobilį vairuoju, bet apmaudu, kad organizatoriai paliko mano registraciją už 50 dalyvių brūkšnio, o pagal dalyvavusių skaičių matau, kad buvo daugiau nei 50 ..... bet tiek jau to... :)

Apskritai, smagu, kad tokio mąsto renginiai vairuojantiems išvis vyksta.. :)

Neprisijungęs zu

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 5336
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Akivaizdu, kad net nebuvote atvykę į renginį?
jei nekystu, prieš 11.00 val. liko 7 ar 8 laisvos vietos, organizatoriai registracijos metu labai aiškiai ir suprantamai pranešinėjo apie tas laisvas vietas ir kvietė prieiti prie sidabrinio golfo (h)
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Sausio 27, 11:09:04 sukūrė zuzu »

Neprisijungęs Jurgilka

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nepykit, bet nenorėjau bandyti laimę ir vykti iš Vilniaus į Šiaulius vien su mintimi "O gal visgi atsilaisvins laisva vieta" :)

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kitas variantas - anksčiau registruotis

o dar kitas variantas - galbūt startinis mokestis iš anksto :V