Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi Coupe  (Skaityta 267409 kartus)

Neprisijungęs justinas89

  • Įrašai: 645
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #800: 2009 Liepos 13, 09:46:25 »
bandziau bandziau  :D nieks nesikeicia

Neprisijungęs adrian

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #801: 2009 Liepos 13, 09:55:29 »
one more time :

jei yra galimybe,isidek kita skydeli patikrint,greiciausiai nukepe takelis platoj, daznoka liga,tada ir nesviecia niekas ;] nes kiek zinau, reliu nera ant siu prietaisu apsvietimo,viskas "kabo" ant saugiklio,ir grandine sujungta su skydelyje eranciu potencu (intensyvumo reguliatoriumi), so bedos bus skydelyje,kaip sakiau,jei yra galimybe,isidek kita pabandymui is kokio draugo ar pan. Jei tokios galimybes nera,tada ardyk skydeli ir ziurek ar nenukepe, galesiu imest foto kuris konkreciai takelis nukepa ir dingsta apsvietimas ;]

Neprisijungęs justinas89

  • Įrašai: 645
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #802: 2009 Liepos 13, 09:58:24 »
one more time :

jei yra galimybe,isidek kita skydeli patikrint,greiciausiai nukepe takelis platoj, daznoka liga,tada ir nesviecia niekas ;] nes kiek zinau, reliu nera ant siu prietaisu apsvietimo,viskas "kabo" ant saugiklio,ir grandine sujungta su skydelyje eranciu potencu (intensyvumo reguliatoriumi), so bedos bus skydelyje,kaip sakiau,jei yra galimybe,isidek kita pabandymui is kokio draugo ar pan. Jei tokios galimybes nera,tada ardyk skydeli ir ziurek ar nenukepe, galesiu imest foto kuris konkreciai takelis nukepa ir dingsta apsvietimas ;]
idek foto isanksto , jei dabar nereikes tai gal kada veliau prisireiks. skydelio kito pabandymui idet neturiu galimybiu deja...  :/

Paulieniss

  • Svečias
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #803: 2009 Liepos 14, 17:36:12 »
Sveiki. As cia naujokas. ASs turiu Audi Coupe 2.3 ir man wis nesibaigia bedos.. Gal kas zn kas gali but , nes dabartine beda yra tokia kad pasikeiciau jau trecia kraba , masina uzsiweda bet dreba wisa ir nelb prijama gaza. Padirba minute kita ir ant staigiu nukrenta apsuko ir uzgesta ir nebeina uzwesti , atejus kita diena ji wel uzsiweda lyg niekur nk bet wel padirba ir uzgesta.. Pakeitus kraba man beliko mintys kad uzsisiurbia , bet kas gali sukelti uzsiurbima? bendzino siurblys mano paskutine mintis.. kas zn padekit? 8:8

Neprisijungęs Aidelis

  • Įrašai: 1139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #804: 2009 Liepos 21, 13:50:14 »
Man tokia pat beda buvo pries pora men. irgi keiciau kraba ir niekas nepasikeite. tada pakeiciau kompa ir viskas ok pasidare. turgaus skilty paieskok residendas leidzia savo kabrio 2,3 dalim kompa nebrangei atiduotu sake. p.s. as keiciau degimo kompa dar yra kur ipurskima regulioja.  degimo po keleivio kojom randasi. o ipurskimo kad pamatytum reikia bardacioka isimti.

Neprisijungęs Edz

  • Įrašai: 83
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #805: 2009 Liepos 23, 14:55:39 »
del dingimo - vienareiksmiskai bus kontaktu grupe uzvedimo spynos, del voltmetro - generatoriaus dirzas, pasitempk, arba pasikeisk nauja ir pasitemok normaliai ;)
Taigi pasikeiciau tuos spyneles kontaktus, bet nieko nepadejo.... :/ dingineja vistiek :(

Neprisijungęs Edz

  • Įrašai: 83
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #806: 2009 Liepos 25, 18:38:33 »
kur tas musu visazynis Andriux  (z)

Neprisijungęs Diezel

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #807: 2009 Liepos 25, 20:10:09 »
Sveiki. Turiu problema,pas mane po keleivio sedyne stipriai kaupiasi vanduo (ne antifryzas) ,niekaip nerandu per kur bega. Is isores pamaciau kad pas mane ta juostele kur eina palei stikla yra biski atsokusi virsuje,ar gali buti kad per ja ir bega vanduo. Ir gal kas zinote kaip ji tvirtinasi?
Gal dar kas turit kokiu minciu per kur gali kauptis vanduo po keleivio sedyne?

Idedu nuotrauka apie ka kalbu.

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #808: 2009 Liepos 25, 21:18:34 »
liukas yra? jei yra tikrink nutekejimus vandeniui, dazniausiai jie buna uzsikimse...ir dar tikrink kur salono filtras stovi po kapotu, ten irgi prasivalyk viska.

Neprisijungęs Diezel

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #809: 2009 Liepos 25, 22:28:56 »
Liuko nera,o salono oro filtra ziurejau,bet su juo lygtais viskas normaliai. Ten po juo kazkokia sklene yra,ji turi darinetis? Klima.

Neprisijungęs adrian

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #810: 2009 Liepos 26, 17:40:00 »
kur tas musu visazynis Andriux  (z)

atostogauja  :D vakare prisesiu,atsakysiu ;]

Neprisijungęs SHARR

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #811: 2009 Liepos 28, 00:15:37 »
chebra gal kas turit 2.3 10v (100kw) liamda zonda pardavimui???  ;) gal skerdziat kas coupa??

Neprisijungęs Aidelis

  • Įrašai: 1139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #812: 2009 Liepos 28, 09:12:06 »
Sveiki. Turiu problema,pas mane po keleivio sedyne stipriai kaupiasi vanduo (ne antifryzas) ,niekaip nerandu per kur bega. Is isores pamaciau kad pas mane ta juostele kur eina palei stikla yra biski atsokusi virsuje,ar gali buti kad per ja ir bega vanduo. Ir gal kas zinote kaip ji tvirtinasi?
Gal dar kas turit kokiu minciu per kur gali kauptis vanduo po keleivio sedyne?

Idedu nuotrauka apie ka kalbu.
Pas mane keleivio pusei dugne tokia guma buvo kai ja pameciau matesi net salono kilimas tai ir pas mane po keleivio sedyne ir gale po kojom slape pastovei budavo. tai srote vos ne vos gavau ta guma uzkimsau ta skile ir daugiau slape nebuvo. nebuvai palindes po masina gal irgi jos nebera pas tave? cia mano teorija :)

Neprisijungęs Aidelis

  • Įrašai: 1139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #813: 2009 Liepos 28, 09:14:40 »
chebra gal kas turit 2.3 10v (100kw) liamda zonda pardavimui???  ;) gal skerdziat kas coupa??
Pamegink pas residenta kreiptis. jis skerdzia cabrio 2,3L 98kW turetu nesiskirti.
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,50850.0.html

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #814: 2009 Liepos 28, 09:25:35 »
chebra gal kas turit 2.3 10v (100kw) liamda zonda pardavimui???  ;) gal skerdziat kas coupa??
o tau gaila nepilna simta litu isleisti naujam liamdo zondui? Koks skirtumas kokia masina - visi jie vienodi. Devetas velnias zino kokio stovio? Tikrinsi jo kreives pries perkant ar is lempos mesi pinigus? :D
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Liepos 28, 09:29:21 sukūrė bajoras »

Neprisijungęs adrian

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #815: 2009 Liepos 28, 09:51:22 »
i NG eina 3 kontaktu liamda.. so, jokio skirtumo is kokios auto islupsi, svarbu kad atitiktu kontaktu (laidu skaicius).. kaip ir sakiau, su devetais loterija.. deciau tik tai nauja.. ne karve bekainuoja.

Paulieniss

  • Svečias
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #816: 2009 Liepos 31, 19:18:07 »
Man tokia pat beda buvo pries pora men. irgi keiciau kraba ir niekas nepasikeite. tada pakeiciau kompa ir viskas ok pasidare. turgaus skilty paieskok residendas leidzia savo kabrio 2,3 dalim kompa nebrangei atiduotu sake. p.s. as keiciau degimo kompa dar yra kur ipurskima regulioja.  degimo po keleivio kojom randasi. o ipurskimo kad pamatytum reikia bardacioka isimti.
taj kuri kompa keitei? ta kuris yra keleiwio pusej pr dureliu po bardacioku uz apsyfkes? as dbr atrodo susitwarkiau bet wienas cilindras ***** pjauna ir meistras sako kad pramusima rodo paskirstitojo dangtelyje pakeiciau ir tas pats.. Gali ir kompas delto dasideti?



Biski  pristabdom su leksikonu, nes kita karta bus ispejimas... - admin
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Rugpjūčio 01, 22:06:46 sukūrė Adrian »

Neprisijungęs Chesiux

  • Įrašai: 219
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #817: 2009 Rugpjūčio 02, 10:48:10 »
kame saknis kad po kiek laiko uzgesta vdo daciku apsvietimas palaikius kiektais laiko isjungtas sviesas vel isijunge po kiek laiko vel tas pats

Neprisijungęs adrian

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #818: 2009 Rugpjūčio 02, 11:35:29 »
kame saknis kad po kiek laiko uzgesta vdo daciku apsvietimas palaikius kiektais laiko isjungtas sviesas vel isijunge po kiek laiko vel tas pats

o kokio galingumo lemputes susuktos? pas mane tas pats darosi kai sudejau 2W lemputes vietoj 1.2W, bet issijungia ilgai vaziuojant, po kokiu 2-3valandu jei pastoviai dega, po to isjungi, pabuna kazkiek laiko tada vel dega, esme yra releje, kuri stovi ant vdo apsvietimo, pas mane ji 3.6W, so, dbr yra 6W, tai automatiskai jinai perkaista ir issijungia, atvesus vel ok. bandyk pasikeist lemputes pradzioj i 1.2W, jei vel tas pats bus, keisk ta rele. foto imesiu veliau

Neprisijungęs Chesiux

  • Įrašai: 219
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #819: 2009 Rugpjūčio 02, 11:48:40 »
gali but kad kazkada sudejau 2w tai reik reiskes galingesne relike det arba atgal 1.2w lempukes
aciu uz info

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #820: 2009 Rugpjūčio 04, 22:42:17 »
sveiki gal kas zino ar galima uzdeti ratus ant audi coupe q r16-45 arba 50 aukscio ir 225 plotcio, bet noreciau deti ant originalios vaziuokles(nezenintos),dekui uz atsakimus
buvau uzsidejas ant coupe 225/45 R17 niekur nekliuvo tik buvo ET37 tai biski i vidu sulinde atrode negraziai
reikia kazkokiu rastafkiu kad kazkiek issinestu

originalus coupe ratu matmenys - R15/6.5J/ET37! tad del ET nereiketu klaidinti zmoniu.., vazinejau su 225/50/R16 viskas tilpo, tik kad padangos kaip desros, jau geriau det 205/50 .. siuo metu R17/7J/ET17 205/45 viskas ok

o idomu prie tavo varianto tik su 215/45 ar dar nekliutu padangos ir arkas
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Rugpjūčio 04, 22:45:05 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs adrian

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #821: 2009 Rugpjūčio 05, 08:43:05 »
ne, 215 dar sukisciau, su 225 jau beda butu, nes ET gaunasi 17..

Neprisijungęs Aidelis

  • Įrašai: 1139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #822: 2009 Rugpjūčio 05, 12:26:33 »
Man tokia pat beda buvo pries pora men. irgi keiciau kraba ir niekas nepasikeite. tada pakeiciau kompa ir viskas ok pasidare. turgaus skilty paieskok residendas leidzia savo kabrio 2,3 dalim kompa nebrangei atiduotu sake. p.s. as keiciau degimo kompa dar yra kur ipurskima regulioja.  degimo po keleivio kojom randasi. o ipurskimo kad pamatytum reikia bardacioka isimti.
taj kuri kompa keitei? ta kuris yra keleiwio pusej pr dureliu po bardacioku uz apsyfkes? as dbr atrodo susitwarkiau bet wienas cilindras ***** pjauna ir meistras sako kad pramusima rodo paskirstitojo dangtelyje pakeiciau ir tas pats.. Gali ir kompas delto dasideti?



Biski  pristabdom su leksikonu, nes kita karta bus ispejimas... - admin

Keiciau ta kuris po keleivio kojom po visu kilimu. jis degima valdo. ji pakeitus maniskei bedos baigesi. nes senasis buvo kiaurai permirkes ir jau net pazaleves gerokai vietom

Neprisijungęs Dim4ik

  • Įrašai: 667
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #823: 2009 Rugpjūčio 07, 10:49:12 »
Ar skiriasi stupicos B4 coupo nuo B3 coupo?

Neprisijungęs adrian

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #824: 2009 Rugpjūčio 07, 11:16:27 »
Ar skiriasi stupicos B4 coupo nuo B3 coupo?

Nea.dejaus nuo Bė keturi į priekį tik be guoliaviečių, viskas tiko ;]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
60 Atsakymai
52421 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 04, 11:46:14
sukūrė murloc992
0 Atsakymai
1193 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 05, 17:09:58
sukūrė MTM coupe
1 Atsakymai
1809 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 01, 02:12:19
sukūrė audi fan