Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi Coupe  (Skaityta 374688 kartus)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5447
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi Coupe
« Atsakymas #2250: 2015 Balandžio 23, 09:23:39 »
Kam ta deze  imti.2.3 b4 su krabui sakykim tiesioginio ipurskimo duju iranga (ziauriai daug irangos) isemem be dezes emimo ir per toki tarpa (tarp vakumines stabdziu kriauses ir radiatoriaus difuzerio), kad kai dabar pagalwoji kaip tilpo istraukt :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
60 Atsakymai
57363 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Sausio 04, 11:46:14
sukūrė murloc992
0 Atsakymai
1609 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Spalio 05, 17:09:58
sukūrė MTM coupe
1 Atsakymai
2205 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Kovo 01, 02:12:19
sukūrė audi fan