Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi airijoje (Ireland)  (Skaityta 97980 kartus)

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #175: 2011 Rugpjūčio 15, 23:11:37 »
nu dar gal kas prisijunks ar tik tryse mes cia karts nuo karto parasom kad neliudetu forumelis,nes jau visai liudna daros

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #176: 2011 Rugpjūčio 15, 23:19:13 »
nu dar gal kas prisijunks ar tik tryse mes cia karts nuo karto parasom kad neliudetu forumelis,nes jau visai liudna daros

Is audifanu, dar 1 arba 2 :)

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #177: 2011 Rugpjūčio 16, 00:59:00 »
manau kad yra daugiau tik gal tingi pasirasyt

Neprisijungęs EdvinasT

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #178: 2011 Rugpjūčio 16, 06:28:52 »
Aš šita forumą tik vakar radau, nes dizelis pasibaige mašinoje, vos iki namu davažiavau, tai kokia 30min  knisausi kol užvedžiau, ieškojau tos pompos kuri pumpuoja, bet x.j as ja ten radau,uzsipyliau 40L dyzeliuko. isijungiau pirma pavara, sankaba ir gaza spaudinejau, tampes tampes kol uzsivede.. pravaziavau  10 km, gryzau, galvoju bus ok. ryte vel neuzsivede, vel taip pat uzsivedziau. pravaziavau 40km, db viskas ok, girdejau dyzeliams biski sunkiau yra. :) Reiktu susitikti, jug nera cia taip toli mums visiems, ir ne tokios benzo kainos kaip leituvoje, galima pasilepinti, as kiekviena savaitgali visur vazineju pas mergas :D

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #179: 2011 Rugpjūčio 16, 20:44:29 »
Aš šita forumą tik vakar radau, nes dizelis pasibaige mašinoje, vos iki namu davažiavau, tai kokia 30min  knisausi kol užvedžiau, ieškojau tos pompos kuri pumpuoja, bet x.j as ja ten radau,uzsipyliau 40L dyzeliuko. isijungiau pirma pavara, sankaba ir gaza spaudinejau, tampes tampes kol uzsivede.. pravaziavau  10 km, gryzau, galvoju bus ok. ryte vel neuzsivede, vel taip pat uzsivedziau. pravaziavau 40km, db viskas ok, girdejau dyzeliams biski sunkiau yra. :) Reiktu susitikti, jug nera cia taip toli mums visiems, ir ne tokios benzo kainos kaip leituvoje, galima pasilepinti, as kiekviena savaitgali visur vazineju pas mergas :D

Tai kas kokiam mieste sedi? Ir kur butu organizuojamas susitikimas?

Neprisijungęs AudiQT

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #180: 2011 Rugpjūčio 17, 00:01:35 »
Aš šita forumą tik vakar radau, nes dizelis pasibaige mašinoje, vos iki namu davažiavau, tai kokia 30min  knisausi kol užvedžiau, ieškojau tos pompos kuri pumpuoja, bet x.j as ja ten radau,uzsipyliau 40L dyzeliuko. isijungiau pirma pavara, sankaba ir gaza spaudinejau, tampes tampes kol uzsivede.. pravaziavau  10 km, gryzau, galvoju bus ok. ryte vel neuzsivede, vel taip pat uzsivedziau. pravaziavau 40km, db viskas ok, girdejau dyzeliams biski sunkiau yra. :) Reiktu susitikti, jug nera cia taip toli mums visiems, ir ne tokios benzo kainos kaip leituvoje, galima pasilepinti, as kiekviena savaitgali visur vazineju pas mergas :D
tokiu atveju uzpyles kuro,prasuki purkstuku ,atverzi.ir su starteriu pasuki matara kol prades sisiot per vamzdelius,tada jau buna oras isejes ,uzverzi ir brukst ir kla kla kla kla dirba kai dzvanas :).nu cia bent senesnio tipo motoram .arba iskart sniuras ir biski pratrauki ir fsio.

Neprisijungęs EdvinasT

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #181: 2011 Rugpjūčio 17, 07:01:10 »
Na man ir taip užsivedė ;) gerai kad neiškilo rimtesnių problemu, kaip keitimas filtro ir t.t :) Aš gyvenu Co.Westmeath Athlone. Kur jus? o tiktis galime betkokiam mieste. :)

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #182: 2011 Rugpjūčio 17, 17:02:09 »
WATERFORD

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #183: 2011 Rugpjūčio 17, 20:34:46 »
Dublin. Na tai geriausiai butu paimt toki miesta, kad visiem gautusi panasiai km :D

Neprisijungęs EdvinasT

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #184: 2011 Rugpjūčio 18, 06:14:06 »
Man pofik, pas manes dyzelis, vaziuoju kur noriu :-] o taip tai nesuderinsi kad lygiai km gautusi  ?!?

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #185: 2011 Rugpjūčio 18, 14:04:35 »
nu tai kury savaitgaly meetinam? :)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #186: 2011 Rugpjūčio 18, 20:41:04 »
Man pofik, pas manes dyzelis, vaziuoju kur noriu :-] o taip tai nesuderinsi kad lygiai km gautusi  ?!?
Visi cia turbut ant dyzelio varo, man siaip ir pofig.
nu tai kury savaitgaly meetinam? :)

Man tinka betkuris tik ne sitas ateinantis ;) nusimato sankabos keitimas  (aa)

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #187: 2011 Rugpjūčio 18, 23:50:31 »
kiek cia mus butu norinciu susibegt?
ar vel keturiese susrasinejam kad forumelis neliudetu :D

Neprisijungęs EdvinasT

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #188: 2011 Rugpjūčio 19, 07:13:35 »
Man tokia idėja kilo kol darbe neturėjau ką veikti, vienas pažystamas buvo North Ireland Kažkurioje vietoje, kur yra pirtis ežeras namukas ir t.t tai pagalvojau, na ir kas kad mes susitiksime kokiame mieste, ir ką mes veiksime? žiūrėsime į savasias audines? :) jug geriau nuvarom i pirti, patūsinam, pabūnam, išgersime, susipažinsime :) jug gera mintis. sakė kažkur 50eur nuo žmogaus, na man reiktu pasitiklinti, jei norinčiu būtų.

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #189: 2011 Rugpjūčio 19, 19:01:35 »
Man tokia idėja kilo kol darbe neturėjau ką veikti, vienas pažystamas buvo North Ireland Kažkurioje vietoje, kur yra pirtis ežeras namukas ir t.t tai pagalvojau, na ir kas kad mes susitiksime kokiame mieste, ir ką mes veiksime? žiūrėsime į savasias audines? :) jug geriau nuvarom i pirti, patūsinam, pabūnam, išgersime, susipažinsime :) jug gera mintis. sakė kažkur 50eur nuo žmogaus, na man reiktu pasitiklinti, jei norinčiu būtų.

Ideja, bet reik daugiau snukiu tada :) siaip ir dubline kazkur pirtys prie airporto yr, kainos nzn.

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #190: 2011 Rugpjūčio 19, 22:10:48 »
sveiki as naujokas tikriausiai busiu 5 tas  as mullingare esu. (h)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #191: 2011 Rugpjūčio 19, 22:25:45 »
sveiki as naujokas tikriausiai busiu 5 tas  as mullingare esu. (h)
Sveikas, atvykes :) kuo daugiau tuo geriau ;)

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #192: 2011 Rugpjūčio 20, 00:47:21 »
sveiki as naujokas tikriausiai busiu 5 tas  as mullingare esu. (h)

swx tautieti  :D

Neprisijungęs EdvinasT

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #193: 2011 Rugpjūčio 20, 06:43:50 »
sveiki as naujokas tikriausiai busiu 5 tas  as mullingare esu. (h)

Man iki Mullingaro 28km, dažnai ten lankausi :) bendravardis dar vienas :) Sveikas Atvykes ;)

Neprisijungęs Dieselburner

  • Įrašai: 2906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #194: 2011 Rugpjūčio 22, 20:46:06 »
Kur dinge audistai?  (h)

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #195: 2011 Rugpjūčio 22, 21:58:00 »
niekur neprapuole tik per darbus kartais neprieinu prie forumelio.
galkas koky projektely pradeja?

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #196: 2011 Rugpjūčio 23, 00:41:38 »
malonu klausykit jus cia senbuviai gal VNT20 suvairuot butu galima? o cia mano projektelis grozekites nes man baisu darosi,galo nematyti
 :-]

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #197: 2011 Rugpjūčio 23, 00:50:31 »








vot taip...

Neprisijungęs EDVINAS

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #198: 2011 Rugpjūčio 23, 01:04:41 »
viena isimaise kokia buvo is pradziu kol nesusigalvojau sau veiklos siaip tai 110bhp remapinta/tupdyta ant coilu/odines kedes/klimatronikas/rasporke/keistos grotos prieky/gale lempos ir siaip visoki niekuciai,turiu cia tokia parduotuvele tai siuncia viska is GERMANY gera kokybe ir kainos patrauklios o kai pirkau tai tuscia buvo maisas ir airio uzniuchinta stovejus kelis metus snargliais apaugus dabar planuose visko daug,net pats bijau pagalvoti,t4/vnt20/intercooleris/plundzeris12mm/sankaba/dirzai/vaziuokle/spalva.sakyki savo nuomone :D

Neprisijungęs tomijas88

  • Įrašai: 60
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi airijoje (Ireland)
« Atsakymas #199: 2011 Rugpjūčio 23, 10:24:17 »
kur mapinai?cia gal tavo darbo vieta?gera pradzia.... nu jei viska sudesi tai bus fast diesel car in ireland :D