Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi airijoje (Ireland)  (Skaityta 97967 kartus)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #100: 2010 Birželio 10, 21:50:28 »
nu vat man nelabai :[ man geriausia sestadieni ar sekmadieni ,o si sestadieni tai tikrausiai negaliesiu nes biski audinie reik savo abziuriet nenori traukt ,tai jai padarisiu galiesiu sekmadieni koki :)


O 888tdi, jei kazka darysi duok zinot :D as kaladeles noriu keist :D tai kompanija palaikyciau :D

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #101: 2010 Birželio 11, 00:43:42 »
a kas nutiko audinei?as ir maniau,kad galiu sekmad ar setadieni,bet ko gero,sita nesigaus.
nezinau kai saltas variklis traukia normaliai kai pavazinesi dingsta trauka kazkodiel  :[ turbinos keiciau neseniai gal blogai ka sujungiau

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #102: 2010 Birželio 11, 00:44:32 »
nu vat man nelabai :[ man geriausia sestadieni ar sekmadieni ,o si sestadieni tai tikrausiai negaliesiu nes biski audinie reik savo abziuriet nenori traukt ,tai jai padarisiu galiesiu sekmadieni koki :)


O 888tdi, jei kazka darysi duok zinot :D as kaladeles noriu keist :D tai kompanija palaikyciau :D
tvarkoj jai ka pasuksiu tau 8:8 ,o turi kalodelies?

Neprisijungęs AudiQT

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #103: 2010 Birželio 11, 00:51:44 »
a variklis kox?gal kox elektriskas gedimas?jauciu meeto be kitos savaites nepavyx suorganizuot :V.

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #104: 2010 Birželio 11, 00:54:22 »
3.3 tdi ,nu bla gal vakumo sistema blogai pajungta manau ,nes su gta darem diagnostika tai meta kad su vakumu blogai tipo  bet laiko ner prieit pre masinos :),nu bl agal kita tada sestadieni planosim koki meeta ;)

Neprisijungęs AudiQT

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #105: 2010 Birželio 11, 01:37:15 »
nu ar su vakumu kas.gal kox sensorius nusproges.jo,keliam kitai savaitei.kad ir vidury savaites :).

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #106: 2010 Birželio 11, 01:43:21 »
blin viduri savaites tai man nelab dirbu nuo rytoo iki vakar :),davaj sestadieni koki ,reik dar visem viel susirasyt bus,nu jo rodie tipo ten viena valdima tu vakumu lig tai blogai  bet noriu patikrint ar viskas gerai ten  jai taip tai tada keisiu ten ta valdima ;)

Neprisijungęs AudiQT

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #107: 2010 Birželio 11, 01:54:50 »
cia ratkulej kur?nieko-susitvarkysi :).tai ,jai nesigaus sekmadieni si,tai bandom palikt kitam savaitgaliui :)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #108: 2010 Birželio 11, 19:42:37 »
nu vat man nelabai :[ man geriausia sestadieni ar sekmadieni ,o si sestadieni tai tikrausiai negaliesiu nes biski audinie reik savo abziuriet nenori traukt ,tai jai padarisiu galiesiu sekmadieni koki :)


O 888tdi, jei kazka darysi duok zinot :D as kaladeles noriu keist :D tai kompanija palaikyciau :D
tvarkoj jai ka pasuksiu tau 8:8 ,o turi kalodelies?

jup jau susipirkes viska :D reik tik rankas pridet.. :D

cia ratkulej kur?nieko-susitvarkysi :).tai ,jai nesigaus sekmadieni si,tai bandom palikt kitam savaitgaliui :)

Kita sestadieni namo varau ;) tai jau jei ka organizuosit kitai savaitei, tai be manes :D

Neprisijungęs okleraz 1.8t

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #109: 2010 Birželio 11, 19:48:16 »
Matau kad bus sunku visiem susirinkt :)

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #110: 2010 Birželio 11, 23:16:12 »
GTA varyk  rytoj pas mus pakeisim kolodelie no problem :D ,bla tai jau 100 % varai su auto i lt?

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #111: 2010 Birželio 11, 23:18:53 »
Matau kad bus sunku visiem susirinkt :)
ne nebus sunku manau is mano puses ti auto turiu pataisit biski i laisvai  :) manau ir kiti ras laiko atvikt susipazint pabendraut na manau  kad ir airijoj atsiras ratukas audi vairotoju :D nu jau pradzia yra reik daugiau veiksmo :D

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #112: 2010 Birželio 12, 00:07:20 »
GTA varyk  rytoj pas mus pakeisim kolodelie no problem :D ,bla tai jau 100 % varai su auto i lt?

nu noriu, dar reik pirmadieni py..eram i draudima paskambint :D bet itariu kad su auto varysiu :) nebent ten sakau draudime kokios tragedijos iskiltu ;)

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #113: 2010 Birželio 12, 00:14:54 »
GTA varyk  rytoj pas mus pakeisim kolodelie no problem :D ,bla tai jau 100 % varai su auto i lt?

nu noriu, dar reik pirmadieni py..eram i draudima paskambint :D bet itariu kad su auto varysiu :) nebent ten sakau draudime kokios tragedijos iskiltu ;)
nemanau kad kils probliemu ,turi draudima man rodos ir vsio tu jug nevarai metam i lt ,meniasiuj man rodos no problem :D

Neprisijungęs AudiQT

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #114: 2010 Birželio 12, 01:26:06 »
kur cia tie remontai vyxta ryt?padarytume meeta prie to pacio :) ir vsx!as siandien ir su dirzais zaidziau,daliu neliko,bet laido kazkokio nepajungiau :-].kabo :O.

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #115: 2010 Birželio 12, 07:01:53 »
Atsiprasau kad tersiu jusu tema, bet jei tau su vakumais blogai todel ir masina netraukia, nereik jokiu turbinu keist, dabar paprasciausia iseitis kad blogai sujungtos tos slangeles, gal ne ten sukeitei kai keitei arba gali buti kad ir N75 nusproges, tu pirma pasizek o ne keiteliok  :)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #116: 2010 Birželio 12, 11:10:58 »
Atsiprasau kad tersiu jusu tema, bet jei tau su vakumais blogai todel ir masina netraukia, nereik jokiu turbinu keist, dabar paprasciausia iseitis kad blogai sujungtos tos slangeles, gal ne ten sukeitei kai keitei arba gali buti kad ir N75 nusproges, tu pirma pasizek o ne keiteliok  :)

Turbinas jam reikejo keist, nes sparnuotes buvo susilankste, o kita issinesiojus. Greiciausiai kai surinkinejo sumaise slangutes :) arba kazkurios nedamove ir gaudo ora :) tai siandien ziuresim gal ka padarysim jo masinai :)
kur cia tie remontai vyxta ryt?padarytume meeta prie to pacio :) ir vsx!as siandien ir su dirzais zaidziau,daliu neliko,bet laido kazkokio nepajungiau :-].kabo :O.
Veiksmas vyks Clane :D

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #117: 2010 Birželio 12, 12:16:34 »
Atsiprasau kad tersiu jusu tema, bet jei tau su vakumais blogai todel ir masina netraukia, nereik jokiu turbinu keist, dabar paprasciausia iseitis kad blogai sujungtos tos slangeles, gal ne ten sukeitei kai keitei arba gali buti kad ir N75 nusproges, tu pirma pasizek o ne keiteliok  :)
tai turbinos pakieistos ir po keitimo islindo tai bet neiskart ,nu jo zinau kad n75 gali but sproges ziurejom su kompu bet pirma slangutes patikrinsiu ,o turbinu neks neliecia ;)

Neprisijungęs broodas

  • Įrašai: 1354
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #118: 2010 Birželio 12, 12:48:43 »
Tai kai keite gal ne ten slangutes sumove, daznai taip buna

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #119: 2010 Birželio 12, 21:48:40 »
Tai kai keite gal ne ten slangutes sumove, daznai taip buna
va ziurejom sian tai supranti netidaro turbinu tivo vakumo nera ,ryt ziuresiu kaip ant salto ar atidarines turbinas ,nes kai saltas variklis ji traukia idomu gaunas tada ar tas voztuvas n75 ar slangutes ar pats pagrindinis vakumas ,ryt vel  ziuresiu pirma slangutes tikrinsiu

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #120: 2010 Birželio 12, 23:04:06 »
Tai kai keite gal ne ten slangutes sumove, daznai taip buna
va ziurejom sian tai supranti netidaro turbinu tivo vakumo nera ,ryt ziuresiu kaip ant salto ar atidarines turbinas ,nes kai saltas variklis ji traukia idomu gaunas tada ar tas voztuvas n75 ar slangutes ar pats pagrindinis vakumas ,ryt vel  ziuresiu pirma slangutes tikrinsiu

Zeba sian pas tave serviza maniskei padarem :D o kas del turbinu tai as itariu pas tave kazkur vakuumo nelaiko :) nes jei ir sakei kad stabdi pamindzius sunkiau spaudos tai itariu kazkur skyle yr slangoj :) Voztuvas turetu but geras :)

Neprisijungęs 888dti

  • Įrašai: 35
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #121: 2010 Birželio 12, 23:07:41 »
Tai kai keite gal ne ten slangutes sumove, daznai taip buna
va ziurejom sian tai supranti netidaro turbinu tivo vakumo nera ,ryt ziuresiu kaip ant salto ar atidarines turbinas ,nes kai saltas variklis ji traukia idomu gaunas tada ar tas voztuvas n75 ar slangutes ar pats pagrindinis vakumas ,ryt vel  ziuresiu pirma slangutes tikrinsiu

Zeba sian pas tave serviza maniskei padarem :D o kas del turbinu tai as itariu pas tave kazkur vakuumo nelaiko :) nes jei ir sakei kad stabdi pamindzius sunkiau spaudos tai itariu kazkur skyle yr slangoj :) Voztuvas turetu but geras :)
jo ;)ryt tikrinisiu slangutes ;)

Neprisijungęs AudiQT

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #122: 2010 Birželio 14, 20:47:47 »
kaip remontai ;)?

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #123: 2010 Birželio 14, 21:43:19 »
kaip remontai ;)?

nu man normalei :D praktiskai viska padariau ka reikejo :) o va 888tdi vis dar su vakuumu kariauja :))) ka tu gero?

Neprisijungęs AudiQT

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #124: 2010 Birželio 15, 13:36:24 »
blyn tai ne kas ?!?.tvarkiau savo traktoriu biski irgi.keisdamas dirza isiaiskinau kur vandeni leidzia ir tepala biski.tai nuimiau nuo galvos ta plasmase ,kur slangos jungias,nes trukus.taip pat ir su plasmase kur is alsuoklio eina zemyn,irgi trukus.tai viena gavau iskart,o kita Naas uzsakiau,tai snd turetu but.ir tikiuosi NO MORE LEAKS :D :-]!