Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi airijoje (Ireland)  (Skaityta 97979 kartus)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #200: 2011 Rugpjūčio 23, 18:39:23 »
Neblogas projektas, butu idomu realiai pamatyti :)

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #201: 2011 Rugpjūčio 23, 22:23:17 »
tomijas88/    ne cia ne mano darbo vieta cia mano garaza zmogu idarbine tiksliau dede jis ruosimu uzsiima as vaziuoklem motorais kai turiu laisvo laiko planuoju fuul taimu ten darbuotis o kolkas puiki vieta svajonems i gyvendinti vot taip :D

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #202: 2011 Rugpjūčio 23, 23:57:29 »
saunu kad pats viska daraisi,as jau trys metai kaip garazaujam tik 1.5 metai kaip normaliai ysirengia prie progos reiks foto paieskot mus garazelio,irgi vaziuokles nors man tai labiau motorai patinka krapstinet atgaivyt antram gyvenimiuj.turu uzkaupes tdi daliu

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #203: 2011 Rugpjūčio 24, 00:57:22 »
labu labu. nors uzsiregines jau seniai cia, bet gan retai ilendu. tei vat jau saloj senokai, trecia audi jau cia turiu. pradejau su kupu, paskui A8( trumpai turejau, bo supratau kad neislaikysiu jos:D) dabar A4 tdi birbinu. su GTA kaip ir pazystami (kibernetiskai) gyvenu salia Waterfordo, Carrick on Suir kaime:)
mano audykle:

 seksiu tema, pagal galimybes bandysiu prie meet'o prisijungt:) siaip atstumas nera didelis rodiklis man. aisku kuo arciau, tuo geriau:)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #204: 2011 Rugpjūčio 24, 20:12:40 »
Nu va jau 5 dalyviai yra :D Dabar tik reik vietos ir laiko ;)

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #205: 2011 Rugpjūčio 24, 21:00:01 »
kolkas apie meeta greit negalvoju nes vairuoju reno clio  o jis tarp kruvos audiniu atrodytu tikras bjaurusis anciukas  :D :-]  nebloga audzi raudona gerai ratukai ziurisi :V

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #206: 2011 Rugpjūčio 24, 21:02:32 »
gaivinam foruma vyruciai davai pametykit saviskiu nuotrauku ydomu pasiziureti :O

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #207: 2011 Rugpjūčio 24, 21:33:45 »
Na bent jau pas mane tai ner ka ziuret :) viskas vos ne stock.. neskaitant juodu langu, xanonu ir didesniu ratu..

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #208: 2011 Rugpjūčio 24, 23:38:07 »
nesvarbu,visi doro ka turi

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #209: 2011 Rugpjūčio 25, 22:56:58 »
Edvi, atvaryk i meeta ir su reno ;) ne masinu ziuret varom. Siaip labai letai cia vyksta sitas bazaras forume. Negeria butu sukurt koki skype groupe? Na cia tik ideja jei ka  (aa)

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #210: 2011 Rugpjūčio 25, 23:09:23 »
nu tai siulom kur darom mytinga nes laikas eina krepsinis touj startuos ir pan.

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #211: 2011 Rugpjūčio 25, 23:21:37 »
nu tai siulom kur darom mytinga nes laikas eina krepsinis touj startuos ir pan.

Reiktu normalios aiksteles, kur galetum atvaziuot ir nedaug ryzhu airiu trintusi aplink :)

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #212: 2011 Rugpjūčio 26, 00:33:03 »
nu tai siulikyt kokius tai variantus ban deryt reikalus :D

Neprisijungęs EdvinasT

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #213: 2011 Rugpjūčio 26, 06:12:17 »
Aš jau jums jug rašiau kur kas ir kaip, bet jus neatkreipėte dėmesio, Edvinai, pasakyk iš kur gavai odini saloną, nes ir pats sau ieškausi. beja ar yra čia airijoje kurie daro carbon'ą? bet klijuoja plėvelę, lietuvoje būdamas pasidomėjau, tai sakė kad lenkijoje daugiausiai tai daro, ir lietuvoje jau pradėjo, jei turite savo garažėlius, norėtumėte man padaryt? užsisakyčiau iš lietuvos ta plėvelę, dėčiau stoga  jaučiu tiktais pradžiai, o gal net ir kapotą. įdėsiu savo mašiniuko fotkę. na nėra jau tokia afigėną, kaip tenta raudonikę :D aš tik esu ja nuleides, isidėjas "lowerius" galima skayti sprotiniai amortikai, bet nelabai brangus, tai nepasakyciau kad jie originalūs. priekinės ir galinės lempos, naujesnės, ratus derinau prie mašinos spalvos. R18. Dar norėjau "kseonus" įsidėti. beja man yra dar tokia problemėlė, pas visų audi taip yra kiek girdėjau, priekinis bamperis iš vairuotojo pusės, prie priekinio rato, biški atlimpa šone, bliamba užkniso jau, audine mano nebegražiai tada atrodo :-] nežinau kaip fix to fix padaryt. nes avaryt į servisa, ir kad man super glue privaytu nesamonė :D ok laukiu atsakymu

« Paskutinį kartą keitė: 2011 Rugpjūčio 26, 06:15:06 sukūrė EdvinasT »

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #214: 2011 Rugpjūčio 26, 10:45:11 »
tau tiktu ysidet prieky lempas nuo facelifto kaip sykis tokias turiu pardavimuj sianden bandysiu ydet foto gal  sudomys,galvojau sau detis bet jau praejo tas bizas man :)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #215: 2011 Rugpjūčio 26, 20:57:22 »
Aš jau jums jug rašiau kur kas ir kaip, bet jus neatkreipėte dėmesio, Edvinai, pasakyk iš kur gavai odini saloną, nes ir pats sau ieškausi. beja ar yra čia airijoje kurie daro carbon'ą? bet klijuoja plėvelę, lietuvoje būdamas pasidomėjau, tai sakė kad lenkijoje daugiausiai tai daro, ir lietuvoje jau pradėjo, jei turite savo garažėlius, norėtumėte man padaryt? užsisakyčiau iš lietuvos ta plėvelę, dėčiau stoga  jaučiu tiktais pradžiai, o gal net ir kapotą. įdėsiu savo mašiniuko fotkę. na nėra jau tokia afigėną, kaip tenta raudonikę :D aš tik esu ja nuleides, isidėjas "lowerius" galima skayti sprotiniai amortikai, bet nelabai brangus, tai nepasakyciau kad jie originalūs. priekinės ir galinės lempos, naujesnės, ratus derinau prie mašinos spalvos. R18. Dar norėjau "kseonus" įsidėti. beja man yra dar tokia problemėlė, pas visų audi taip yra kiek girdėjau, priekinis bamperis iš vairuotojo pusės, prie priekinio rato, biški atlimpa šone, bliamba užkniso jau, audine mano nebegražiai tada atrodo :-] nežinau kaip fix to fix padaryt. nes avaryt į servisa, ir kad man super glue privaytu nesamonė :D ok laukiu atsakymu





Na tai matem ta pasiulyma su pirtim, bet cia per savaite ar dvi nepadarysi. Reiktu rinkt sarasa kas dalyvautu, ieskot tos pirties, rinkt bapkes ir t.t. Pirmas meet gali but paprastas, nu aisku kur nors koki shashla issikept ir butu. Del bamperio tai galvoju, kad jis ant shponkiu ten, nebent jos suluze ;}

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #216: 2011 Rugpjūčio 26, 22:54:57 »
EdvinasT/   isardes saviske vos ne iki varztelio tavo bamperis apacia tvirtinasi an klipsu jie isistimia i buferi tai vot du varstai is priekio 4 is sonu nusiimi bamperi,pasilituoji ir vargo nematai,beje odos ieskojau ilgai bet nupirkau cia jei rasiu kokia duosiu zinot,ten su tuo karbonu gali pats ta stoga apsitraukt nera sunku tik kapoto nepatarciau nes yra ka veikt as jauciu nors niekada to nedares :)

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #217: 2011 Rugpjūčio 26, 22:57:06 »
kuris is musu 5 sasla marinuos? :-] :-] :-] :-]

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #218: 2011 Rugpjūčio 26, 22:59:09 »
o del skype group tai as uz tai (aa)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #219: 2011 Rugpjūčio 26, 23:12:03 »
Nu nepykit is manes kulinaras prastas :D nebent megstate nuodus  (aa) Su skype butu lengviau, bendraut, nes cia forume tai kas nors nepaziuri, ar neatraso ir t.t. :D su tokiu atsakymu tempu meetas gal koks ir iseis pries naujuosius metus. :D Aisku ner ko skubet. Reikia nutart del vietoves :] ir laiko.

Neprisijungęs EdvinasT

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #220: 2011 Rugpjūčio 27, 06:34:17 »
mano skype:  edwis_ie16  kvieskite, susibursime ir darysime chatuka.
siandien ziurejau del to bampeiro, tai pats pastebejau, kad ten klipsiukas nuluzes :)
laukiu foto del faru :)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #221: 2011 Rugpjūčio 27, 09:48:05 »
Nu va, ideja :) dabar visi sukvieciam edvi, sukurs grupe ir bus kazka derint LIVE :D

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #222: 2011 Rugpjūčio 27, 22:41:52 »
as jau isiunciau pakvietima burkit grupe :)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #223: 2011 Rugpjūčio 27, 22:47:35 »
reik dar is kitos grupes surinkt :D

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #224: 2011 Rugpjūčio 27, 23:26:59 »
kaip tai is kitos?