Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi in Denmark  (Skaityta 327668 kartus)

Neprisijungęs america

  • Įrašai: 148
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2300: 2013 Kovo 03, 18:52:39 »
draudima gali ir kas menesi ir ketvirciu ir du kart i metus ir uzvisus metus moketi kaip susitari, o keliai du kart i metus mokami.

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2301: 2013 Kovo 03, 19:26:47 »
aaa aisku, o kiek keliai galetu but 1.8 benzinui metam ? :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2302: 2013 Kovo 03, 20:04:02 »
Ignarai kiek metų Tau? svarbus faktorius

patikslinu. Standartiškai kelių/žalias/svorio/grønejerafgift/vægtafgift yra 2 kart per metus mokamas, nžn ar galima pasikeisti. Daug kur internete lentelėse rašo sumą per pusmetį, o ne metus.
Draudimas įvairiai, manau dažniausiai kas metus. Aš mokėjau kas metus, dabar pasikeičiau į kas pusmetį. Įmoka padidės dėl to 5prc.

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2303: 2013 Kovo 03, 20:09:00 »
Ignarai kiek metų Tau? svarbus faktorius

patikslinu. Standartiškai kelių/žalias/svorio/grønejerafgift/vægtafgift yra 2 kart per metus mokamas, nžn ar galima pasikeisti. Daug kur internete lentelėse rašo sumą per pusmetį, o ne metus.
Draudimas įvairiai, manau dažniausiai kas metus. Aš mokėjau kas metus, dabar pasikeičiau į kas pusmetį. Įmoka padidės dėl to 5prc.

20metu, aisku dekui uz info, turbut uzknisau jau su savo klausimais bet nezinau kur daugiau paklausinet :D, cia paskaiciavus tai ne tokia ir didele suma susidaro jeigu viska dar isdalint galima registracija kas ketvirti, draudima i metus pora kartu ar kas menesi, tai visai normaliai :) ir dar klausimas idomu jei atvaziavus su lietuviska masina mentai pagauna tai uzdeda bauda ar kaip ? ar liepia prisiregistruot ir cia skaiciuoja jie kaip bauda , nes tada atvarai su lietuviska ir duodiesi kol pagauna o paskui prisiregistruoji ir vsio

Neprisijungęs america

  • Įrašai: 148
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2304: 2013 Kovo 03, 20:13:47 »
Ignarai kiek metų Tau? svarbus faktorius

patikslinu. Standartiškai kelių/žalias/svorio/grønejerafgift/vægtafgift yra 2 kart per metus mokamas, nžn ar galima pasikeisti. Daug kur internete lentelėse rašo sumą per pusmetį, o ne metus.
Draudimas įvairiai, manau dažniausiai kas metus. Aš mokėjau kas metus, dabar pasikeičiau į kas pusmetį. Įmoka padidės dėl to 5prc.
keliu mokestis eina kas puse metu, o draudima seip kas metai bet individualiai susitarus gali moketi kaip nori.
keliai skaiciuojasi nuo masinos pobudzio ar tai sedanas ar universalas, ir nuo darbinio turio, ir ar benzas ar dyzelio kiek zinau i ta keliu mokesti i eina ir acologijos mokestis nes dyzelis brangiau kainuoja vazineti keliais, o tavo reno aisku kriteriju nezinau nieko bet bandau speti max iki 2500kr i pismeti.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2305: 2013 Kovo 03, 20:14:39 »
daug kas taip duodas kol pagauna. mitų apie baudas girdėjau visokių, tikslių atvejų nežinau.

pabandyk draudimą pasiskaičiuoti čia
https://selvbetjening.tryg.dk/selfservice/CalcAutoInsurance.action?uniklink=Koeb , pasirink 'Indtast selv bilens mærke, model mv' tada be numerio galėsi žiūrėt. gausi apytikslę kainą.
År med egen bil i Danmark - įvesk nulį
Selvrisiko didesnę kokią
kasko varną nuimk, na ir visas kitas varnas nuimk tame puslapyje, vejhjælp - ingen

sėkmės

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2306: 2013 Kovo 03, 20:15:18 »
reno kriterijai tai 1.8 benzas 98metai, tik rida tai baisiai prasukt reiktu nes stovi orginali rida 120tukst :D ta masina beveik nevazinejama ir ziemos nemacius

Neprisijungęs america

  • Įrašai: 148
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2307: 2013 Kovo 03, 20:16:20 »
20metu, aisku dekui uz info, turbut uzknisau jau su savo klausimais bet nezinau kur daugiau paklausinet :D, cia paskaiciavus tai ne tokia ir didele suma susidaro jeigu viska dar isdalint galima registracija kas ketvirti, draudima i metus pora kartu ar kas menesi, tai visai normaliai :) ir dar klausimas idomu jei atvaziavus su lietuviska masina mentai pagauna tai uzdeda bauda ar kaip ? ar liepia prisiregistruot ir cia skaiciuoja jie kaip bauda , nes tada atvarai su lietuviska ir duodiesi kol pagauna o paskui prisiregistruoji ir vsio
del baudos klausk Domo jis man rodos yra kibes ar zino kas kibo nes pas mus tik kalba kad vieniems atema ir bauda deda o kitiems atima tik numerius ir turi susimoketi afgift'a.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2308: 2013 Kovo 03, 20:18:59 »
dėl kelių mokėščio tai nevisai tikslia america parašė. Priklauso nuo kuro tipo ir arba nuo auto svorio (jei auto 1 registracija IKI 1997 liepos 1) arba nuo kuro sąnaudų, jei auto pagaminta nuo minėtos datos.
Čia kainos abiem variantam: http://www.nysynet.dk/vagtafgift.htm nurodytos pusmečiui.
Jei auto dyzelinis ir neturi DPF kietujų dalelių filtro, +500kr per pusmetį prie minėtų mokėščių

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2309: 2013 Kovo 03, 20:23:53 »
aš baudos negavau, aš apskritai gan unikaliai išsisukau, sumokėjęs tą kvartalsafgift už laiką kurį turėjau audi. Būna atima numerius arba atima visą auto. Pirmuoju atvėju galima bandyt gaut kitus nr (ypač gerai kai neatima dokų, nors man atėmė) ir kalt Lietuvon, antru atveju jau klaust ko jie nori. sakau nežinau kas yra gavę baudas, asmeniškai nepažįstu, nors per radiją kai pasakojo apie tuos dalykus tai loja kad gresia baudos tiek pat kiek afgiftas - netikiu. Niekur jos nereglamentuotos, manau gazdina. Tie kurie sako, kad "va mano pažįstamas gavo baudą" gali būt neteisūs, gal tas draugas budulis nemokantis kalbų, ir pats nesupranta už ką moka pinigus, gal tai tebuvo afgiftas

Neprisijungęs america

  • Įrašai: 148
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2310: 2013 Kovo 03, 20:24:15 »
Domai, gal tu zinai kaip patikrinti synet ant masinos ar i manoma internetu pagal numerius ar kazkaip?

Neprisijungęs america

  • Įrašai: 148
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2311: 2013 Kovo 03, 20:26:26 »
aš baudos negavau, aš apskritai gan unikaliai išsisukau, sumokėjęs tą kvartalsafgift už laiką kurį turėjau audi. Būna atima numerius arba atima visą auto. Pirmuoju atvėju galima bandyt gaut kitus nr (ypač gerai kai neatima dokų, nors man atėmė) ir kalt Lietuvon, antru atveju jau klaust ko jie nori. sakau nežinau kas yra gavę baudas, asmeniškai nepažįstu, nors per radiją kai pasakojo apie tuos dalykus tai loja kad gresia baudos tiek pat kiek afgiftas - netikiu. Niekur jos nereglamentuotos, manau gazdina. Tie kurie sako, kad "va mano pažįstamas gavo baudą" gali būt neteisūs, gal tas draugas budulis nemokantis kalbų, ir pats nesupranta už ką moka pinigus, gal tai tebuvo afgiftas
as ir nezinau kaip su tuom baudom tik kalba, kad gali buti taip ir anaip, metus isvaziavau su lietuviska manes net nepastabde.

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2312: 2013 Kovo 03, 20:30:27 »
aš baudos negavau, aš apskritai gan unikaliai išsisukau, sumokėjęs tą kvartalsafgift už laiką kurį turėjau audi. Būna atima numerius arba atima visą auto. Pirmuoju atvėju galima bandyt gaut kitus nr (ypač gerai kai neatima dokų, nors man atėmė) ir kalt Lietuvon, antru atveju jau klaust ko jie nori. sakau nežinau kas yra gavę baudas, asmeniškai nepažįstu, nors per radiją kai pasakojo apie tuos dalykus tai loja kad gresia baudos tiek pat kiek afgiftas - netikiu. Niekur jos nereglamentuotos, manau gazdina. Tie kurie sako, kad "va mano pažįstamas gavo baudą" gali būt neteisūs, gal tas draugas budulis nemokantis kalbų, ir pats nesupranta už ką moka pinigus, gal tai tebuvo afgiftas


tai realiai butu galima bandyt atvarai ir vazineji su lietuviska pagauna masina ir tada sakai prisiregistruosiu ir manau jie viska ten lengvai atiduotu , tuo labiau kad cia pazystami keli kopene vazineja tai su lietuviskom vienas jau 2metus ir kolkas niekas nieko, kitas  biski maziau bet irgi, tai zinai jeigu iseitu dar norma laiko su lietuviska pravazinet tai nera tolko dar iskarto registruot tos masinos

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2313: 2013 Kovo 03, 20:41:29 »
va, pasirodo jau nete jau yra visom mašinom registracijos afgifto skaičiuoklė, ne tik naujom
https://motorregister.skat.dk/dmr-front/appmanager/skat/dmr?_nfpb=true&_nfpb=true&_pageLabel=beregn_registreringsafgift&_nfls=false
naujos kaina ir kuro sąnaudos km/l susiradau čia: http://bilmodel.dk/Biler/
tereikia tik handelspris šiandienos, tipo rinkos kaina, kurią atrast reikia pagal skelbimus tipo :D aš naudojau savo seną skato suskaičiuotą kainą 45.000 (čia incl moms + reg afgift)

tai zylui būtų 27k visdar
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Kovo 03, 20:44:56 sukūrė Domas »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2314: 2013 Kovo 03, 20:43:09 »
Domai, gal tu zinai kaip patikrinti synet ant masinos ar i manoma internetu pagal numerius ar kazkaip?
žinau, http://selvbetjening.trafikstyrelsen.dk/ čia su kėbulo numeriu arba valstybiniu numeriu dėl syn

o visi kiti duomenys yra prieinami viešai čia, mokesčiai kada mokėti, koks draudimas ir t.t. https://motorregister.skat.dk/dmr-front/appmanager/skat/dmr?_nfpb=true&_nfpb=true&_pageLabel=vis_koeretoej_side&_nfls=false reik pasirinkt reg.numer arba stelnummer ir įvesti.

Neprisijungęs america

  • Įrašai: 148
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2315: 2013 Kovo 03, 21:02:18 »
o registruoti nusipirkus neina dar internete?
beje dekingas uz info.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2317: 2013 Kovo 04, 00:26:05 »
dekui Domui uz info kad netingejo rasyt ir linku ieskot, gal jau daniskai moki ? :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2318: 2013 Kovo 04, 01:16:12 »
danų jau seniai kertu, gal jau 2,5 metų kaip nustojau mokintis.
bet toli gražu iki geros kalbos man. bile susišneku :)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2320: 2013 Kovo 11, 00:23:02 »
kas danu fronte naujo ? (8-)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2321: 2013 Kovo 11, 16:03:08 »
Domai, gal sakau butu gerai imest i pirma puslapi i pirma posta visus situs puslapius kur imetei, manau tikrai naudinga info ir butu gerai kad nepasimestu tarp daugybes postu

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2322: 2013 Kovo 11, 23:22:52 »
gerai, bet labai tingiu šiandien, pasistengsiu per šią savaitę sutvarkyti

Neprisijungęs america

  • Įrašai: 148
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2323: 2013 Kovo 12, 20:33:03 »
pasakysiu gera draudima kuri radau is visu, pasiule maziausiai, su israsu is lietuvos kad be auto yvykiu 6600kr be israso 8500kr i metus uz 95 a4 b5 1.6 benz tai mano pirma masina danijoj kai pirmam kartui manau nebrangiai. http://www.nykredit.dk/

Neprisijungęs america

  • Įrašai: 148
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi in Denmark
« Atsakymas #2324: 2013 Kovo 12, 23:34:20 »
gal kas zino koius kontaktus ar kas veza su traliuku masinas i lt?